MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
PROG. Kasper B. - Pineapple Night - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: PROG. Kasper B. - Pineapple Night (/temat-progressive-kasper-b-pineapple-night)



Kasper B. - Pineapple Night - Kaper - 9.12.2018

Cześć!

Były dwie wersje robocze wcześniej tak więc teraz i full :E

"Nie hejtucie, dopiero zaczynam" xD

Dupy nie urywa ale jest free download jakby ktoś chciał.



[Obrazek: ZCdQkHI.png]


RE: Kasper B. - Pineapple Night - BiTwin - 9.12.2018

Pierwsza rzecz która się nasuwa to ten potężny bas, jednak w dropie trochę mi sie wszystko zlewa, ten główny motyw jakby nie całkiem się przebijał.
Trochę monotonne, bo ten sam motyw, ale przez cały utwór coś się dzieje, coś się zmienia, coś wchodzi nowego, więc jest ok :)
Ogólnie ciekawe brzmienie, rzadko słyszę kawałki w podobnym stylu :D
No i sporo z tego głośności wyciągnąłeś, w słuchawkach na maxie było naprawdę głośno ;)
Pozdro :D


RE: Kasper B. - Pineapple Night - denial3 - 10.12.2018

AMAZING


RE: Kasper B. - Pineapple Night - Kaper - 11.12.2018

(9.12.2018, 22:11)BiTwin napisał(a): Pierwsza rzecz która się nasuwa to ten potężny bas, jednak w dropie trochę mi sie wszystko zlewa, ten główny motyw jakby nie całkiem się przebijał.
Trochę monotonne, bo ten sam motyw, ale przez cały utwór coś się dzieje, coś się zmienia, coś wchodzi nowego, więc jest ok :)
Ogólnie ciekawe brzmienie, rzadko słyszę kawałki w podobnym stylu :D
No i sporo z tego głośności wyciągnąłeś, w słuchawkach na maxie było naprawdę głośno ;)
Pozdro :D

To prawda, motyw jest ten sam xD nie miałem za wiele pomysłu na to :E
Rzadko słyszysz bo zawsze na forach było mega ciśnienie na tego typu muzykę i ludzie zwyczajnie przestali się nią dzielić :P
Miks zrobiłem bardzo cichy i na masterze zaowocowało :D tak sądzę xD
Dziękuję za komentarz!

(10.12.2018, 1:53)nothing napisał(a): AMAZING

Dziękuję :E


RE: Kasper B. - Pineapple Night - overthinkk - 16.12.2018

Perka jest spoko powklejana i zaczyna sie ciekawie ale sub jest bardzo mocny co bardzo rani cala koncepcje, dalej lead jest dosc glosno i z przodu co takze kradnie cala energie.

Wydaje mi sie ze powinienes popracowac nad tym aby urozmaicic ta produkcje, tak aby nie brzmiala ona jak sklejka loopow, wyorbaz sobie ze twoj kawalek to krotka historyjka i postaraj sie ja zwyczajnie opowiedziec dzwiekami ;)

Ogolnie pomysl jest fajny i ma to swoj urok, jedyne czego mi tutaj chyba najbardziej brakuje to kompresja i stereo imaging. porozkladaj Low mid i high a zobaczysz ze kawalek zacznie oddychac ;)

Pozdrawiam.


RE: Kasper B. - Pineapple Night - Kaper - 18.12.2018

(16.12.2018, 1:01)overthinkk napisał(a): Perka jest spoko powklejana i zaczyna sie ciekawie ale sub jest bardzo mocny co bardzo rani cala koncepcje, dalej lead jest dosc glosno i z przodu co takze kradnie cala energie.

Wydaje mi sie ze powinienes popracowac nad tym aby urozmaicic ta produkcje, tak aby nie brzmiala ona jak sklejka loopow, wyorbaz sobie ze twoj kawalek to krotka historyjka i postaraj sie ja zwyczajnie opowiedziec dzwiekami ;)

Ogolnie pomysl jest fajny i ma to swoj urok, jedyne czego mi tutaj chyba najbardziej brakuje to kompresja i stereo imaging. porozkladaj Low mid i high a zobaczysz ze kawalek zacznie oddychac ;)

Pozdrawiam.

Dziękuję :)


RE: Kasper B. - Pineapple Night - NSOFFICIAL - 20.12.2018

Utwór ma potencjach ale gdyby popracować nad pewnymi elementami tak jak wyżej inni napisali to utwór miałby jeszcze większego kopa :)


RE: Kasper B. - Pineapple Night - Kaper - 22.12.2018

(20.12.2018, 17:53)NSOFFICIAL napisał(a): Utwór ma potencjach ale gdyby popracować nad pewnymi elementami tak jak wyżej inni napisali to utwór miałby jeszcze większego kopa :)

Pewnie tak by też było ale wiadomo jak to już jest xD haha
Dzięki za komentarz :D