MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Umbracrypt - Fields - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: AMBIENT Umbracrypt - Fields (/temat-ambient-umbracrypt-fields)



Umbracrypt - Fields - Mocade - 28.05.2019

Miała być jeszcze sekcja rytmiczna ale ostatecznie zakończyłem ścieżkę na samym ambiencie. Miłego słuchania.




RE: Umbracrypt - Fields - David SundKings - 28.05.2019

bardzo dobre :)


RE: Umbracrypt - Fields - Sajtrus - 28.05.2019

Super klimat,te 3 min zleciały za szybko. Proszę to przedłużyć:) 5/5


RE: Umbracrypt - Fields - Mocade - 28.05.2019

Dzięki wam za komenty.

(28.05.2019, 22:31)kadziel napisał(a): Super klimat,te 3 min zleciały za szybko. Proszę to przedłużyć:) 5/5

Możliwe że tak się stanie bo chyba powprowadzam jeszcze parę poprawek. Na razie niech wisi obecna wersja.


RE: Umbracrypt - Fields - Plague - 29.05.2019

Świetnie się tego słucha - naprawdę! Szkoda że takie krótkie, zrób dłuższą wersję i wrzuć. Te przeplatające się między sobą pady i inne brzmienia kapitalnie oddały klimat. 5/5 i polubione. A ostatnie 20 sekund to ciary miałem :D


RE: Umbracrypt - Fields - Wasp - 30.05.2019

i dobrze że nie ma perkusji.. tak jest lepiej - dam 5/5
kojarzy mi się odrobinę z tym https://www.youtube.com/watch?v=U_RKy41x98o
taki super delikatny i cichy kawałek :)
i te wokale wywołujecie obrazy jakichś ludów pierwotnych z epoki paleolitu
Oczywiście lajkuję na SC


RE: Umbracrypt - Fields - Voel - 30.05.2019

Witam
Ło! ale kosior Ci wyszedł, ciężko będzie zrobić coś podobnego jeśli chodzi o dark-ambient. Ścieżka bogata w treść i różne tematyczne motywy. Klimat jak dla mnie nasycony jest takim nostalgicznym spokojem. Zabawa wokalami prześwietna. Narracja prowadzenia utworu jest pokazana jak gdyby od strony 'duchów', 'patrzących' na Indian wykonujących jakiś rytuał. Końcówka jest głośniej, ale zapewne tak miało być.
Co do perkusji, mogłaby nadać utworowi inny 'posmak', ale moim zdaniem i bez niej wyszedł Ci pełnowartościowy utwór. Daję 5/5. Pozdrawiam


RE: Umbracrypt - Fields - agro - 31.05.2019

Miałem ciekawe wrażenia przesłuchujące owe klimaty, czasem się zapomina czy to muzyka czy już inna przestrzeń, dla tego cenie sobie dobry ambient jak tu :)


RE: Umbracrypt - Fields - Mocade - 31.05.2019

(30.05.2019, 23:14)Voel napisał(a): ciężko będzie zrobić coś podobnego jeśli chodzi o dark-ambient.

Nie no nie miał być dark, to klasyczny ambient przepleciony elementami plemiennymi. Czystego darka nie skręcałem już od ho ho czasu, ale zapiszę go sobie na późniejszy plan jak już uporam się z tym co chcę zrobić. Dzięki za koment i ocenę.

(30.05.2019, 12:08)WaspXT napisał(a): i dobrze że nie ma perkusji.. tak jest lepiej
Bardziej miałem na myśli jakieś tribalowe drumy coby zachować klimat, klasyczny kik i sznur nie wchodzi w rachubę. Dzięki również.

(31.05.2019, 2:51)agro napisał(a): Miałem ciekawe wrażenia przesłuchujące owe klimaty, czasem się zapomina czy to muzyka czy już inna przestrzeń, dla tego cenie sobie dobry ambient jak tu :)

Dzięki za przesłuchanie i uznanie.


Na razie wstrzymajcie się z komentarzami bo dokęcam jeszcze trochę kontentu, jak skończę to podmienię player i dam znać, będzie to już wersja finalna.


RE: Umbracrypt - Fields - Mocade - 2.06.2019

Stary kontent poprawiony + dodany nowy, sekcja poprzednio ucięta ułożona na nowo, całość podgłośniona.





RE: Umbracrypt - Fields - tommbeat@95 - 2.06.2019

No nie za bardzo mi to podeszło. Nawet po przerobieniu masz ciągle słaby miks. Poprawiłes głośność ale dalej zlewają ci się te dźwięki w jedną papkę i przez to klimat wyszedł trochę lepiej niż nijaki. Szumiące pady i śpiewy indiańskie to mało materiału ale jednak skil potrzebny. ^P Narazie to taka zabawa w ambiencik niż jakiś konkret. Dodałeś perkusję ale co z tego kiedy nie ma ona żadnego wyrazu - bardziej przypomina stadionowy piknik. Działaj dalej!!!


RE: Umbracrypt - Fields - Mandalar - 2.06.2019

Wysłuchałem obu i pierwszy wydał mi się bardziej dopracowany. W drugim jakby wkradał się bałagan rytmiczny, który mnie trochę rozpraszał. Za pierwszy daję 5/5


RE: Umbracrypt - Fields - Sajtrus - 2.06.2019

Coś poszło nie tak. Ten stary był lepszy. Tu się coś nie zgadza, klimat prysł a te wokale są za głośno i zniekształcone. Sprawdzałem na RX6 i jakieś szumy brudy są w dole pasma.Góra ścięta, Może to zakłócenia z SC ?


RE: Umbracrypt - Fields - Mocade - 3.06.2019

cóż, czyli popsułem ścieżkę. Trochę szkoda było sporo napracowania no ale nic, przynajmniej nie będę iść więcej w tym kierunku. Dzięki za komenty.


RE: Umbracrypt - Fields - Recoil83 - 8.06.2019

Sztuką jest potrafić tworzyć takie filmowe drony, mi się podoba.