MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HIP HOP ReverseAmx-ID(Instrumental) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HIP HOP ReverseAmx-ID(Instrumental) (/temat-hip-hop-reverseamx-id-instrumental)



ReverseAmx-ID(Instrumental) - Reverse Amx - 11.12.2018

Beer



@Wersja ostateczna youtube.com/watch?v=WceNLyjLJWY


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - tomalmc - 11.12.2018

Przyjemnie sie słucha, snare mogłby być odrobinę bardziej wyrazisty ale ogólnie wszystko fajne, daje mocne 4 :) i czekam na więcej


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Reverse Amx - 11.12.2018

(11.12.2018, 15:08)tomalmc napisał(a): Przyjemnie sie słucha, snare mogłby być odrobinę bardziej wyrazisty ale ogólnie wszystko fajne, daje mocne 4 :) i czekam na więcej

Dzieki za opinie Beer


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - morda332 - 15.12.2018

Bardzo przyjemny dla ucha chillałcik. PIONA!

BeerBeerBeer


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Reverse Amx - 15.12.2018

(15.12.2018, 14:40)morda332 napisał(a): Bardzo przyjemny dla ucha chillałcik. PIONA!

BeerBeerBeer

Spasiba :D, od poczatku do końca zamysł był taki aby to na luzie płynęło do tego dążyłem w tym utworze i myślę że sie udało.
Beer


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Kaper - 15.12.2018

Wow! takie kawałki to ja lubię! jak dla mnie to nic nie zmieniaj bo taki właśnie był Twój zamysł, tak Ty to lubisz i widzisz :D Kawał dobrej roboty, jestem zachwycony instrumentami i jak one brzmią :)


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Reverse Amx - 15.12.2018

(15.12.2018, 17:24)Kaper napisał(a): Wow! takie kawałki to ja lubię! jak dla mnie to nic nie zmieniaj bo taki właśnie był Twój zamysł, tak Ty to lubisz i widzisz :D Kawał dobrej roboty, jestem zachwycony instrumentami i jak one brzmią :)

DziekiBeer


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - tks21 - 17.12.2018

Utwór, bardzo ciekawy, taki chillout'cik troszkę, dobry do nauki i do odpoczynku. Miks jest moim zdaniem calkiem dobry, odsłuchałem oczywiście wersję ostateczną, fajna podróż przez cału utwór :) 5/5 Pozdro


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Shabboo Harper - 18.12.2018

Hey Dominik. Track powłóczysty, powściągliwy w treści tonów sporo "przydymionych" (głęboko "duszny" Bass); suchych (chłodny Snare; nostaligcznie smutne Strings'y); nieklarownych ("lękliwe" Piano) ^^. Technicznie: w moim skromnym odczuciu jest zbyt monofonicznie; nadto mgliście w przesadnym efekcie Vinyl'u. Temat godny intensyfikacji w kolorycie niektórych faktorów. Klimat zacny acz jednolity w aranżu. Utwór Twój (z YT) to taki melancholijny Oldschool z dyskretnym "zadziorem"... :)


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - AndrzejKosa - 31.12.2018

Świetna robota super klimat, nie ma się do czego doje.bać ;)


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Wappa - 31.12.2018

Godna produkcja.
Tylko dlaczego nie zrobiłeś takiego samego werbla jak ten roll przed nim, a jeśli to ten sam, choć stawiam, że nie to jest za głośno :( Chociaż, ja bym tu widział jakiś mięciutki clap do tego soft kicka Ah


RE: ReverseAmx-ID(Instrumental) - Reverse Amx - 31.12.2018

(31.12.2018, 10:55)Wappa napisał(a): Godna produkcja.
Tylko dlaczego nie zrobiłeś takiego samego werbla jak ten roll przed nim, a jeśli to ten sam, choć stawiam, że nie to jest za głośno :( Chociaż, ja bym tu widział jakiś mięciutki clap do tego soft kicka Ah

Nie do końca wiem o jaki roll chodzi, bo to jest ten sam rytm co w głównej partii perkusji, tylko że na cutoffie, jeśli o clapa chodzi to nie był on moim zamysłem lubię takie brzmienia werbla dlatego taki zastosowałem.

Wszystkiego dobrego w nowym roku wszystkim.

Peace.Heart