MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DEEP ReverseAmx - ID [DEMO] - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: House (https://musicproducers.pl/forum-house)
+--- Wątek: DEEP ReverseAmx - ID [DEMO] (/temat-deep-reverseamx-id-demo)



ReverseAmx - ID [DEMO] - Reverse Amx - 9.08.2019




RE: ReverseAmx-ID [DEMO] - DelianoCarl - 17.08.2019

ajajaj .... pierwszy pad ma ogromny problem z fazą... po przełączeniu na mono praktycznie znika. Zdecydowanie przesadziłeś z jakimś stereo enhancerem.
Ten brass co wchodzi w 0:43 troszkę za dużo wysokich częstotliwości. I troszę za głośno jest w stosunku do reszty.
Kawałek ma spory potencjał na fajny melodyjny progressive house. Ale trzeba nad nim jeszcze dużo posiedzieć ;)

pozdro


RE: ReverseAmx-ID [DEMO] - Wasp - 18.08.2019

aranż fajny tylko trzeba posiedzieć nad equalizacją
synth brass odrobinę za głośny


RE: ReverseAmx-ID [DEMO] - Revnotes - 20.08.2019

Zgadzam się z komentującymi powyżej. Podstawowy miks mógłby wynieść ten numer na kilka poziomów w górę. Osobiście kompozycja też jakoś szczególnie mnie nie zniszczyła, ale brzmi normalnie, jak na umiejętności początkującego producenta. Aranż spoko, tego się trzymaj.


RE: ReverseAmx-ID [DEMO] - hudson462 - 22.08.2019

Cześć ;) Utwór ciekawy, z dużym, niewykorzystanym potencjałem. Melodie i harmonie bardzo fajne. Niestety niektóre użyte tutaj brzmienia są "przestarzałe" w stosunku do reszty- głównie mam na myśli pad i snare roll w build upie. Dodatkowo lead w styludon diablo jest za głośno i ma za mało pogłosu. Prosi się też żeby mu dać ping pong delay. Stopa również wydaje się dość oldschoolowa w porównaniu do reszty- w takim tracku słyszałbym bardziej stopę z głosnym clickiem. W uszy rzuca się też słabe zagospodarowanie panoramy. Zostawiam 4.Pozdrawiam


RE: ReverseAmx-ID [DEMO] - slav35 - 27.08.2019

Najbardziej kuleje panorama. :\ Brakuje przede wszystkim szerokości w głównym leadzie. Całość wydaje się cholernie pusta i aranżacyjnie - sorki - ale nieciekawa. Numer brzmi bardzo przestarzale jak na House i ciężko. Za mocno chyba obciołeś eq w częstotliwości. Brakuje dynamiki i mocy. Miks wymaga bardzo dużo jeszcze pracy. Powodzenia! Beer


RE: ReverseAmx-ID [DEMO] - IzydorBer - 2.09.2019

Slucham go 3ci raz. Glowny motyw ma w sobie pewna wynioslosc, ten wysoki dzwiek nadaje klarownosci ;)
Poczatek jedynie rozkrecac sie tak jakby to byla zapowiedz filmu :) Ogolnie ciekawie i wrzucam go po raz 4ty na uszy ;)


RE: ReverseAmx - ID [DEMO] - Kaper - 30.09.2019

ten rodzaj utworów lubię bardzo mocno więc wypowiem się też xD
Ogólnie to wypunktuję wszystko
1. zdecydowanie zabrakło głębi, niskich częstotliwości, które by mnie wyrwały z fotela
2. ten lead w dropie mógł z czasem się zmienić o oktawę niżej powiedzmy po 16-tce
3. lead/pad w intro niepotrzebnie jest na środku, ustawiłbym go szeroko
4. arpy też bym wyciągnął ze środka
5. kick zmieniłbym na bardziej miękki
6. możemy zrobić collab i dokończę ten kawałek :E
7. przedmówcy mają racje xD


RE: ReverseAmx - ID [DEMO] - Ulubieniec - 1.10.2019

Frasujące. Ten podkład to istotny utwór gra'. Plus

Minus. Skopany w strunach - Twoje działające nuty pod płaszczykiem filmu.

'techno i trans to inna kategoria. :_)


RE: ReverseAmx - ID [DEMO] - themiiram - 31.10.2019

Hmm... wysokie tony delikatnie kłują mi w uszy i na monitorach i słuchawkach... Wyciszałeś rezonanse w eq na sumie? Może po prostu mi się wydaje, ale jeśli tego nei robiłeś to zawsze możesz sprawdzić czy ich nie ma ;)