MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP phantom - moon rock - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRAP phantom - moon rock (/temat-trap-phantom-moon-rock)



phantom - moon rock - Guzik - 10.03.2019

Heja ponownie, wrzucam cos nowego. W troche innym stylu niż zwykle, w sumie nie jest to trap. trudno mi określić, najbliżej chyba IDM. Czekam na opinie, pozdro.




RE: phantom - moon rock - Reverse Amx - 10.03.2019

Bardzo ciekawa propozycja, super przestrzeń ci wyszła, te pady są niesamowite. Fajne przeszkadzajki robią robotę w stereo. Podoba mi się stopa jest tak "brudna" i fajnie wpasowała się pod ten moogowy bas, haty fajnie w tle smigają i ten odwrócony w lewym kanale według mnie przemyślany bo wypełnia tą góre. Podoba mi się to, jest spokojnie i zarazem bardzo emocjonalnie.

Pozdro


RE: phantom - moon rock - INFERNO - 10.03.2019

jest to dobre ale ci powiem właduj do tego kawałka jeszcze chórków np z vsti i jakieś głosy kobiece raczej choir po prostu dodaj...dałem 5 z choir jakby enigma :D lekko jeszcze dodaj na bassu i super


RE: phantom - moon rock - Guzik - 10.03.2019

Wow, dzięki za tak obszerną odpowiedź. Az się miło zrobilo, bo troche włożyłem w to pracy, szczególnie, że przedtem robiłem typowe trapy. Ostatnio mnie bardzo zajarały analogowe brzmienia i chyba w tą stronę pójde. Dzięki.

A co do chórku, to miałem go w planie, ale ostatecznie nic mi nie podpasowało i zostawiłem to takie synthowe bardzo


RE: phantom - moon rock - MariQ - 11.03.2019

Aaaale przelot!
Mega dobre, pchaj to dalej :D


RE: phantom - moon rock - hudson462 - 11.03.2019

Cześć ;) Generalnie fajny utwór, niektóre brzmienia efektów i instrumentów niebanalne, dobre melodie i harmonie. Jedyne co na ten moment mi się nie podoba to to, że bębny są za cicho. Zostawiam 5, Pozdrawiam


RE: phantom - moon rock - Voel - 12.03.2019

Ło panie, nie moje klimaty, ale robi wrażenie. Ciekawa stopa, podoba mi się bass na wyższych notach, fajnie brzmi. Wokalizy też świetnie użyte, i nawet pasuje tu użycie takiego clapo-snara.
Klimat ogólnie świetny, dobór brzmień również, ewidentnie idź tą drogą. To nietuzinkowy utwór, daję 5 Pozdro


RE: phantom - moon rock - Guzik - 12.03.2019

Dziękuję wszystkim za tak pozytywne opinie, nie lubię zamykać się w ramkach i cały czas staram się próbować z czymś innym, szczególnie łączenie trapu z synthwavem


RE: phantom - moon rock - cylofibe - 13.03.2019

Bardzo bogate i przejrzyste dźwięki. Do klasycznego trapu bym tego nie zaliczył, no chyba, że pobawiłbyś się jeszcze z perką, ale i tak kawałek robi robotę. pozdro


RE: phantom - moon rock - tomalmc - 14.03.2019

idź ziomeczku w tym kierunku, pierdol trapy :D lubie takie klimaty, technicznie tez to ładnie brzmi, pytanie, co to za stopa której użyłeś? znajdę gdzieś jej sampel do pobrania czy sam ją wyciąłeś z jakiegoś kawałka? 5*


RE: phantom - moon rock - Guzik - 14.03.2019

Siema, stopę sam stworzyłem, analogowy 808 z Rolanda bodajże, na to parę warstw (Tom, stopa, jakieś perki) saturacja, reverb i eq


RE: phantom - moon rock - Maciek - 4.04.2019

bardzo fajny klimat! rewelacyjna, eksperymentalna wersja trapu, Sokoła i Marysię bym na tym widział ;)
5