MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nipek - PianoFlow - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP Nipek - PianoFlow (/temat-trap-nipek-pianoflow)



Nipek - PianoFlow - NipekN - 4.12.2018

Siemaneczko wszystkim!
Najpierw chciałbym podziekowac osobom ktore komentuja, doradzaja
pod moimi trackami, Bardzo mi to pomoglo. Takze Dziekuje Wam!
I z gory przepraszam ze nie zawsze odpisuje, niestety nie mam wolnego 24/7... : D
Wiec moge odwiedzic forum co jakis czas jak mam chwilke...

Wrzucam kolejny bicik tym razem Trap gdyz zaczalem sie uczyc robic bity pod Rap/Hip Hop
na zyczenie znajomych ktorzy sobie gdzies tam cos tam nawijaja : )
Milego odsluchu! Pozdrawiam!




RE: Nipek - PianoFlow - n0dy beatz - 5.12.2018

Bit fajny ciekawy budujący napięcie :) Jednak dla mnie to nie leży pod Hiphop Trap. Aranżacja bogata ciekawa. Daję 4 gdyż snare mi nie pasuje do z całości. Słychać mocno że siedzisz w elektronice i to jest fajne ponieważ bardzo lubię takie hybrydowe podkłady. Myślę, że gdy już mocno się zagłębisz w klimat strikte Trapu pod rapy stworzysz coś na prawdę niepowtarzalnego :) życzę powodzenia i czekam na następne projekty ! Yo


RE: Nipek - PianoFlow - dejfdj - 7.12.2018

Za ostro. Stanowczo za ostro wyostrzasz.. (mam low bas na NPM5). Klimatycznie, bez ulgi.. Konfrontujesz głównie cienie i wybuchy. Jeśli coś mógłbym dodać, to z pewnością.. bym usnął. :-)
Pozdrawiam


RE: Nipek - PianoFlow - tks21 - 8.12.2018

Wydaje mi się, że za dużo przesteru dałeś na całym wałku (albo tak jest ostro) , tak to aranżacyjnie się nie nudzi, jest ciekawie. Miks na 4 bo właśnie ostrość beatu troszeczkę zaniżyła ten wałek a szkoda bo ma potencjał na 5 moim zdaniem 4/5. Elo


RE: Nipek - PianoFlow - Hola Flavio - 8.12.2018

Klimatycznie

moje sugestie
>sfxy stanowczo za głośno
>stopa bez mocy; ogólnie cała perkusja jakoś stłumiona (poza hatami, aż biją w uszy)

Ogólnie cały sounddesign bardzo spoko
Do ponownego zmixowania, bo numer bardzo dużo na tym traci


RE: Nipek - PianoFlow - Reverse Amx - 11.12.2018

Zabiłeś tak dynamikę że słucham tego tak jakbym robił to za kare :D Perkusja przez to ginie a ma power, lubię takie bębny przestrzenne, ale ten nadmiar wszystkiego powoduje ze traci ona dużo. Jest kocurek ulicznicy by zrobili tutaj konkretna robotę ale pytanie gdzie by się tutaj wokal zmieścił :D Dam 4 bo jest potencjał.

Pozdr


RE: Nipek - PianoFlow - marek90 - 15.12.2018

Niezly bit tylko jednak niektore instrmenty za glosno..
Pozdro


RE: Nipek - PianoFlow - NipekN - 15.12.2018

Dzieki za ocene i wskazowki, faktycznie za mocno wyostrzone, ale juz nie bd raczej tego bitu poprawial bo co juz wrzucilem na neta juz jest zaklepane ;), Wzialem pod uwage wasze rady przy moim kolejnym bicie ktorego tu zaraz wrzuce :D, Jakosc nie jest jeszcze moja mocna strona .. Takze Dzieki Wam i Pozdrowki!


RE: Nipek - PianoFlow - Shabboo Harper - 24.12.2018

Hey Karol. Moje wrażenie skreślę tak: track jest lekko przesterowany, co w połączeniu z szerokim (stereofonicznym) wszechobecnym Sub Bass'em nie brzmi zbyt przekonująco. Nadto miks jest nieczytelny; dość dużo harmonicznych interferuje ze sobą, niespecjalnie przyjemnie "przenika się"; prócz tego pojedyncze donośne Fx'y ewidentnie kreują impresję "walki o palmę pierwszeństwa" :\. Owszem brzmi w "tym wszystkim" i dźwięczne Piano (odległe; chwilami "przykryte" przez szorstki, sporo jątrzący Beat); jest też i Flow (w lekkim odcieniu Oriental'u) wszelako projekt potrzebuje korekty (głównie EQ/balans częstotliwości ścieżek) plus choćby minimalnego upiększenia aranżu. Keep goin'... :)

Cytat:"(...) ale juz nie bd raczej tego bitu poprawial bo co juz wrzucilem na neta juz jest zaklepane."

As You wish... ^^