MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Sowa - Be In The Moment (Original Mix) (/temat-uplifting-sowa-be-in-the-moment-original-mix)



Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - sowa - 4.12.2018

BeerBeerBeer



RE: Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - dejfdj - 4.12.2018

Snujące..
_Dej więcej zamkniętego talerza i usuń ten przekaz "Theatre for a moment".


RE: Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - agro - 7.12.2018

Hej, 3:44 ten lead ma taką jak by jedną ustaloną warstwę w przestrzeni, ona jest dla mnie nieciekawa, uszami wyobraźni słyszę jak ten lead wychodzi z głębokiego tła i wpada nieco bliżej lub inny efekt, związany z wędrowaniem po warstwach przestrzeni, ożywiło by to ten element i rozszerzyło subtelnie nieco mix.

Oczywiście ta uwaga wkracza już w kwestie aranżacyjne mixu wiec można to traktować jako sugestię a nawet ciekawostkę :D
Po prostu Twój kawałek wydaje mi się jednak bardziej dudniący i chciałem sobie to czymś zrównoważyć i zrekompensować :)

Pozdrawiam.


RE: Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - astronautus - 16.12.2018

calkiem niezla produkcja, slychac ze nie zaczeles robic muzyki wczoraj :D fajny dlugi fill na pocztku troche moze nudą wieje ale po fillu juz ladnie sie niesie utwor :D bravo


RE: Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - overthinkk - 16.12.2018

Hej Sowa,

Mimo, ze nie przepadam za takim rodzajem muzyki to strasznie spodobal mi sie srodek!
Zajebiste barwy i wszystko ladnie plywa!

Nie podszedl mi za to vocal i tempo, rozumiem, ze pewnie trafia to w zamysl jaki miales...
Wydaje mi sie ze lepiej by to brzmialo bez vocalu lub ewentulanie jakies chorki.
Trance w klasycznym wydaniu - albo ja tam go po prostu pameitam sluchajc Andiego moora czy Adama White'a nascie lat temu.

Dobra robota.
Pozdrawiam.


RE: Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - meatBall - 16.12.2018

siemano :]

powiem tak, nie bardzo podchodzi mi ułożenie tego plucka/arpa co wchodzi od 30 sekundy... później w breaku już klei się ładnie :] wokal taki o, jest bo jest, na pewno nie przeszkadza. sądziłem, że w breaku za bardzo syczy, ale jak pobrałem wałek to zakłamanie uciekło :] słuchałem kilka razy i muszę przyznać, że merytorycznie bardzo mi podchodzi. Ładnie dobrane barwy, nuta również całkiem urocza, nie ma się co sadzić :P jestem na tak! 5

ps. kopę lat, pozdrawiam :D


RE: Sowa - Be In The Moment (Original Mix) - Shabboo Harper - 24.12.2018

Hey Maciej. Nie jest to bliska mi stylistyka, toteż, jeśli mi wolno, przejdę wprost do kwestii technicznej: od początku utworu Pluck niestety nie harmonizuje z resztą nut; tenże ton jest istotnie "oderwany" od przewodniej melodii i tak sobie "wyłuskanego" Beat'u (niezbyt tęgi Kick; krztynę przyćmiony Bass) ;(. Separacja ścieżek, przykro mi, lecz również nieszczególnie zachwyca; dźwięki nachodzą na siebie, nadto użyty Sample kobiecego wokalu brzmi trochę nieklarownie. Prócz tego w końcowej części projektu jest, w moim odczuciu, już zbytecznie powtarzalny. Warto wyraziściej osadzić owy Vox w miksie by gorliwiej wzbogacił emploi "Be In The Moment". Myślę, iż pozbycie się owego Pluck'a plus wyróżnienie Lead'u od 3:44 byłoby korzystnym trikiem. W utworze drzemie spory potencjał... ;D