MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Plague - 80th - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Plague - 80th (/temat-electronica-plague-80th)



Plague - 80th - Plague - 20.02.2019

Coś oldchoolowego z domieszką nowocześniejszych brzmień :)




RE: Plague - 80th - Wasp - 23.02.2019

ach te weble z pogłosem.. tak się kiedy robiło
fajne że taka muzyka w internecie nie wymarła
moment 1:35 najfajniejszy - ta gitarka czy co to jest :) ładnie pasuje do akordów

Polubione na SC


RE: Plague - 80th - droom - 23.02.2019

Spoko klimat wyszedł nawet.
Ten bas na klangu troszkę za bardzo schowany, słabo akcentuje, dałbym go troszkę głośniej i dodał mu dołu.
Tak jak wspomniałem wcześniej. wyszło nawet nieźle, ale bez fajerwerków, ot taki powrót do tego co było, nie wnosząc przy okazji nic nowego.
FL Slayer przy końcówce brzmi hmm,.. wiadomo ;)
Mocna 3ka.
Pozdrawiam
DrooM


RE: Plague - 80th - Sajtrus - 23.02.2019

Witam. Bas mi się podoba, na finger zamulałby. W zasadzie to mam pytanie o master- w czym zrobiony bo brzmi to ładnie. I hehe , czy Ty przypadkiem nie jesteś ten Plaque z takiego b dawnego Farta:) ? Pozdrawiam


RE: Plague - 80th - Plague - 23.02.2019

Kadziel, tak to ten Plague z Farta :) Master robiony na wtykach flowskich, zresztą master nie jest jakoś mega dobry.
Dzięki za opinie.


RE: Plague - 80th - Sajtrus - 23.02.2019

Super:) Wiesz, że mam jeszcze nasz wspólny kawałek? Tylko nie wiem jak się tu wrzuca pliki z Sound Clound. O qurde tyle lat , chyba z 2005 roku :) I moim dzieckom się nawet spodobało , hehe :)
P.S.Pomożesz z tym wgrywaniem plików ?, bo zupełnie nie radzę sobie.


RE: Plague - 80th - Plague - 23.02.2019

kadziel włącz system prywatnych wiadomości, bo nie mogę nic do Ciebie wysłać


RE: Plague - 80th - Mocade - 1.03.2019

Miło spędzone 4 minuty poza szablonem radiowym. No niby ten slayer jest, jednak wystarczająco schowany z tyłu żeby nie szpecił całokształtu. Wydaje mi się tylko że duch lat 80tych nie do końca został uchwycony, czegoś jakby brakuje, ale może to tylko ja. Czwórka.

Pozdrawiam.


RE: Plague - 80th - Ypsilon - 1.03.2019

Perka sucha i bez wyrazu, dzwięki za to synthwaveowe niezłe ale ale ty w tych klimatach powiedzmy lat 80-tych jedziesz już na schematach. Ja wcześniej parę razy słyszałem twoje numery i niestety nie mam wrażenia, że się rozwijasz albo jesteś w stanie czymś ciekawym zaskoczyć. Inni powiedzą, że masz taki styl. Ja napisze, że jest to wtórne. Sorry kolego!! Master kuleje – brak dynamiki, no chyba że tak miało być, w starym stylu. Ale mimo to trzeba by to poprawić. Melodia ujdzie a rytm jest nawet dobry. Pozdrawiam! :)


RE: Plague - 80th - Voel - 17.03.2019

Witam
He he track rzeczywiście podobny jest do muzyki z lat 80 xd przynajmniej dla mnie. Perka trochę chyba za uboga, bo kiedyś to sypali tymi hatsami ile się dało. Niemniej jednak, to dobry utwór, miło mi się tego słucha, woksy też pasują. Daję 5- (5) Pozdrawiam


RE: Plague - 80th - marcellus - 19.03.2019

Bardzo fajny funk tym basem wyszedł, ładna gitara w tle, może dałbym trochę więcej pogłosu albo kompresji