MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Dyskusje (https://musicproducers.pl/forum-dyskusje)
+---- Wątek: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? (/temat-czy-rock-pop-jest-zakazany-na-tej-stronie)

Strony: 1 2


Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 10.01.2019

Jak w temacie.... zadziwia mnie fakt tak ograniczonego wyboru gatunku i nie wiem wrecz czy wy zakazujecie na tej stronie rocku i popu? dajcie chociaz cos takiego jak "Inne" bo przeciez to jest niepowazne i odpychajace od strony wrecz zebym chillout czy pop lub o zgrozo rock dawal do electroniki.

No chyba ze taka muzyka jest tu passe....


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Mocade - 10.01.2019

Jeśli twój "rock" jest tworzony za pomocą DAW'a zamiast realnych instrumentów to wrzucasz do elektroniki. Pop mówi samo za siebie.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 10.01.2019

Moze jestem glupi, ale TOTALNIE NIE ROZUMIEM ODPOWIEDZI.
Mysle ze kazda osoba ktora umie nagrywac gitare na kompa tez tej odpowiedzi nie zrozumie...
Tylko nie tlumacz mi czym jest DAW....
W ogole zalozenie ze ktos tworzy rock bez realnych instrumentow....
POP mowi sam za siebie? Co on mowi? Co mowi pop?
Poza tym...ja mowie o gatunkach.. A ty o uzywanych instrumentach... W tych czasach to nie idzie w parze.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Mocade - 10.01.2019

(10.01.2019, 15:05)Evil_Blasi napisał(a): Poza tym...ja mowie o gatunkach.. A ty o uzywanych instrumentach... W tych czasach to nie idzie w parze.

Cóż, konkretny gatunek składa się z użycia konkretnych instrumentów, (w wypadku Rocka - perkusja, gitara basowa, gitara elektryczna/akustyczna, syntezator) także jeśli twórczość którą pragniesz zaprezentować społeczności forumowej w całości składa się z instrumentów realnych a nie ich komputerowych imitacji i razi cię wrzucenie jej do działu elektronicznego, zawsze możesz wrzucić ją do Drum & Bass. Dział z rockiem raczej się tu nie pojawi bo mało kto może w "tych" czasach pochwalić się realnym brzmieniem dźwięków, a jeśli może to brak takiego działu do tej pory nie był dla takiej osoby przeszkodą. Idąc w myśl tej logiki, pop leci do elektroniki.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 10.01.2019

Jeszcze rock to wiadomo ze gitary elektryczne... Ale nie wiem co zrobisz jak uslyszysz w rocku syntezator.... Kit z tym...
Gatunek zalezy od instrumentow?
WTF?
A wiesz ile gatunkow jest granych na gitarze? A wiesz ile gatunkow uzywa wylacznie dzwiekow elektronicznych?
Rock do drum n base? WTF?
Malo kto w tych czasach moze sie pochwalic realnym instrumentem? WTF?

Wez powiedz, że nie reprezentujesz tymi teoriami adminow strony....


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Mocade - 10.01.2019

Skoro odpowiedź ci nie wystarcza to nie umiem ci pomóc, zawsze jednak możesz napisać bezpośrednio do nich na PW, tu raczej masz niewielkie szanse na odzew.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - OProject - 11.01.2019

Są na forum utwory grane np. na gitarze, dajesz do elektronika i INNE :P i tyle xd
Możesz dopisać np. "[Rock]"
W dziale Elektronika masz prefiks POP
Nikt nic nie broni, to jest po prostu forum ukierunkowane na muzykę elektroniczną, wątpię aby ktoś dawał np. Trance do forum dla metali xd (ciekawe ile hejtu by było swoją drogą xd)


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - denial3 - 11.01.2019

weź wrzuć ten swój rock po prostu i zobacz czy zostanie usunięty


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 11.01.2019

Ja wiem ze moge dac rock i pop do elektroniki ale przeciez to jest bez sensu. Dlaczego nie ma kategorii "Inne" chociażby? Dlaczego zdecydowano sie na taka kastracje? I czy nie mozna tego zmienic? Ja rozumiem ze nie powinno sie przesadzac z dzialami ale come on....to jest przegiecie by dawac 4 stricte elektroniczne gatunki i dodac jeszzce 5 jako. elektronika'... Plus hip hop. To jest brak elementarnej wiedzy o muzyce i szacunku do muzyki i muzykow w ogole. A wy mowicie ze to ok.....
Ja rocka nie robie tak by the way..


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Mocade - 11.01.2019

Zwyczajnie nikomu taki stan rzeczy nie przeszkadza. Na forum reverb masz tylko jeden dział i jakoś nikt nie płacze, wszyscy są szczęśliwi. Zresztą najpierw udowodnij że w ogóle masz powód do czepiania się, bo jak na razie widzę tylko trolla a nie muzyka, nawet nie pokwapiłeś się żeby stworzyć konto na sc tylko wpisałeś jakieś bzdury licząc że ktoś ci uwierzy.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 11.01.2019

Nikt nie narzeka to jest okey... Jakbym moja babcie slyszal.
Nie rozumiesz jakie korzysci moze dac porządek i logika to ok - takich fundamentow nie zamierzam tlumaczyc. Tak samo jak tego ze electrinica jest faktycznie gatunkiem muzycznym a nie zbiorem garunkow ktore uzywaja komputera....
Co do mojego profilu - co prawda moj poziom muzyczny nie ma zadnego zwiazku z tematem, ale podawalem tu linka do mojego SC, ale nie wiem nawet czy jest to widoczne wiec nie wiem tez skad masz jakies moje konto ma SC. Evil Blasi jest kontem ktore zalozylem wczoraj bo do starego "Blasi" nie pamiętam hasla a odzyskac nie moge bo polaczone z nim jest nieistniejacy juz email. Admini sue nie odzywaja wiec u know... Widze ze stronka jest nie wiele bardziej zywa niz FruityArt czy Reverb...
Tak wiec jak chcesz sie bardziej wysilic to szukaj dalej.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Mocade - 11.01.2019

