MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) (/temat-uplifting-simon-moon-peace-of-mind-original-mix)



Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - Simon Moon - 10.05.2019

Witam zapraszam was do przesłuchania mojej najnowszej produkcji która została wydana w Amerykańskiej wytwórni Submission Recordings, mam nadzieję, że się spodoba, liczę na wasze komentarze. :)





RE: Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - K.o.N - 10.05.2019

Fajna produkcja. Choć w masteringu trochę ci za mocno suby podbili. A tak to fajny traczek tylko, że nie jest wrzucony cały :P


RE: Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - tks21 - 10.05.2019

Początek jest trochę taki smutny moim zdaniem od 1:29 , ale w moim odczuciu Trance powinien być emocjonalny. Wywołało to na mnie duże emocje w szczególności pianino, które sobie tam gra i te pady jak dla mnie są świetne :) Szkoda, że główny motyw jest bardzo krótki bo bym go słuchał wiele razy

5/5


RE: Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - cinekkk1 - 10.05.2019

Całkiem miły traczek, w zasadzie to nie wiem co napisać, na pewno utwór w sam raz dla tych co lubią takie upliftingowe klimaty z epickiem orchestralem w breakdownie. Utwór wydany w innym labelu, ale myślę, że pasowałby też np do Abora Recordings.


RE: Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - Simon Moon - 10.05.2019

(10.05.2019, 2:53)K.o.N napisał(a): Fajna produkcja. Choć w masteringu trochę ci za mocno suby podbili. A tak to fajny traczek tylko, że nie jest wrzucony cały :P

A no mastering niestety to już sprawa wytwórni, ale miło, że się podoba ;)


RE: Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - Simon Moon - 10.05.2019

(10.05.2019, 10:23)tks21 napisał(a): Początek jest trochę taki smutny moim zdaniem od 1:29 , ale w moim odczuciu Trance powinien być emocjonalny. Wywołało to na mnie duże emocje w szczególności pianino, które sobie tam gra i te pady jak dla mnie są świetne :) Szkoda, że główny motyw jest bardzo krótki bo bym go słuchał wiele razy

5/5

Cieszy mnie to, że się podoba, a no jest emocjonalny bo to emotional uplifting trance, i cieszę się z tego powodu że mój utwór wywołał u Ciebie duże emocje, są to bardzo ważne dla mnie słowa, gdyż właśnie to jest celem producentów, żeby ich utwory wywoływały emocje. :)

(10.05.2019, 14:14)cinekkk1 napisał(a): Całkiem miły traczek, w zasadzie to nie wiem co napisać, na pewno utwór w sam raz dla tych co lubią takie upliftingowe klimaty z epickiem orchestralem w breakdownie. Utwór wydany w innym labelu, ale myślę, że pasowałby też np do Abora Recordings.

Miło, że się podoba, a co do wytwórni wysyłałem do Abory, ale nikt nawet nie odsłuchał, także poszło do Submission :)


RE: Simon Moon-Peace Of Mind (Original Mix) - Highlander - 13.07.2019

Nooo powiem Ci, że zacna produkcja. Świetny breake przede wszystkimi duużo w nim emocji. Następnym razem nie celuj w Aborę tylko spróbuj pochodną, na przykład Always Alive, to typowo kawałek pod nich. :)