MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Sajtrus - Kitchen - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ELECTRONICA Sajtrus - Kitchen (/temat-electronica-sajtrus-kitchen)



Sajtrus - Kitchen - Sajtrus - 7.04.2019



Nagrane w kuchni. Coś mnie naszło na zrazy wołowe, stąd perkusja taka kuchenna:) A ptaszki, bo okno było otwarte.
Pozdrawiam wiosennie :)


RE: Sajtrus - Kitchen - Mandalar - 7.04.2019

Fajne elementy, ale jak dla mnie głównie sekcja rytmiczna, bas z perką są tak zmiksowane jakby grały osobno, nie kleją się.


RE: Sajtrus - Kitchen - Sajtrus - 8.04.2019

Hmm, akurat ten bas i perka są z Cubase 10 i Halion Sonic i Groove Agent- to powinny się zgrać. Ja tylko poplumkałem na gitarze :) I ptaszki ze smartfona nagrałem. Wiosna idzie, skoro ptaszki ćwierkają.W sumie takie demko, przy tłuczeniu mięcha. Smartfony potęga. Spoko :)


RE: Sajtrus - Kitchen - Mandalar - 8.04.2019

(8.04.2019, 13:30)kadziel napisał(a): Hmm, akurat ten bas i perka są z Cubase 10 i Halion Sonic i Groove Agent- to powinny się zgrać. Ja tylko poplumkałem na gitarze :) I ptaszki ze smartfona nagrałem. Wiosna idzie, skoro ptaszki ćwierkają.W sumie takie demko, przy tłuczeniu mięcha. Smartfony potęga. Spoko :)

Samo, to tak nie zawsze się zgrywa. Może to przez to, że słucham jako basista i perkusista, i słyszę, że nie grają do końca razem ;) Ale jak to tylko nieprzemyślane tłuczenie w mięso, to nie mam więcej pytań :D


RE: Sajtrus - Kitchen - Mocade - 9.04.2019

Live nagrywany lekką ręką, aby się z grubsza rytmika zgadzała. Za brak dopasowania minus. Podkłady jednak całkiem przyjemne, jak bass jest wtyczką a nie gotowym patternem to skup się na nim, ma potencjał na właśnie takie fikuśne melodie. Trójka.

Pozdrawiam.


RE: Sajtrus - Kitchen - Voel - 9.04.2019

Witam
Też mam wrażenie, że się coś tam ta perka z bassem nie zgrywa, ale to chyba 'wina' rytmu, tego bassu, tudzież perki- nie mam zielonego pojęcia czego. Jednakże, bez przesady, da się słuchać. Ogólnie jest pozytywnie, wiosennie świergotki jako ubogacenie traczka mi się podobają. Gitara fajna. Klimacik jest.
Jednak dużym błędem jest dla mnie brak rozdzielenia utworu na części(intro,'drop',break itd.). Za monotonnie, to gra wszystko(chodzi mi o perkusję), męczy to słuchacza. Ja daję 3+(3), brzmienia są dobre, ale mi ta perka z bassem nie przypadły do gustu, no i za monotonnie jest w warstwie aranżacyjnej ogólnie. Pozdrawiam


RE: Sajtrus - Kitchen - Plague - 10.04.2019

Ma się wrażenie że słucha się perki na koncercie, a obok podjechał facet i buczy basem w zamkniętym samochodzie - nie wiadomo czego słuchać :D Za to rytmika perkusji świetna i klimatyczna gitarka cacy.


RE: Sajtrus - Kitchen - aqmoolator - 11.04.2019

Jak na kuchnię, to za dużo pogłosu na werblu. Stopie przydałoby się go nieco uciąć. Bass też z pogłosem, bo taki trochę kontrabasowy:P Faktycznie troszkę burczy i nie współgra z perkusją. jako podkład pod improwizację - bardzo dobre. To co grasz na gitarze zdecydowanie urozmaica całą kompozycję.