MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
REGGAE Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: REGGAE Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar (/temat-reggae-tommy-herrero-meet-at-cuban-cigar)



Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - tks21 - 10.05.2019

Zrobiłem kawałek na syntezatorze na tyle ile pozwoliło mi zużycie CPU więc wybaczcie drobne niedoróbki, bo ciężko mi się przy nim pracowało z tego powodu (Czasem osiągało nawet 90-100 zużycia CPU). Pierwszy raz skończyłem kawałek na syntezatorze :) Pozdrawiam, zapraszam do komentarzy jak i ocen :)




RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - K.o.N - 10.05.2019

Jeszcze tylko brakuje, żeby taki Quebonafide tylko nawinął. 5


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - tks21 - 10.05.2019

Dzięki za komentarz :) Nie spodziewałem się dobrego odbioru tego kawałka. Starałem się zrobić go w miarę dobrze mimo ograniczeń z CPU. Dzięki K.o.N, jednak synteza daje dużo frajdy :) Pozdrawiam


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - INFERNO - 11.05.2019

Dobrze zrobione... Jest Przy Tej Muzyczce Wesoło ...

może ona by się nadawała na jakiś wakacyjny namiot w lato bo by mogła lecieć...
np. też to rozpoczęcia jakiegoś zajęcia np. w restauracji wejście lub wyjście...

dałem ocenkę 5... podoba mi się jest fajne...


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - tks21 - 11.05.2019

Dzięki pioruna86. Wiadomo jak się tworzy własne dźwięki to jest więcej pomysłów w głowie. Kiedyś olewałem syntezę ale teraz widzę, że chyba było warto w to się bawić. Dzięki za głos i komentarz. Pozdrawiam :)


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - Kaper - 11.05.2019

Dobrze buja, lead ten w 0:56 mógłby być nieco ciszej bo za bardzo się wybija.
Wokal by się przydał, koniecznie :O
Que pasa, que pasa
Chikas na kut*sach :E
Sorki musiałem napisać hahaha XD
Miks brzmi u mnie dobrze, nieco delikatnie bym ściszył niektóre dźwięki.
5 ode mnie za coś innego na forum!


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - tks21 - 12.05.2019

Dzięki Kaper za wypowiedź :) Cieszę się, że tak dobrze odebrałeś ten wałek :) Pozdrawiam


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - Voel - 12.05.2019

Ale fajnie to śmiga, jestem trochę po alko, ale tan beacik daje radę, na serio, jest taki pozytywny i wgl :)
Aż człowiek by sobie potańcował do tego :) Fajne kubańskie rytmy słyszę. Jak dla mnie ten utwór zasługuje na 5.
Rób więcej takich! bo świetnie ci to wyszło :)
btw. jak dla mnie ten loop z tych, które mi zapodałeś na pw był najlepszy. Fajnie że go rozwinąłeś i zrobiłeś cały traczek. Okładka też świetna :)


RE: Tommy Herrero - Meet at Cuban Cigar - tks21 - 12.05.2019

Dzięki Voel :) Starałem się jak mogłem z tym beatem. Często nad aranżem siedzę nawet kilka godzin przy jednej głupiej sekwencji, zazwyczaj głównej :P Tak ustawiam klocki by bujało przy tym rytmie i współgrało z bassem :) Pozdro