MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Izydor Dark Project - You are only a ghost - Ostatni projekt - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA Izydor Dark Project - You are only a ghost - Ostatni projekt (/temat-electronica-izydor-dark-project-you-are-only-a-ghost-ostatni-projekt)



Izydor Dark Project - You are only a ghost - Ostatni projekt - IzydorBer - 16.07.2019

Mialem dylemat czy pisac ten post czy tez nie. Ale postanowilem ze z szacunku do tej bazy umiejetnosci, wszystkich tu artystow napisze go umieszczajac . Mam swiadomosc ile dziadostwa tu wrzucilem w krotkim czasie. ( Narazie bede glownei przegladal nowe projekty)

To jednak ostatni utwor, ktory oddaje moj stan psycho-ficzny. Robie sobie przerwe (choc bede mial laptopa w szpitalu):)))

PIsze tez tego posta z dwoch innych powodow. O ile ten utwor to tylko i wylacznie "samopoczucie" i chcialem je tutaj obrazowo przedstawic o tyle chcialem nadzwyczajnie podziekowac osoba, ktore jakos mnie wspieraly no i moze po trochu przeprosic te, ktore sie zirytowaly.

Mam dobrych pare miesiecy rehabilitacji i musze sie "wyregulowac" i choc prawdopodobnie malo to kogo interesuje to jednak pisze tego posta z szacunku do wszystkich tych osob ktore sie udzielaja, wrzucaja projekty bo moze podchodzic pod "piractwo" to wszystkie wasze utwory, doslownie wszystkie ktore tutaj wrzucono mam przygotowane na pendrive ;) Tylko i wylacznie do odsluchu szpitalnego (oczywiscie wlasnego ;) Caly czas mi w koncu towarzyszyly.

Zwykle ludzkie dzieki !
Pozdrawian :)

w 33 sekundzie zaczyna sie cos minimalnie dziac choc to bieda dzwiekowa to pelna wlasnych jakis tam subtelnych emocji ;)



ALe wroce za pare miesiecy takze bedzie sie znowu na kogo gniewac... ;))))))

Link poprawiony, czas na wyjazd milego dnia

Udanego wieczoru kazdemu zycze ;)

Link nie działa.
Poprawiam nazwę tematu.



RaNi/Works



RE: Izydor Dark Project - You are only a ghost - Ostatni projekt - agro - 21.07.2019

Muzyka pozwala na to aby faktycznie móc przedstawić choćby samopoczucie, o ile nie ma w tym nic złego, gorzej jeżeli faktycznie człowiek chce coś przekazać ale aby to zrobić w najbardziej szlachetny sposób , trzeba nie lada wysiłku. Ja natomiast chciał bym to odebrać w jak najlepszej, czystej i krystalicznej formie, no może przeginam... mix jak dla mnie ma zły balans nieco, ten synth na boku, jeżeli już ma tam być to dobrze było by mu według wcześniej ustalonych zasad/norm dać przeciw wagę z drugiej strony, nawet te smyki dały by rade.
Cykacze, shakery, po czasie drażnią.

Chciałem sobie wyobrazić człowieka w szpitalu którego samopoczucie jest zobrazowane w tej nucie. człowiek z dwoma zagipsowanymi rękoma i głową w groteskowy sposób tańczy jakMichael Jackson śmigając po swojej sali.

Pozdrawiam.


RE: Izydor Dark Project - You are only a ghost - Ostatni projekt - Mocade - 25.07.2019

Lead mało wyrazisty, niepodkreślony względem podkładu. Agro ma rację, rozłożenie dźwięków wymaga łatki. Całokształt równy trójki.

Pozdrawiam, udanego wyjazdu.