MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Umbracrypt - Uru - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Umbracrypt - Uru (/temat-ambient-umbracrypt-uru)



Umbracrypt - Uru - Mocade - 28.04.2019

Trochę krótko bo brakło weny, projekt przeleżał prawie miesiąc jednak jakoś poskładałem go na siłę. Miłego słuchania.





RE: Umbracrypt - Uru - Mandalar - 28.04.2019

Krótkie, ale wystarczy żeby wprowadzić w inny świat. Przyjemny, lekko tajemniczy klimat. 5/5


RE: Umbracrypt - Uru - Voel - 29.04.2019

Witam
Utwór mnie zaskoczył trochę mocą(w pewnych momentach), oczywiście w pozytywnym sensie. Spodziewałem się raczej czegoś bardziej spokojnego patrząc na wykres. Jednakże jest dobrze. Słuchając tego utworu nie mam przed oczyma obrazów żadnych konkretnych obiektów czy miejsc, raczej pojawia mi się 'wizja' przelatujących szarych, abstrakcyjnych chmur przy odsłuchu. Nazwa trochę zagadkowa, też nie kojarzy mi się z niczym konkretnym. Te przerobione wokale fajne, chyba że to jest coś innego i mój mózg po prostu próbuje te dźwięki skojarzyć z czymś znajomym. Całość dobrze wyszła, moim zdaniem. Daję 5. Pozdrawiam


RE: Umbracrypt - Uru - Sajtrus - 29.04.2019

Chciałbym mieć taki brak weny. Faktycznie krótki , tylko narobił apetytu. Zapowiada się mocno. 5/5


RE: Umbracrypt - Uru - PureInstinct - 30.04.2019

Przyjemny ambient. Podoba mi się. Miks jest satysfakcjonujący. Sam klimat mocno tajemniczy, dosyć orientalny. Przypomina mi bardzo OST z filmu Annihilation.

Moje wrażenie, to jakby Uru był jakąś osobliwością, której można się obawiać.

Świetne! Dobra robota.


RE: Umbracrypt - Uru - Recoil83 - 1.06.2019

Ciekawy utwór, przyjemnie się go słucha, przy takich dronach przeważnie są jakieś agresywne częstotliwości, a tutaj ich nie ma, także świetna robota @Umbracrypt (Mocade).


RE: Umbracrypt - Uru - tommbeat@95 - 2.06.2019

Tak słyszę że ty trochę lecisz na tych samych schematach. xD xD Przed chwilą oceniłem twój inny numer ale widzę że baza jest bardzo podobna. Jakoś mało oryginalne wałki robisz. No i słychać tutaj że brakło weny i to na maksa. :3 Nie wiem 2-3 dźwięki na krzyż i koniec tematu. Banalne. Rozbuduj to - narazie to jakaś niedopracowana zajawka. Sorki!! ^P


RE: Umbracrypt - Uru - Mocade - 2.06.2019

(2.06.2019, 14:41)tommbeat@95 napisał(a): Tak słyszę że ty trochę lecisz na tych samych schematach. xD xD Przed chwilą oceniłem twój inny numer ale widzę że baza jest bardzo podobna. Jakoś mało oryginalne wałki robisz. No i słychać tutaj że brakło weny i to na maksa. :3 Nie wiem 2-3 dźwięki na krzyż i koniec tematu. Banalne. Rozbuduj to - narazie to jakaś niedopracowana zajawka. Sorki!! ^P

Chętnie przyjmę i zaakceptuję twoją krytykę jeśli sam podzielisz się swoją twórczością, na razie jesteś tylko kimś pokroju damnscrth'a który robi dokładnie taką samą partyzantkę. Wiem, fajnie jest pisać wszystkim zjebę z bezpiecznej pozycji samemu nie będąc narażonym na krytykę, jednak na dłuższą metę nie pociągniecie tak długo.


RE: Umbracrypt - Uru - qnebra - 2.06.2019

Dobra rzecz Mokate, choć też zarazem jakby zbyt krótka. Lecz, jak się tak zastanawiam, nie przeszkadza to w niczym. Lepiej czasem by utwór był krótki i zostawił pozytywne wrażenia, niźli przedłużać na siłę.