MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CHILL OUT Sajtrus - Sadness - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: CHILL OUT Sajtrus - Sadness (/temat-chill-out-sajtrus-sadness)



Sajtrus - Sadness - Sajtrus - 29.04.2019



Przedstawiam dzieło mojego Syna. To ten na zdjęciu. Tu gra na gitarze i flecie. Nagrane w Reaperze + mikrofon.Gramy też razem często na gitarach.
Pozdrawiam
Sajtrus
P.S. To zniekształcenie 1:30 do 1:42 jest zamierzone.


RE: Sajtrus - Sadness - qnebra - 3.05.2019

Brzmienie fletu brzmi mi bardziej na klarnet. Nie wiem czemu, lecz skojarzyło mi się to z tym co stworzył Mikołaj Trzaska do "Róża", a to akurat jedna z moich ulubionych prac.

Naprawdę nastrojowe, umiejętnie zagrane i po prostu bardzo dobre. Oczywiście piąteczka.


RE: Sajtrus - Sadness - Wasp - 3.05.2019

fajnie - rzeczywiście smutne
flet czasami brzmi jak saxofon
Twój syn to Johnny Depp? ;)
myślałem że sam jesteś w wieku tego z obrazka


RE: Sajtrus - Sadness - Sajtrus - 4.05.2019

qnebra - dzięki za piątkę i za skojarzenie z Mikołajem Trzaska.

WaspXT - dzięki za odsłuchanie- to przecież nie Twój styl muzyczny :) Johnny Deep ? Faktycznie lekkie podobieństwo. Jest chyba w moim wieku. A Syn- niedaleko pada jabłko od jabłoni. Ja grałem na gitarze, ale on gra znacznie lepiej , i jeszcze na wielu innych instrumentach.Dlatego odważyłem się to umieścić. Marzec to smutny miesiąc w naszej rodzinie. Obie babcie Syna zmarły w marcu. Requiem - ten utwór na topie teraz, zagrany razem , też dotyczy tych "zdarzeń".
Pozdrawiam
Sajtrus


RE: Sajtrus - Sadness - Plague - 5.05.2019

Fajnie się słucha. Bardzo mi się podoba jak ten klarnet zawodzi. Mi się ta muza widzi jako soundtrack filmowy. Słychać, że syn tak samo utalentowany jak ojciec :) 5/5


RE: Sajtrus - Sadness - Sajtrus - 6.05.2019

Dzięki :) . Cieszę się , że to słychać. Bo jeszcze o nim usłyszycie. Właśnie wydaje płytę ze swoim zespołem. Pozdro Maestro :)


RE: Sajtrus - Sadness - Mocade - 16.05.2019

Życiowy jazz bym powiedział. Ładnie zaaranżowane i zagrane a jakość nagrania wystarczająca. Zniekształcenie przypomina wypalony laser z odtwarzacza cd lub zarysowaną płytę, przy jednym z wariantów zdarzały się właśnie takie artefakty, a skoro efekt został użyty celowo to czy nie lepiej byłoby rozprowadzić go po całej ścieżce aby ładnie wkomponował się w aranż?

Pozdrawiam.


RE: Sajtrus - Sadness - Voel - 18.05.2019

Witam
Melodia łapie za serducho, podoba mi się ten smutny vibe całości~ Nie wiem co mogę więcej napisać. Całóść jest bardzo dobrze zrobiona. Daję 5, pozdrawiam


RE: Sajtrus - Sadness - tommbeat@95 - 3.06.2019

Nawet fajny klimat. Posłuchałem kilka twoich wałków tutaj i ten najbardziej mi podszedł ALE cholera to nie twój numer. xD xD Ten jest najbardziej poukładany. Inne wałki jakoś mi nie pasuje całościowo - głownie słabo technicznie ci to wychodzi. Słychać że się uczysz - masz problemy z miksem i melodyjnie także nie zapadaja w pamięć. W tym numerze poprawcie trochę brzmienie tych dźwięków. Czasem flet kuje po uszach. Aranżacja bez rewelacji ale ujdzie. Tu na forum są większe nuuudy. 1,30 i 1,42 BARDZO KIEPSKIE zamierzone. ^P xD Dla mnie coś tam się wam po prostu schrzaniło.