MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Voel Solxic - Dumb bastion - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: CLASSICAL Voel Solxic - Dumb bastion (/temat-classical-voel-solxic-dumb-bastion)



Voel Solxic - Dumb bastion - Voel - 21.07.2019

Cześć
Dawno cokolwiek wrzucałem, ale miałem mało czasu wolnego żeby dopracować jakiś traczek, tak na spokojnie. Jednakże już coś tam ukończyłem po dłuższej przerwie, to wrzucam. Mam jeszcze kilka projektów rozkopanych, jeśli czas pozwoli, to też je dokończę i wrzucę- są to głównie jakieś orchestrale i dark ambienty.

Przechodząc do samego traczka, to idea, którą chciałem zobrazować tym utworem, to
ukryty przed wścibskimi spojrzeniami górski bastion kultystów czczących mroczne siły. Demony/mroczne kulty i tym podobne sprawy.
Track skomponowany raczej pod gierkę o rozgrywce turowej, niźli bossową nawalankę, coś jak w Dragon age'u. Nie wiem co mogę więcej napisać. Życzę miłego odsłuchu, a jeśli miks jest skopany, no to nie będziecie raczej długo cierpieć, bo tylko 3 minuty xd Pozdrawiam :)




RE: Voel Solxic - Dumb bastion - Recoil83 - 21.07.2019

Witam, psychodeliczny utwór, aż mi ciarki przeszły, brzmienia naprawdę pierwsza klasa, co do miksu jedynie ten szum trochę przeszkadza, ale tak jest dobry.


RE: Voel Solxic - Dumb bastion - Plague - 22.07.2019

O ja pierdziele ale żeś teraz poszedł po bandzie. Bardzo pomysłowy utwór, brzmienia klasa, wytworzony klimat super.
No może troszkę wymęczyły mnie te uciążliwie grające piskliwie skrzypki, ale rozumiem że były tutaj wskazane :)
Ścieżka dźwiękowa jak się patrzy. Piątal.


RE: Voel Solxic - Dumb bastion - agro - 23.07.2019

Klimat mocny ale dla mnie to pod gierkę nie podchodzi tylko raczej pod jakiś dobry film typu horror z w/w opisem :)
Szczerze mnie by poryło jak bym dłużej pracował z takiego typu materiałem miał bym koszmary i często bym się oglądał za siebie :D

Można wiedzieć czego użyłeś do tej kompozycji, chodzi mi o źródła dźwięków?

Pozdrawiam.


RE: Voel Solxic - Dumb bastion - Mocade - 26.07.2019

Te piski po lewej stronie przypominają mi Trillkiewicza musiclabs'a. Co do wizji to bardziej widzę jakąś karciankę w horrorowym stylu, a to w sumie nie taki głupi pomysł bo tego chyba jeszcze nie było. Generalnie mocne, gesta ponura atmosfera wspomagana przez niezgorszy chór. Jest powaga i ciężkość, podoba mi się. Brzmienie nie przeszkadza, coś tam słychać syki i trzaski na najwyższych częstotliwościach ale to nic, ważne że klimatem schodzisz coraz niżej mijając Soulsy daleko w tyle, tą pozycją już sięgasz do głębin Lovecrafta. Oby tak dalej, naturalnie piątka. Czasem brak czasu ma też swoje plusy bo człowiek może zatęsknić do hobby, a wtedy o wiele chętniej skręca kontent.

Pozdrawiam.


RE: Voel Solxic - Dumb bastion - musiclabs - 29.07.2019

Tak slucham i czytam komentarze i a tu Mocade o trillkiewiczu ;d tez mialem takie skojarzenie troche podobne przez te trille ale Twoj utwor zdecydowanie bardziej filmowy i mocniejszy klimat ma, ciekawy utwor i to co mniej slychac czyli w tle mnie wcignelo bo chcialem sie wsluchac co tam sie dzieje.


RE: Voel Solxic - Dumb bastion - qnebra - 29.07.2019

Nie wiem co o tym pisać. Oczywiście miksu nie oceniam, zaś sam utwór. Cóż. Co prawda poprzednie utwory sugerowały że masz skłonności do pisania mrocznych utworów, lecz tu zrobiłeś coś ciemniejszego niż bitwa o Winterfell.