MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HOUSE Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HOUSE Kasper B. - ID 16 IX 2018 (/temat-house-kasper-b-id-16-ix-2018--26628)



Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Kaper - 5.05.2019

Cześć wszystkim.

Zanim gdziekolwiek będę wysyłać a stanie się to w nadchodzącym tygodniu, proszę Was, zacnych forumowiczów o opinie :E
Dodam, że clapy w 1:55 będę nieco przyciszone jeszcze.

Link jest prywatny ^P

Dziękuję serdecznie, za każde słowo :)

https://soundcloud.com/kasperbofficial/kasper-b-id-16-ix-2018-ph/s-FSyW9

P.S. Utwór już kiedyś się tu pojawił ale był dopiero w fazie produkcji.


RE: Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Fizzky - 5.05.2019

Kurna, no jest dobrze, ale według nie te klapy są za bardzo "szerokie", wprowadzają harmider i nie ma przez to na czym skupić uwagi, ale może przyciszenie je poskromi. Może od 1:24 jakiś vocalchop ? Wydaje mi się że idealnie by tu pasował. Ogólnie, już wcześniej polubiłem ten traczek, wpada w ucho i ma swój klimacik.
Podsumowując, jak żaden label tego nie weźmie, to ja biorę i będę puszczał z głośnika na rynku by to rozpromować bo ma potencjał xD


RE: Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Kaper - 6.05.2019

(5.05.2019, 19:05)Fizzky napisał(a): Kurna, no jest dobrze, ale według nie te klapy są za bardzo "szerokie", wprowadzają harmider i nie ma przez to na czym skupić uwagi, ale może przyciszenie je poskromi. Może od 1:24 jakiś vocalchop ? Wydaje mi się że idealnie by tu pasował. Ogólnie, już wcześniej polubiłem ten traczek, wpada w ucho i ma swój klimacik.
Podsumowując, jak żaden label tego nie weźmie, to ja biorę i będę puszczał z głośnika na rynku by to rozpromować bo ma potencjał xD

Dziękuję za odpowiedź Fizzky! Bardzo miło! :)

Co do klapów to tak mi się wydaje, że jak je ściszę to nieco się to wyrówna wszystko.
Wokal... hmmm... Ja to mam pecha do wokalistek i wokalistów :E albo żądają nie wiadomo jak wygórowanej kasy (no name-y jakieś dopowiem), albo nie ma gdzie nagrać, albo ktoś nie wbija się w rytm. Pragnę nadmienić, że nie ogarniam autotune :E hahaha... Bardzo bym chciał tu włożyć jakiś wokal no ale poleci w eter bez.
Jak będziesz puszczać na rynku to daj znać, zrobimy transmisję na żywo hahaha xD
Pozdrawiam! :D


RE: Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Fizzky - 6.05.2019

Może wystarczy ten który i tak się przetacza w tle, nie chodziło mi o czysty wokal ale wykorzystanie wokalu do zagrania melodii (zazwyczaj główna melodia się dobrze spisuje), coś takiego masz w dropie, wypełniło by lukę bo w moim odczuciu trochę tam pusto.


RE: Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Kaper - 8.05.2019

Wiem o co Ci chodzi :)
Dziękuję jeszcze raz za odzew xD
Widzę ocena jest na 3.67. Pewnie to oznacza, że kawałek jest kiepskawy :E
LoL


RE: Kasper B. - ID 16 IX 2018 - tks21 - 10.05.2019

Widzisz Kaper, tu na forum są jakieś zawistne osoby, które zaniżają oceny specjalnie bo nie umieją skleić nuty na piano rollu, taka prawda :P Trochę pojechałem, ale cóż... Nie moja sprawa
Co do kawałka, w tym house za dużo się nie dzieje (chyba taki gatunek)
i chyba tylko dropy tutaj coś zmieniają. Chyba House będę musiał komentować od strony miksu. Miks jest całkiem przyzwoity, podoba mi się Kick i jego barwa. Od strony miksu 5, aranżu 4, więc zawyżę ocenę do 5 bo kawałek jest nieco na 4 a nie na 3.67 moim zdaniem. Pozdro


RE: Kasper B. - ID 16 IX 2018 - Kaper - 11.05.2019

(10.05.2019, 18:04)tks21 napisał(a): Widzisz Kaper, tu na forum są jakieś zawistne osoby, które zaniżają oceny specjalnie bo nie umieją skleić nuty na piano rollu, taka prawda :P Trochę pojechałem, ale cóż... Nie moja sprawa
Co do kawałka, w tym house za dużo się nie dzieje (chyba taki gatunek)
i chyba tylko dropy tutaj coś zmieniają. Chyba House będę musiał komentować od strony miksu. Miks jest całkiem przyzwoity, podoba mi się Kick i jego barwa. Od strony miksu 5, aranżu 4, więc zawyżę ocenę do 5 bo kawałek jest nieco na 4 a nie na 3.67 moim zdaniem. Pozdro

No właśnie zauważyłem, nova kids jest bardzo roszczeniowym pokoleniem i tylko ich racje się liczą, natomiast innym trzeba utrudnić życie.
To prawda co mówisz, mamusia nie zrobiła to sam nie zrobię :E
House zazwyczaj taki był no też nie musi xD starałem się ogarnąć aranżacyjnie tak żeby się nie nudził, może faktycznie jakieś wokal bo nadał temu większego życia.
Dziękuję za ocenę miksu, to jest w tym wszystkim najważniejsze!! :D
Pozdrawiam!! :)