MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING KBK - Frozen Grass - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING KBK - Frozen Grass (/temat-uplifting-kbk-frozen-grass)



KBK - Frozen Grass - KBK - 26.02.2019

Chciałbym zaprezentować mój kolejny utwór w stylu Uplifting Trance wydany w Sundance Recordings.
Tym razem spróbowałem swych sił w ułożeniu prostych słów i aranżacji wokalu, a za sam śpiew odpowiedzialna jest 12-letnia Wiktoria ;)

Klip wideo również sklejany przeze mnie.

Premiera na Beatport 4 Marca, a 18 Marca pojawi się we wszystkich serwisach internetowych.




RE: KBK - Frozen Grass - defol - 26.02.2019

Siema, zrobiłeś bardzo duże postępy. Słuchałem Twoich wcześniejszych numerów. Technicznie... świetnie się tego słucha.
Odnośnie wokalu powiem szczerze... tak aby nie urazić młodej utalentowanej osoby :) Trzeba popracować ciut nad angielskim. Sam wokal można było lepiej "podciągać" pod względami technicznymi tak aby był bardziej pełniejszy. Sama melodia wokalu jest prosta, mimo, że wszyscy wiemy, że w wielu numerach trance to się sprawdza.

Taka ogólna uwaga - ten trance jest taki mega klasyczny, coś na zasadzie Paul Van Dyk z 10 lat temu albo więcej.
Nie moje klimaty, ale może nadal ten nurt jest modny. Mogę się nie znać :)


Wiem, wiem. Na tym forum to tylko krytyczne komentarze są :) Gratuluję wydania, mega postępów. Rozumiem ile pracy włożyliście w ten utwór, nagranie i zmontowanie wokalu. Sam kiedyś coś próbowałem zmontować z koleżanką w studiu i domyślam się jaki to niełatwy temat. 4/5


RE: KBK - Frozen Grass - Sajtrus - 26.02.2019

Dołączam do braw:) Poprawił mi ten utwór humor przy porannej kawie. Kompozycja twardo siedzi w swoim gatunku, i to jest b dobrze wg mnie. Techniki nagrania ja amator może tylko pozazdrościć. Życzę sukcesów, oby udało się jakoś przebić przez ten tłok na naszym rynku muzycznym. ocena 4/5
Pozdrawiam
Sajtrus
P.S. Ta Pani na filmie to Wiktoria :) ?


RE: KBK - Frozen Grass - KBK - 2.03.2019

(26.02.2019, 9:33)defol napisał(a): Taka ogólna uwaga - ten trance jest taki mega klasyczny, coś na zasadzie Paul Van Dyk z 10 lat temu albo więcej.
Nie moje klimaty, ale może nadal ten nurt jest modny. Mogę się nie znać :)

Hej :) Próbuję łączyć klasyczny styl z upliftingiem, jak wiemy teraz jak się słucha tych wszystkich utworów to odnosi się wrażenie, że brzmią identycznie, próbuję iść pod wiatr i jednak robić to w stylu jaki lubię, może zbyt prostym, nie wiem... Ale raczej nie pod wytwórnię i za wszelką cenę wydać ;)

(26.02.2019, 9:49)kadziel napisał(a): Dołączam do braw:) Poprawił mi ten utwór humor przy porannej kawie. Kompozycja twardo siedzi w swoim gatunku, i to jest b dobrze wg mnie. Techniki nagrania ja amator może tylko pozazdrościć. Życzę sukcesów, oby udało się jakoś przebić przez ten tłok na naszym rynku muzycznym. ocena 4/5
Pozdrawiam
Sajtrus
P.S. Ta Pani na filmie to Wiktoria :) ?

Dzięki :) Nie, ta Pani na filmie to niestety nie Wiktoria :D


RE: KBK - Frozen Grass - In-Tegral - 9.03.2019

3.4? Ocena? Kogoś Bóg opuścił?


RE: KBK - Frozen Grass - Plague - 9.03.2019

In-Tegral a co się dziwisz? Nudzi się niektórym, to złośliwie zaniżają oceny "bohaterowie" wiedząc, że i tak zostaną anonimowi, tchórze.

A co do utworu, to bardzo mi się podoba i dałem 5 nie tylko że jest fajowy, ale też żeby troszkę średnią podnieść.


RE: KBK - Frozen Grass - PROTONE - 9.03.2019

In-T, Już dawno dałem propozycję, by wyłącznie dodanie komentarza upoważniało do oddania oceny gwiazdkowej :E
Co do utworu - Przepiękny Trasns :)
5/5
Pozdrawiam


RE: KBK - Frozen Grass - Salcido - 17.03.2019

cukierek ;) Moim zdaniem wokal dziewczynki dodaje uroku


RE: KBK - Frozen Grass - DelianoCarl - 13.04.2019

Aranżacyjnie bardzo mi się podoba :) klasyczny energiczny transik.. Pady, arpy, elementy perkusyjne wszystko elegancko gra :) mix, master na wysokim poziomie.

Ale wokal według mnie jest tak chu***y, że wymieniłbym go całkowicie. Angielski strasznie drewniany.
Barwa głosu, małoletniej dziewczyny jest kwestią gustu - w mój niestety kompletnie nie trafia.
No i niestety, warsztat też póki co kiepski. Słychać czasem nierówne trzymanie głosu, autotune lekki by się przydał. Ale wyćwiczy się ;) jak dalej to będziesz ciągnąć to może będziesz miał z kim współpracować w przyszłości :)


RE: KBK - Frozen Grass - KBK - 21.04.2019

Dziękuję za komentarze i oceny. Nie jestem w sumie do końca zadowolony z tego wokalu, ale był to eksperyment i chciałem spróbować swoich sił, nie jest jednak łatwo.

Gdyby ktoś chciał posłuchać na Soundcloud lub Spotify to poniżej linki:



https://open.spotify.com/track/7tqF8XNczzV0ICfnMCcoSW


RE: KBK - Frozen Grass - cinekkk1 - 25.04.2019

Całkiem miło się słucha tego utworu

Z każdym kolejnym kawałkiem twój już i tak dobry warsztat, będzie coraz lepszy

Moim zdaniem odnośnie wokalu, lepiej tu wyszły same chórki niż wokal ze słowami