MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DEEP Biggy See - Look At Me (ft. PANE) (/temat-deep-biggy-see-look-at-me-ft-pane)



Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - BiggySee - 9.03.2019



♛ Biggy See - Look At Me (ft. PANE)
♫ 120 BPM
▶ 2019

Prosty projekt, z myślą o radiowych trendach.
Zostawiam do Waszej oceny.
Osobiście uważam że to jeden z moich lepszych projektów.



RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - Mandalar - 9.03.2019

Bardzo ładne i nastrojowe.
Wydaje mi się że wokal przekompresowany delikatnie, albo może nie oczyszczony? nie wiem, trochę kłuje w uszy przy niektórych zgłoskach.
całość 5/5


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - BiggySee - 9.03.2019

Dzięki za ocenkę, możliwe, że z tą kompresją za mocno poszło.
Liczę na kolejne opinie tu na forum :)


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - BiTwin - 9.03.2019

Witam BiggySee! :D
Jak kolega wyżej napisał fajne, nastrojowe, kojarzy mnie sie ten utwór pod styl Filatov&Karas ze względu na ten charakterystyczny dźwięk basu. Jak najbardziej nadawało by sie do radia, utworek do wieczornych, spokojnych tras samochodem ;)
Właśnie odpaliłem na moich podłogówkach i ten niski kick powinien mieć chyba nieco więcej mocy, wybijać sie bardziej na przód, przynajmniej takie mam wrażenie, porównując do topowych produkcji. Tak jakby lekko przyćmiewał go bass, może to też kwestia moich kolumn, ale z doświadczenia i wielu odsłuchów na nich wiem że dają one znać kiedy czegoś jest zbyt mało.
Oprócz tego moim zdaniem naprawde w porządku, jest czystość i porządek w miksie, no może jedynie wokal ma zbyt dużo wysokich tonów.
To tylko moje odczucia, mam nadzieje że w jakiś sposób pomogłem ;)
Pozdro!


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - BiggySee - 9.03.2019

Dziękuję za rozpisanie się i wyrażenie opinii. Faktycznie co do stopy powinna grać lepiej.
Postaram się szlifować wszystko przy następnych produkcjach.


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - David SundKings - 6.04.2019

Delikatny nastrojowy track :) Raz miałem uczucie ze bass jest za głośny gdy wchodzi wokal ale to może moje przewrażliwienie 5/5


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - TEx - 13.04.2019

ZAJEBI** projekt, klimat 10/10. Idealne na wyjazd latem!
Naprawdę świetnie zrobiony projekt, do dopracowania miks ale nie będę się aż tak czepiał bo pomysł jak najbardziej na plus. Jeszcze ta gitarka robi robotę.


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - Sajtrus - 13.04.2019

Podstawą tego utworu jest wokal.Ładnie gość śpiewa. Reszta to umiejętny akompaniament i umiejętny rewerb na wokalu.Słychać tą przestrzeń. Ważne , że akompaniament jest grzeczny i nie zagłusza wokalisty, który jest z przodu.Tak to już jest- Pani/Pan śpiewa, a my gramy pod nich, a nie odwrotnie. Jakość wg mnie radiowa. 5/5


RE: Biggy See - Look At Me (ft. PANE) - BiggySee - 13.04.2019

(13.04.2019, 12:59)kadziel napisał(a): Podstawą tego utworu jest wokal.Ładnie gość śpiewa. Reszta to umiejętny akompaniament i umiejętny rewerb na wokalu.Słychać tą przestrzeń. Ważne , że akompaniament jest grzeczny i nie zagłusza wokalisty, który jest z przodu.Tak to już jest- Pani/Pan śpiewa, a my gramy pod nich, a nie odwrotnie. Jakość wg mnie radiowa. 5/5

Dzięki wielkie! :)