MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Agrostyle - Grooverator - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: TECHNO Agrostyle - Grooverator (/temat-techno-agrostyle-grooverator)



Agrostyle - Grooverator - agro - 13.07.2019

Witam, w tej nuttce starałem się skupić nad dobrym mixem, wiem że aranż przy końcu nieco monotonny, w kolejnej produkcji zacznę od niego a był wspaniały! :D

Jak wam się podoba? zalecam słuchać z YT jest głośniej :)





RE: Agrostyle - Grooverator - Plague - 13.07.2019

Dla mnie świetne. Miód dla uszu. Wydaje mi się że bas odrobinę za głośno, ale może mam już słuch wypaczony :)
5/5


RE: Agrostyle - Grooverator - Recoil83 - 18.07.2019

Kompozycja wcale nie jest monotonna, nie za bardzo jest się tu do czego doczepić bo brzmi naprawdę radiowo.


RE: Agrostyle - Grooverator - damnscrth - 20.07.2019

Fajne melodic techno Ci wyszło tylko że przykrotkie trochę jak na techno. xD Bas mi siedzi, jest ciężki i gruby ale ujdzie. Miks masz opanowany ale ponieważ dołu jest sporo to ja bym podniósł trochę bardziej górę. Melodia leada niezła i wpada w ucho. Beer ^D


RE: Agrostyle - Grooverator - agro - 20.07.2019

Ok dziękuje bardzo za komentarzyki, niestety dziwny ze mnie człowiek i posmutniałem :(, chyba jednak wole mocną krytykę bo ona zawsze zapala mnie do działania, jeżeli uważacie że mix jest w miarę ok, to teraz już tylko pozostaje mi wyznaczyć sobie nowy cel a przecież nie kupiłem jeszcze ani jednej pro wtyczki :D

Dzięki wam wielkie, teraz tematy jakie mnie interesują to groove w każdym znaczeniu i chwytliwość melodii w elektronice. Może napisze jakiś artykulik na ten temat w przyszłości bo zaobserwowałem pewne zależności.

Pozdrawiam.


RE: Agrostyle - Grooverator - Sajtrus - 20.07.2019

Faktycznie mało wysokich. Ale to może nie przeszkadza, bo nie każdy słyszy dziś powyżej 12 kHz. A co dopiero 16 kHz. Wina tej mody na ciężkie basy i kicki. A sam utwór bardzo zgrabnie zrobiony i wg mnie oprócz braku jakiejś wisienki na torcie typu ostry wysoki akcent nic tu nie brakuje. 5/5


RE: Agrostyle - Grooverator - Voel - 22.07.2019

Witam
Mi nie przeszkadza, to że jest mało góry, sam lubię ciemne miksy. Melodia jest bardzo dobra, na początku fajnie zasuwasz też tymi wszystkimi przeszkadzajkami/perkusją. Utwór wkręca słuchacza w klimat, jest nieźle. Podobają mi się hi-haty po 1:17, czy co to jest, bo są takie jakby 'szkliste', interesująco to brzmi. Sajd-czejn też spoko, nie przesadzony. Nie wiem co można by tu poprawić, jedyne co przychodzi mi na myśl, to to, że w brejku po 2:20 mogłeś dodać jakieś pady, bo pusto tam jest. Nawet na wykresie sc to widać, że jest tam jakaś dziura.
Basiory i te wszystkie insze barwy brzmią profesjonalnie, ale gdy słucham po raz kolejny i kolejny tego utworu, to faktycznie przydałby się tu porządny break, bo pomimo że utwór brzmi porządnie, to czuję się zmęczony tym ciągłym naparzaniem perkusji i bassu. Ale to ogólnie dobry wałek, klimat mi siadł, daję 5. Pozdrawiam


RE: Agrostyle - Grooverator - Mocade - 24.07.2019

Cbyt rzadko wrzucasz kawałki, ale to może dlatego bo wymagają swojego czasu. Na pewno wzmocniłbym voxy bo ledwie wybijają się ponad podkład, zwłaszcza że są takie fajne. Brzmienie i umiejętne rozdysponowanie efektami najmocniejszym atutem, brak przerw/lżejszych sekcji w podkładzie najsłabszym ogniwem. Zostawię czwórkę. Wrzucaj częściej, masz do tego skill.

Pozdrawiam.