MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: UPLIFTING Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) (/temat-uplifting-melanie-c-i-turn-to-you-kbk-remix)



Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - KBK - 21.08.2019

Czołem :)

Przedstwiam mój remix/bootleg w wersji Uplifting Trance ;) Do tej pory chyba nikt jeszcze nie zrobił go w tym klimacie.

Opinie mile widziane :)






RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - cinekkk1 - 21.08.2019

Ogólnie to dość popularny wokal i zawsze on mi się podobał. Twoja wersja również mi się podoba, zachęcona ona do powrotów do kolejnych przesłuchań. Ode mnie 5.


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - Wasp - 21.08.2019

leady ładnie idą
może kick za clubowy.. chyba że to ma być clubowy tance


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - cinekkk1 - 22.08.2019

Piszę drugi komentarz, bo tak mi się spodobało, że odsłuchałem już chyba z 20 razy na youtube :)


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - Wasp - 23.08.2019

jeszcze się zastanawiam dlaczego ta Melanie c nie brzmi jak ta spicetka?
to jakaś twoja wokalistka?


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - sowa - 23.08.2019

kawałek spoko bardziej mnie ciekawi kto robi Ci video. Jeżeli sam robisz to chętnie przygarnę jakieś rady jak coś takiego skleić ;)


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - Plague - 23.08.2019

Fajny remix. Nie cierpię głosu Melanie C - jest dla mnie bezbarwny.
Tutaj wszystko gra super.


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - KBK - 24.08.2019

Dzięki :) Wokal nie jest Melanie, to inna wokalistka ale miałem gotowy :)
Co do video - montuję samemu ale nie mam większego doświadczenia w tym, po prostu sklejam to wszystko w iMovie :)


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - hudson462 - 24.08.2019

Cześć ;) Na początku może powiem, że choć nie jestem fanem trance to Twój utwór mi się podoba- to taka podróż w czasie do lat 2005-2010. A z bardziej technicznych kwestii to:
1. Hi hat gra strasznie robotycznie takie typowe umcy umcy, pewnie byłoby to mniej słyszalne gdyby go trochę zciszyć albo dać mu pogłosu. Albo jedno i drugie.
2. Wokal jest znacznie, znacznie głośniej niż reszta. Słucham w mono więc może po prostu reszta instrumentów ma mało informacji w środku panoramy. Przydałby się również pogłos na wokalu ( być może dałeś pogłos ale w mono go w ogóle nie słychać). Podoba mi się brzmienie bassu. Daję 4. Pozdrawiam


RE: Melanie C - I Turn to You (KBK Remix) - slav35 - 26.08.2019

Z clapem i hihatami to jest złe, że grają zbyt mono. Clap to w ogóle gra całkowicie tam gdzie stopa i te elementy ostrzejsze w miksie źle brzmią. :\ Ta góra nie musi być w mono - jak to nie którzy piszą, czasem przeciwnie brzmi to lepiej jak hihaty i clap grają w szerokości! Wokal wcale nie jest za głośno!! Nie zgadzam się z kolegą, który pisał wcześniej – przecież jak słuchał w mono to nie dziwota, że wokal wyszedł na przód. xD xD Ale miks wymaga jeszcze w kilku miejscach kosmetyki np. bit za bardzo dudni a wokal tej dziewczyny mógłby mieć więcej góry.