MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE BERO - Everything Is Ok - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE BERO - Everything Is Ok (/temat-house-bero-everything-is-ok)



BERO - Everything Is Ok - bero - 29.04.2019

Hej, Mój pierwszy raz, pierwszy krok w stronę innego stylu życia, podejścia i pierwszy krok w stronę zajmowania się tym zawodowo.

Właśnie od teraz zaczyna się przygoda jeszcze cięższej pracy i dawaniu z siebie trochę więcej niż wszyscy. Co sądzicie o tym?




RE: BERO - Everything Is Ok - Fizzky - 29.04.2019

Tutaj chyba trzeba tylko napisać GRATULUJE i życzę dalszych sukcesów :)


RE: BERO - Everything Is Ok - Sajtrus - 30.04.2019

A będzie na to zapotrzebowanie? Ja bym zaczął od sprzedawania nielegali na stacjach benzynowych,z uwagi na ten bas. Albo do jakiegoś klubu, z uwagi na ten dziecięcy wokal :) czwóreczka


RE: BERO - Everything Is Ok - bero - 30.04.2019

A jak będę chciał sprzedać legal. To liczy się? :D


RE: BERO - Everything Is Ok - fonque - 30.04.2019

No no, mega numer ;)

Za hexagon style 5 ! ;)


RE: BERO - Everything Is Ok - fonque - 2.05.2019

Nie rozumiem kto zaniża noty na tym forum. Ktoś musiał dać za za ten track 1 lub 2. To samo ostatnio u Biggiego. Ktoś albo zazdrości pracy kolegom albo po prostu jest g**jem ;)


RE: BERO - Everything Is Ok - Fizzky - 2.05.2019

Niestety, forum umiera, żal co poniektórym dupę ściska i mają z tego powodu kompleksy, bo to oni powinni być najlepsi, najsławniejsi. Chcąc nie chcąc, napisałem do jednego z forumowiczów z ofertą pomocy jeśli chodzi o teorie (bo takie jest chyba założenie tego forum), miks i po części master razem z aranżem, bo było słychać że nie wie co robi, ale co się okazało, chłopaczek ma tak wielkie ego, że nie jest w stanie przyjąć krytyki i podjąć się poprawy swoich umiejętności i możliwości.


RE: BERO - Everything Is Ok - Sajtrus - 2.05.2019

(2.05.2019, 13:07)Fizzky napisał(a): Niestety, forum umiera, żal co poniektórym dupę ściska i mają z tego powodu kompleksy, bo to oni powinni być najlepsi, najsławniejsi. Chcąc nie chcąc, napisałem do jednego z forumowiczów z ofertą pomocy jeśli chodzi o teorie (bo takie jest chyba założenie tego forum), miks i po części master razem z aranżem, bo było słychać że nie wie co robi, ale co się okazało, chłopaczek ma tak wielkie ego, że nie jest w stanie przyjąć krytyki i podjąć się poprawy swoich umiejętności i możliwości.

Tak, też zauważyłem to zjawisko, że ktoś tu robi za kreta i zaniża oceny. I to chyba jest jakiś błąd techniczny, że tak sobie ktoś incognito może robić. Ale to robota dla Admina, żeby to naprawił. Pocieszające jest to , że muzyka sama się obroni, a z tą cechą "prawdziwych Polaków" to jednak trzeba się pogodzić i olać.Był taki film- Dzień świra i tam piosenka - modlitwa Polaków oddaje to zjawisko zawiści w 100 %A wracając do tego utworu to gdyby można było dałbym 5/5 po kolejnym odsłuchaniu , a dałem 4/5. Bardzo dobra realizacja i muzycznie i technicznie. I życzę powodzenia dla autora, nie dajmy się zwariować :)


RE: BERO - Everything Is Ok - Reverse Amx - 2.05.2019

Przejmujecie się tymi ocenami jakby to jakaś przepustka do lepszego jutra była. Róbcie swoje i tyle.


RE: BERO - Everything Is Ok - Whi7eNoi5e - 6.05.2019

Świetny kawałek! Słuchałem na kiepskich głośnikach więc nie wypowiem się na temat mixu mi masteru ale brzmi nieźle a sama aranżacja świetna - wpada w ucho, noga rwie się do tupania do rytmu i o to chodzi w muzyce, to co wcześniej piszecie o tych ocenach, to tylko jakaś gwiazdka jak ktoś robi świetną muzykę tak jak Bero to nie ma znaczenia ile gwiazdek dostanie tutaj na forum prędzej czy później ktoś go dostrzeże :) Gratulacje


RE: BERO - Everything Is Ok - bero - 6.05.2019

Dzięki, za wszystkie opinie. Jest to motywacja, aby robić dalej. Dzięki!


RE: BERO - Everything Is Ok - Sajtrus - 6.05.2019

Ten numer zasługuje na Number one za kwiecień


RE: BERO - Everything Is Ok - BiTwin - 7.05.2019

Cóż, chyba pozostało mi podbić zdanie moich przedmówców, choć rzadko słucham takiego house'a,
to naprawdę brzmi dobrze, przestrzeń, czystość.
Powodzonka! :D