MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Whethan - Top Shelf (feat. Bipolar Sunshine) (th!nkk remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: Whethan - Top Shelf (feat. Bipolar Sunshine) (th!nkk remix) (/temat-whethan-top-shelf-feat-bipolar-sunshine-th-nkk-remix)



Whethan - Top Shelf (feat. Bipolar Sunshine) (th!nkk remix) - overthinkk - 6.01.2019



WItam wszystkich po przerwei swiatecznej, wczoraj wrocilem do Anglii, nie ma to jak Polska kuchnia :) (ale kogo to obchodzi)

mam dla was dzisiaj moje najnowsze dzielo, mam nadzieje ze sie spodoba, jak bylo ciezko postawic na prostote to mysle ze sie udalo.

Tym samym chailem podziekowac za opinie na poprzednim tracku, fakt jest taki ze mam tendencje do przekombinowywania wiekszosci moich prac. A mielsicie racje, zbyt chaotyczne, za bardzo nakombinowane ;)

Powyzszy kawalek prawdopodomnie zawita w Angielskich klubach/radiach nie sadzilem ze ktos sie w ogole tym zainteresuje, takze maly sukcess, kroczek do przodu.

Jesli macie jakies utwory prywatne, ktore wymagaja opinii lub przetesowania w studio to chetnie pomoge.

I dodatkowo - szukam kogos na collab !

Pozdrawiam.
Szczesliwego nowego roku!


RE: Whethan - Top Shelf (feat. Bipolar Sunshine) (th!nkk remix) - Mocade - 8.01.2019

Nie wiem jak ci to skomentować, gatunek nie mój, mogę jednak napisać że całość bardzo mocno lata w półtonach, zupełnie jakbyś dał jakiś modulator na master albo non stop kręcił pitch regulatorem na syntezatorze - czasem brzmi to fajnie czasem dziwnie. Zostawię bez oceny, niech weterani house'u wystawią odpowiednie noty.

Pozdrawiam.


RE: Whethan - Top Shelf (feat. Bipolar Sunshine) (th!nkk remix) - overthinkk - 8.01.2019

(8.01.2019, 15:04)Mocade napisał(a): Nie wiem jak ci to skomentować, gatunek nie mój, mogę jednak napisać że całość bardzo mocno lata w półtonach, zupełnie jakbyś dał jakiś modulator na master albo non stop kręcił pitch regulatorem na syntezatorze - czasem brzmi to fajnie czasem dziwnie. Zostawię bez oceny, niech weterani house'u wystawią odpowiednie noty.

Pozdrawiam.

Dzieki Mocade, dobre ucho faktycznie troche poczarowalem tam z pitchem ale tak zeby nie przeszkadzalo a dawalo jakis effect ciekawy, nie weim sam, staram sie duzo eksperymentowac, tak aby wymyslic, znalezc, odkryc, cos to bedzie mnie charakteryzowalo.

Zobaczymy co powiedza weterani :)
Pozdrawiam.


RE: Whethan - Top Shelf (feat. Bipolar Sunshine) (th!nkk remix) - Fly - 11.01.2019

Nie mój klimat, ale kawałek zarówno aranżacyjnie, jak i technicznie jest bardzo dobry ;)

Jedynie dwie rzeczy mi nie pasują:
1. W chwilach gdy nie uderza stopa, mógłbyś wyłączyć sidechain. To pompowanie przy fx'ach w breakch brzmi średnio moim zdaniem, ale może taki byl zamysł :P
2. Te ,,trąbki " które grają ok 1:21s mogłyby być nieco ostrzejsze.

Ogólnie kawałek bardzo spoko. Według mnie takie 4,5/5 ;)