MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) (/temat-uplifting-matt-eray-breaking-through-the-skies-original-mix)



Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Matt Eray - 6.06.2012

Siema!
Oddaję w wasze ręce prezent dla fanów z fb, pobrać możecie prosto z soundcloud.
Mam nadzieję, że kawałek przypadnie komuś do gustu. :)



Pozdrawiam,
Matt.


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Enno Presto - 6.06.2012

0:55 i dalej - nie podoba mi się pluck. mam wrażenie jakby nie pasował do groove.
2:30 - trochę za szybko bass się urywa moim zdaniem. lepiej byłoby go potraktować HP.
breakdown - bardzo podoba mi się subbass i smyczki :D
Ciekawi mnie co takiego wyłania się w buildupie. Takie rytmiczne transienty jakby sampel był odtwarzany od tyłu :)

Ogółem rzecz biorąc fajny uplift, tylko niestety brakuje mu tego czegoś, czym mógłby się wyróżnić.

Pozdrawiam :)


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - cinekkk1 - 6.06.2012

Moim zdaniem przyzwoity kawałek. Nie mam do niczego żadnych zastrzeżeń. Utwór trzyma poziom i to najważniejsze.


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - sowa - 7.06.2012

Wszystko ładnie pięknie tylko brak tej iskry, która by sprawiała, że ten kawałek byłby wyjątkowy i gnieździł się w naszej pamięci żebyśmy do niego wracali. Technicznie ofc. super :)


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Simon Moon - 8.06.2012

Matt Jak Zwykle Świetnie :)


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - SecretRank - 9.06.2012

No ładnie, ale brakuje elementu zaskoczenia ;D


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Alex fat - 10.06.2012

Dlamnie to wykonales pozadna robote. :) Niewiem dlaczego jak inni mowia ze niema tego czegos itd. to dlamnie wlasnie takie utwory jak twuj sa petarda, naprawde swietne. :) Pozdrawiam


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Stiopa - 10.06.2012

Ladny basior, plucki, no i leady. Przyjemny, klasyczny transior. Jak ktos wyzej wspomnial, bez elementu zaskoczenia. No, ale uplift jest przewidywalny jak pogoda, na 80% wiadomo, co bedzie. :)


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - kichu - 11.06.2012

co tu duzo pisac;) pro robota;D


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Matt Bukovski - 11.06.2012

Wszystko elegancko gra :)


RE: Matt Eray - Breaking Through The Skies (Original Mix) - Afterthought - 26.08.2012

Przecietny uplift jakich wiele, nie przepadam za takimi nutkami wiec wypowiem sie jedynie co sadze o stronie technicznej.
Tak wiec tak jak juz jeden z forumowiczow wspomnial o tym plucku i urywajacym sie bassiku odnosze identyczne wrazenie, do reszty nie mam zatrzezen bo jest wybitnie :)