MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Kosz (https://musicproducers.pl/forum-kosz)
+--- Wątek: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) (/temat-sylwester-faustmann-winston-s-apartment-forlorn-dreams-ost)



Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - PureInstinct - 18.07.2019

Trochę czasu minęło od ostatniego posta. W dużej mierze zależy to liczby projektów w których uczestniczę (między innymi nowa rola leada departamentu audio w Fallout: Cascadia i dwóch sporych, niezależnych gier oraz ścieżki dźwiękowej do pokazu mody - a więc dużo się dzieje! :D )

Ze względu na to, chciałbym odkryć przed Wami choć skrawek ścieżki dźwiękowej do gry Forlorn Dreams w klimacie futurystycznego Noir. Jestem ciekawy waszych opinii :)

Miłej kawy <3




RE: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - Sajtrus - 18.07.2019

Chyba SC coś psuje brzmienia, bo to piano brzmi zbyt basowo i są jakieś zniekształcenia. Sam motyw niezły.


RE: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - FELIX G - 18.07.2019

Szkoda, ze to tylko skrawek, ale nawet te poltorej minuty jest juz w stanie przeniesc mnie w inne miejsce. Wyobrażam sobie nocna scenerie pustego, porozwalanego mieszkania, w ktorym cos sie stalo. Mam to poczucie, ze cos jest nie tak, slychac tutaj te "znaki zapytania", ale z drugiej dzwiek koi troche moje zmartwienia, pozwala pomyslec i przeanalizowac przestrzen. Nie wiem czy trafilem z ta interpretacja, ale takie sa moje przemyslenia. Jako nocny czlowiek, fan nokturnowych klimatow, moge powiedziec, ze jestem pod wrazeniem.


RE: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - aqmoolator - 20.07.2019

mocno się wbija ta basowa struna. Trochę za bardzo jak dla mnie.
Ale klimat całości, pierwsza klasa! Jedyna przykrość, że tak nagle milknie ...


RE: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - Voel - 21.07.2019

Witam
Ten motyw jest naprawdę świetny! no ale ten dół to trzeba poprawić w pianinku, bo uwiera słuchacza.
Prześledziłem kanał na yt projektu Cascadia, nieźle sobie radzicie z tym projektem, jestem ciekawy co Wam z tego wyjdzie. A muzyczka do pokazu mody, no też ciekawe jak to może brzmieć, nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić xd Wracając już jednak do samego utworu, to motyw jest zagrany na 5, ale popraw miks tu. Daję 4. Pozdrawiam!


RE: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - Mocade - 25.07.2019

Nie kuś kawą bo od tygodni walczę aby jej nie wypić. xD Postawię tą ścieżkę na równi z poprzednikiem Felixa G, również świetne, również piątka, również bym ściągnął. Cieszę się ze ci się powodzi, a nawet zazdroszczę osiągnięć.

Pozdrawiam.


RE: Sylwester Faustmann - Winston's Apartment (Forlorn Dreams OST) - Niflheim - 27.07.2019

Witam.
Ostatnio nie wychodzi mi pisanie komentarzy.. Wiec dzisiaj krótko i zwięźle.
Całość świetnie się zapowiada, cudowny klimat. Zamykam oczy i przenoszę się na chwile w inne miejsce...
Pozdrawiam.