MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: FILM Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) (/temat-film-strange-sounds-cinematic-stories-album)



Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Recoil83 - 5.07.2019

Album z którego jestem szczególnie dumny powstał na darmowych samplach i samplerze Independence oraz paru innych wtyczkach, strasznie dużo czasu nad nim spędziłem żeby to chociaż filmowo brzmiało.

Link Bandcamp https://strangesoundssilesia.bandcamp.com/album/cinematic-stories

Link Soundcloud https://soundcloud.com/user-571987599/sets/cinematic-stories


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Sajtrus - 5.07.2019

Brawo!. Świetna muzyka , ten Independence jednak dużo potrafi ,ta strona mnie zainteresowała. 7$ za płytę to okazja.
Za albumy chyba punktów się tu nie daje, ale u mnie 5/5. Wena Autora nie opuszcza. Talent. Ale jedno pytanie- te dźwięki są nagrywane w DAW 32 bit i 16 kHz? Pozdro


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Recoil83 - 5.07.2019

Dzięki, cały projekt jest w 32 bity 96kHz wtyczki i sample automatycznie się do tego dostosują poprzez automatyczną konwersję, od początku tak pracowałem i już się przyzwyczaiłem, tak długo jak komputer daje radę, ale do miksu mi mocy wystarcza.


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - IzydorBer - 5.07.2019

Biore ;) Gratuluje, swietny album !!! 5/5


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - agro - 6.07.2019

Fajne, takie inne od tego co zazwyczaj przelatuje prze moje uszy, świeży klimat jak dla mnie tak więc HURA! :D


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Plague - 6.07.2019

Przesłuchałem od deski do deski. Świetny, spójny album, żaden utwór przypadkowo się tam nie zaplątał.
Brzmienia są genialne a według mnie najlepszymi utworami są nr: 3 , 4 , 7 , 8 , 9.
I brzmi filmowo - co do tego nie mam wątpliwości.


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - IzydorBer - 6.07.2019

Jeszcze chcialbym dodac, ze dzis mam dzien metydacyjny !!!! i twoj album bedzie mi sluzyl w osiagnieciu psychicznego azylu i refleksji, której bardzo potrzebuje.

Na prawde kawalk dobrych dzwiekow.
Jestem rowniez pod wrazeniem budowy i tak jakby "opakowania" tego albumu.

Zadbales o kazdy szczegol. To takie kompletne ze brakuje slow. To poziom do ktorego daze. Przyznam sie szczerze.
Imponuje mi to co zrobiles i imponuje mi twoja praca oraz umiejetnosci.

Jestes cholernie kompletny pod wieloma wzgledami przynajmniej w dziedzinie zwana muzyka.

Tworzysz z olbrzymia wizja. Tylko bedac i majac wizje mozna tworzyc cos ciekawego.
Ty nie stoisz ani na koncu, nie po srodku, ale blizej ci gory. Szczerze zycze tobie bys sie na niej znalazl.

Ten album stanowi przepustke na sama gore.

Gratuluje raz jeszcze, twoj album bedzie u mnie gral przez najblizszy czas.


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Recoil83 - 6.07.2019

@IzydorBer, @agro, @Plague, dziękuję za poświęcony czas i komentarz, cieszę się że komuś się te wypociny spodobały, dużo zdrowia mnie ten album kosztował jak i trzy inne, póki co na forach można pokazać bo na więcej nie liczę w Polsce bez znajomości i papierka szkoły muzycznej :|


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - IzydorBer - 6.07.2019

Stary wiesz ile ja dostalem negatywnych opinii, nieprzychylnych komentarzy, wreszcie rad i bledow ktore popelnilem ?

Ale to daje motywacja do dzialania.
Dla mnie wyjatkiem jest dobra opinia, reszta to krytyka ale taka zdrowa.

Mimo to tworze.
bo to kiedys zaowocuje, nie robie tego by zarabiac.
Chodzi tylko o to by inni ludzie czerpali z tego radosc, spokoj, zabawe, refleksje itd...

Taki jest moj cel i do tego daze. ;)

Ty zrobiles dzielo, ktore moglo by sie pojawic na sklepowych polkach.
Skorzystaj z tego poki masz okazje ku temu ;)

Ja ci raz jeszcze gratuluje. To dobry kawalk muzyki, na prawde dobre dzwieki !
Dzisiejszy dzien spedzam z twoim albumem ;) I jest dobrze ;) Rownowaga psychiczna wsrod ludzi choryj to pożądany stan :)


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - jaf - 6.07.2019

Wysoki poziom. Dobre brzmienia. O dziwo, na moich słuchawkach dobrze brzmi.


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Fantasmagorian - 8.07.2019

No, powiem Ci Recoil83 - trafiłeś w 100% w mój gust. Słychać ile kosztowało Cię wysiłku i pracy aby stworzyć taką perełkę. Szacun. zdecydowanie daję (5)


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Voel - 13.07.2019

Witam
Dużo dobra tutaj nam zaserwowałeś. Mi do gustu szczególnie przypadł utwór z numerem 4, brzmi bardzo drapieżnie, 2- mam sentyment do takich utworów, 7- też świetny, jeden z lepszych tu. 3-ka, również jest ciekawa, czuć futurystyczny klimat. Za wszystko daję 5, słychać dużo włożonej pracy w te tracki. Pozdrawiam


RE: Strange Sounds - Cinematic Stories (Album) - Mocade - 24.07.2019

Odkopuję coby nadrobić zaległości. Przesłuchałem po połowie na dwa posiedzenia, niektóre kawałki kojarzę ale już nie pamiętam czy dostały komenty. Bardzo schludne zestawienie, jak najbardziej warte swojej ceny, w niektórych momentach można odnieść wrażenie że słucha się samego Vangelisa. Szczególnie upodobałem sobie "Asylum" ze te kojące nieco klaustrofobiczne piano. Kolejna piątka do kolekcji.

A co do osiągnięć to nawet aktywność forumowa może być uznana jako małe zaplecze producenckie, może nie na równi z papierami ale jednak, na odsłuchach i recenzjach także można wynieść coś dla siebie.

Pozdrawiam.