Nie muszę się wysilać, po prostu jegomość z roszczeniowym podejściem który zjawia się znikąd żeby obrzucać forum błotem i krytykować poziom wiedzy jego użytkowników gdy ci próbują mu pomóc raczej nie zaskarbi sobie szacunku, i uwagi na tyle dużej żeby potraktować temat poważnie. Był jakiś "blasi" kilka lat temu który przypierdalał się do ludzi do tego stopnia że temat został zamknięty za offtop, także domyślam się że niewiele więcej można się po Tobie spodziewać.

A czemu admini ci nie opdowiadają? Bo już ci odpowiedzieli:

24.08.2012, Sowa:
Cytat:jaki bałagan gatunkowy? jest podział na gatunki i nie wiem o co Ci chodzi? wgl. nie mam pojęcie o czym Ty mówisz jakieś klikanie... nie chcesz ot nie klikaj co mnie to obchodzi... nie chcesz to tu nie przychodź.... a jak masz jakieś sugestie i uwagi to jest dział gdzie możesz o tym napisać bo z tego co wyżej wyczytałem niczego nie idzie zrozumieć... zwykły bełkot...

28.08.2012, Sowa:
Cytat:[...] Tak na marginesie to krytyka nas nie denerwuje lecz cieszy bo widać, ze komuś na forum zależy. Aczkolwiek wyskakiwanie jak filip z konopi z jakimiś pretensjami w pierwszym lepszym temacie i robienie offtopu nie jest dobrym pomysłem ;)

Wniosek: Sowa już lata temu miał rację co do twojego bełkotu.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 11.01.2019

Żaden z tych cytatów znowu nie odnosi się do tematu więc przestać plotkować jak baba na straganie i bawić się w Detektywa Pikachu, bo ja się nie ukrywam. Nie wiem jak z Tobą dyskutować skoro Ty się nawet do argumentów nie odnosisz.....
To nie jest post o mnie tylko post o podziale gatunkowym, więc daruj sobie ad personam.
NIe masz nic więcej do powiedzenia to nie prowokuj snobistycznych kłótni.
I pamiętaj, że krytykuję jedynie TWÓJ poziom wiedzy a nie użytkowników. Nie rób sobię tarczy ze wszystkich.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - OProject - 11.01.2019

Kolega to by chyba chciał żeby zrobiono specjalnie dla niego dział rock, i przez cały rok byłoby kilka kawałków xd


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Mocade - 11.01.2019

Nie odpisujcie mu, zgłosiłem już temat, gość ewidentnie próbuje nakręcić gównoburzę. xD


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Wasp - 12.01.2019

Nie kłóćcie się
Po prostu wrzuci się do "Other" i w nawiasie napisze się (Pop-rock)
tak jak Shattered zrobił czyli:
Other › Shattered - Tomorrow (Metalcore)


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 12.01.2019

no i polecial na skarge.... . argumenty sie konca wiec zastosowal argument siły. KLASYKA. zglos jeszcze babci i dziadkowi i koledze z podstawowki....żenła...

Wejdzcie sobie na dzial electroniki i przejrzyjcie te kawalki - spokojnie polowa z nich nie nadaje sie do elektroniki i spokojnie jest logiczna przeslanka do tego by dzial other byl osobny. Ja rocka nie robie ale widzialem tu kilka utworow. A rock jest tylko jednym z wielu gatunkow, ktore nie pasuja do elektroniki.
Pop, chillout, metal, jazz, blues, muzyka instrumentalna.

Mowie o tym bo technicznie muzyk ktory wchodzi na strone jest na starcie odepchniety przez gatunki ktore mu sie pojawiaja na front stronie. Jesli nie chcecie rozwijac strony dalej i macie w powazaniu ludzi robiacych co innego niz stricte elctronike i nie chcecie ich zachecac do rejestracji to okey. Jak to mocade mowil - ZAWSZE bylo dobrze i NIKOMU to nie przeszkadza.
Jestem w stanie to zrozumiec gdy widze tu takich uzytkownikow jak mocade, ktory bardzo chętnie najlepiej wszystkim by powiedzial. "jak nie pasuje to spi**#aj".


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - denial3 - 12.01.2019

moim zdaniem trzeba zlikwidować działy i wprowadzić hasztagi, weryfikację sms każdego posta, i weryfikację konta bankowego w przypadku nowego tematu.
posty byłyby poszeregowane na banki autorów a potem na hasztagi, a po numerze telefonu ustalałoby się kolejność odpowiedzi. ew. smsem premium można by było wykupić promowanie odpowiedzi posta, a hasłem do swojego banku promowanie tematu.

mam tę fuchę?


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Evil_Blasi - 12.01.2019

nie wiem czy to zgodne z RODO......
ale mikrotranzakcje - jasne.
Jeśli Activision może sprzedawać czerwony punkcik zamiast krzyżaka to wszystko można.
ok już - nieważne
Nie ma tematu.


RE: Czy rock/pop jest zakazany na tej stronie? - Fantasmagorian - 13.01.2019

^D^D^D Evil_Blasi - o co ci k..wa chodzi???? ^D^D^D