MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Strange Sounds - Coast - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: FILM Strange Sounds - Coast (/temat-film-strange-sounds-coast)



Strange Sounds - Coast - Recoil83 - 8.06.2019

Wziąłem udział w takim forumowym konkursie na udźwiękowienie krótkiego filmiku, inni ćwiczyli sobie w ten sposób scoring filmu, a ja tak dla sportu. Brzmienia własne dla samplera Independence.







RE: Strange Sounds - Coast - Sajtrus - 8.06.2019

Ta ławeczka to nie jest przypadkiem z filmu Symetria? Faktycznie soundtrack i brzmienia profeska. 5/5


RE: Strange Sounds - Coast - Mocade - 8.06.2019

Fajne ujęcia, dobra baza prawie pod wszystko. Ocena taka sama, kompozycja spokojna ale o intensywnym klimacie. Trochę krótko, chciałoby się posłuchać więcej. 5/5

Pozdrawiam.

(8.06.2019, 21:03)kadziel napisał(a): Ta ławeczka to nie jest przypadkiem z filmu Symetria?

Nie, tamta była bardziej obskurna.







xD


RE: Strange Sounds - Coast - Recoil83 - 9.06.2019

Ten filmik jest zrobiony przez producenta z Grecji mieszkającego w Stanach, link do jego kanału pod filmem, z tą ławeczką to możliwe że też podobny motyw.

@kadziel, @Umbracrypt dzięki panowie za odzew :)


RE: Strange Sounds - Coast - Battery Pack - 12.06.2019

Szukałem kogoś kto robi muzyke według takiego sound designu, świetny utwór. Będe na pewno przesłuchiwać jeszcze wiele razy.


RE: Strange Sounds - Coast - David SundKings - 18.06.2019

Spoko nutka fajny klimat :)


RE: Strange Sounds - Coast - Plague - 19.06.2019

Bardzo fajny kawałek, szczególnie od 0:20 do 1:40. Klimat mnie powalił. 5/5


RE: Strange Sounds - Coast - Voel - 25.06.2019

Witam
Świetnie Twój utwór współgra z tym filmikiem. Całość wygląda jak scena żywcem wycięta z jakiegoś dokumentu National Geographic. Sam utwór nie jest przesadzony w treści/instrumentarium, wszystko zostało dobrze wyważone. Podoba mi się klimat jaki tu wykreowałeś- monumentalnego spokoju. Daję 5. Pozdrawiam


RE: Strange Sounds - Coast - qnebra - 2.07.2019

Bardzo lubię bas pojawiający się pomiędzy 1:20 a 1:40, mam swego rodzaju słabość do takiego brzmienia. Sama kompozycja wydaje mi się dobrze dopasowana, tym bardziej że sam klip nie pozwala na jakieś aranżacyjne szaleństwa. Tak z ciekawości, co to za forum?

Co do oceny, czwórka. Utwór dobry, lecz przy tym troszkę potrafi wymęczyć.


RE: Strange Sounds - Coast - Sajtrus - 2.07.2019

Czyli film Symetria skorzystał z Twojej pracy. Jak tak to gratki :) Swoją drogą to dość mocny film o więziennictwie , jak frajera zamkli , który chciał być gitem. Ławeczka i ten dziecięcy głosik, na 100 % jest w tym filmie.


RE: Strange Sounds - Coast - Recoil83 - 4.07.2019

Dzięki panowie za odzew, więcej mnie nie ma niż jestem

@Battery Pack Cieszę się że się to komuś podoba

@David SundKings dziękuję i tobie

@Plague brzmienia własne sampluję jak usłyszę cos fajnego, inni mieli potężne biblioteki Kontakt

@Voel filmik nakręcił znajomy który też produkuje świetną muzykę elektroniczną

@qnebra to forum zagraniczne, dużo fajnych ludzi tam poznałem

@Sajtrus nie widziałem Symetrii, mało co oglądam i mało co gram, za to lubię słuchać