MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ALTERNATIVE Sajtrus - For A - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: ALTERNATIVE Sajtrus - For A (/temat-alternative-sajtrus-for-a)



Sajtrus - For A - Sajtrus - 30.07.2019


Krótka romantyczna ballada. Czy tym razem talerz jest prawidłowo z prawej strony?


RE: Sajtrus - For A - Mocade - 30.07.2019

Prawidłowo nie prawidłowo, najważniejsze że talerz spokojnie sobie hałasuje i nie zwraca na siebie uwagi, choć tym razem robią to te dzwonki po lewej. xD Nie wiem co powiedzieć więcej, ładna przygrywka, wydaje mi się że słyszę malutką skalę jazzową. Tu też zostawię piątkę.


A co do grania to nie są komplementy tylko fakt, bo poza Tobą jest jeszcze MatMorRaw który jednak bardzo rzadko coś wrzuca, a szkoda.

Pozdrawiam.


RE: Sajtrus - For A - Mandalar - 30.07.2019

Nie ma znaczenia czy po prawej czy po lewej ten talerz, może nie dawałbym go aż tak bardzo w jeden kanał.
Gitarki ładnie grają.
5/5


RE: Sajtrus - For A - Sajtrus - 31.07.2019

Mocade, Mandalar tnx za pozytywny odbiór i piąteczki. MatMorRaw mógłby coś wstawić :)Bo gra świetnie. Skala jazzowa? A toś mnie zainspirował, bo mi po głowie już chodziło, żeby ten temat rozwinąć.Z talerzem to był suchar :) Aha , widzę , że średnia już spadła, na 4.25. Jakiś cichy hejter obniża oceny. Pozdro


RE: Sajtrus - For A - jaf - 31.07.2019

Ładne brzmienie, jazzowe gitary. Konieczne rozwinięcie melodii. Różnice w głośności uderzeń w struny dość duże. To jest uzasadnione, gdy jest naprawdę duża różnica w akordach i melodii (np. przy refrenie).


RE: Sajtrus - For A - Sajtrus - 1.08.2019

Tnx. Słuchaj mojej muzy, a uzdrowiony będziesz:) Pozdrawiam


RE: Sajtrus - For A - Plague - 2.08.2019

Krótko, ładnie i treściwie. Bardzo mi się podobało. 5/5


RE: Sajtrus - For A - Wasp - 2.08.2019

masz rozpoznawalny styl
i ta romantyczna gitara.. klimat trochę jak w tej balladzie nagranej razem z Avell
5/5


RE: Sajtrus - For A - pumadesign - 2.08.2019

podoba się trak , tak jak tytuł też daje rade :D


RE: Sajtrus - For A - Sajtrus - 3.08.2019

WaspXT
Avell jest, była, nie wiem, architektem zieleni. Kontakt się zerwał, ale wyobrażam sobie te jej przestrzenie dla ludzi, dla oddechu. Dla spokoju. Istota sama w sobie - samo dobro.Miło by było , gdybym jeszcze raz usłyszał jej głos.
I tnx Panom Plaque, Wasp,pumadesign za wsparcie anty hejterowskie. Bo tak to odebrałem. Niby się miałem nie przejmować, ale jakaś sprawiedliwość do kurwy nędzy powinna być. Taki hejter nie wie co to znaczy nagrać czystą elektryczną gitarę bez szumów. Bo po pierwsze taki hejter musi mieć gitarę.A po drugie nie wie co to jest odszumianie . Żeby tak czysto wyszło , jak tu zrobiłem. Prosty wałek, a się zdarzyło, masa gitarzystów odchodzi od tych pseudo brudnych , dark, metali. Tnx jeszcze raz. Pozdro
Sajtrus


RE: Sajtrus - For A - Recoil83 - 5.08.2019

Chilloutowy, relaksacyjny utwór do wysłuchania po całym dniu negatywnych rzeczy, aż dwa razy musiałem wysłuchać, talerze przepuścił bym jeszcze przez EQ, reszta brzmi spójnie i schludnie.