MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Soundmaniaq - quantum souls - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Soundmaniaq - quantum souls (/temat-ambient-soundmaniaq-quantum-souls)



Soundmaniaq - quantum souls - Soundmaniaq - 13.12.2018

Witam, ambient z domieszką glitchu, miłego słuchania!


[/sc]


RE: Soundmaniaq - quantum souls - Fantasmagorian - 15.12.2018

Soundmaniaq TO JEST GENIALNE!!! Klimat jaki udało Ci się stworzyć uniósł mnie wysoko nad ziemię, nade wszystko co mnie otacza.... Dziękuję Ci za ponad 5 minut uniesienia i zapomnienia. Subek leci!!! Prawdziwa perełka! (5)


RE: Soundmaniaq - quantum souls - Niflheim - 17.12.2018

Witam.
Jest: pomysł, przestrzeń, klimat, emocje; to wszystko co oczekuję od dobrego ambientu.Świetnie się tego słucha robiąc coś innego, jak i skupiając uwagę na utworze. Hmmm... Ten cudowny Vox...
Pozdrawiam.


RE: Soundmaniaq - quantum souls - Shabboo Harper - 24.12.2018

Hey Soundmaniaq. Klimat sui generis; metafizyczny, quasi autogeniczny... Background (w pewnym stopniu przesadnie mętny) błyskotliwie odzwierciedla tytuł utworu ;). Jest przestrzennie, lekko mistycznie poprzez posuwiście oniryczny koloryt rozmytych Synth'ów (a'la Cosmic Orchestra); głębokich Pad'ów; gdzieniegdzie przemyconych astralnych Fx'ów ^^. Wyważone "tętno" Bass'u zalotne. Melanż Glitch'y akuratny. Wszelako obecność nader ostrego, niespecjalnie trafnego w swej ekspresji Clap'a, według mnie, burzy aurę Twego tematu ;(. Tenże ton jest zbyt krótki, ostry; nadto piętnuje owy brak pogłosu... Aranż w zgodzie z gatunkiem (Ambient). I już... ;D


RE: Soundmaniaq - quantum souls - AlexStr. - 27.12.2018

Wstęp ciekawy, ładnie nakręca do słuchania, nawet pomimo tego dziwacznego bitu czy czemuś co towarzyszy tej perce. Co tu dużo mówić lekko wkurza taka monotonia. Klimat bomba - taki chill out bo na ambient to chyba za krótko. Ja bym to jeszcze rozbudował no i popracował nad perkusją. Mix masz chyba za cicho.


RE: Soundmaniaq - quantum souls - Soundmaniaq - 2.01.2019

@Fantasmagorian, Niflheim
dzięki za odsłuch i przychylne komentarze!
@Shabboo clap jest glitchowy, miał być krótki i ostry, jako baza do innych efektów i jako pomost do przemycenia glitchowego wątku pod koniec. Dzięki za jak zwykle zakręcony koments, który czyta się po parę razy ;)!
@AlexStr. monotonii starałem się uniknąć, pamiętaj że to muzyka tła i nie musi się ciągnąć do 10 minut
dzięki za odsłuch i komentarz


RE: Soundmaniaq - quantum souls - Mocade - 3.01.2019

Lekka, świetlista i melodyjna ścieżka. Słychać że tradycyjnie wiesz co robisz. Clap faktycznie gryzie jednak da się go rozsłuchać. Dobry vibe na dobrym poziomie, warty piątki. Pozdrawiam.


RE: Soundmaniaq - quantum souls - ASDW - 4.01.2019

drums make it hard to listen to. I would slow down the rhythm and change the clap to a softer one.