MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) (/temat-uplifting-chr-s-p-simon-moon-from-behind-the-horizon-original-mix)



CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Simon Moon - 29.01.2019

Najnowszy collab który stworzyłem z CHR!S P mam nadzieję, że przypadnie do gustu, wydanie już 11 lutego w Emergent Skies :)

CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix)



RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - OProject - 3.02.2019

Przyznam się że mi sie podoba :P
Miks też nie najgorszy :P


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Simon Moon - 4.02.2019

(3.02.2019, 21:09)OProject napisał(a): Przyznam się że mi sie podoba :P
Miks też nie najgorszy :P

Miło to słyszeć, ostatnio utwór można było usłyszeć w audycji VONYC Sessions Paul'a Van Dyk'a


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - cinekkk1 - 5.02.2019

Fajny utworek wydany w solidnym labelu. Melodia wprowadza słuchacza w fajny klimat zadumy, i wszystko się fajnie komponuje w klasycznym trance'owym stylu. Gratluacje dobrego supportu od Paula! Ode mnie 5!


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Simon Moon - 5.02.2019

(5.02.2019, 14:57)cinekkk1 napisał(a): Fajny utworek wydany w solidnym labelu. Melodia wprowadza słuchacza w fajny klimat zadumy, i wszystko się fajnie komponuje w klasycznym trance'owym stylu. Gratluacje dobrego supportu od Paula! Ode mnie 5!

Dzięki wielkie :)


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - musiclabs - 6.02.2019

Szczerze mowiac za pierwszym razem mieszane odczucia mialem ale za drugim razem zdecydowanie si lepiej slucha : D te pianinko troche drazni prostota ale ogolnie pozytywny kawalek


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Simon Moon - 6.02.2019

(6.02.2019, 1:03)musiclabs napisał(a): Szczerze mowiac za pierwszym razem mieszane odczucia mialem ale za drugim razem zdecydowanie si lepiej slucha : D te pianinko troche drazni prostota ale ogolnie pozytywny kawalek

Dzięki za opinie :)


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Wasp - 7.02.2019

Kawałek fajny, brzmienia udane - trensowe
choć mam wrażenie że już gdzieś słyszałem tę główną melodię
polubiono


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - Simon Moon - 8.02.2019

(7.02.2019, 8:29)WaspXT napisał(a): Kawałek fajny, brzmienia udane - trensowe
choć mam wrażenie że już gdzieś słyszałem tę główną melodię
polubiono

Dzięki za opinie, co do melodii, to na nasza autorska ;) ale może być podobna do melodii z jakiejś innej nuty. :) Pozdrawiam


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - sowa - 10.02.2019

Bardzo fajny trance na poziomie. Graty wydania.


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - damnscrth - 19.02.2019

Uplift jak uplift - ogólnie typowa sztampa – utworów jakich tysiące. Stopa jak dla mnie zbyt zakryta przez resztę bajerów, a ilośc sawów nie do zniesnienia ale rozumiem, że są tacy co im to odpowiada. ^P :3 xD


RE: CHR!S P & Simon Moon - From Behind The Horizon (Original Mix) - defol - 26.02.2019

Chyba uplifting tak ma, że musi być to sztampa :) Jednostajny bas, prosta perkusja, roll bass, dużo leadów i jakieś pojedyncze nutki z pianina na wierzch. Ale... ale... niby "proste" jednak nie łatwo coś takiego zmontować. Mnóstwo technicznej i twórczej pracy. Mimo, że to totalnie nie mój klimat produkcyjny i jako słuchacza trance, to gratuluję poziomu produkcji i docenienia przez PvD!