MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
CLASSICAL Radek Samson - Blind Pianist - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: CLASSICAL Radek Samson - Blind Pianist (/temat-classical-radek-samson-blind-pianist)



Radek Samson - Blind Pianist - musiclabs - 21.08.2019

witam

Pianino ze smyczkami troche sad, mam nadzieje ze nie za dlugie




RE: Radek Samson - Blind Pianist - Niflheim - 22.08.2019

Witam.
O Odynie jakie to jest piękne. Brak mi słów, wszystko "płynie". Dziękuję ci za tą wspaniałą podróż.
Jedyne co to bym zmienił nieco "przejście" w 4:20.
Pozdrawiam.


RE: Radek Samson - Blind Pianist - suds - 22.08.2019

świetna dynamika - uderzenie smyczków w 0:24 mnie zaskoczyło! nie będę się rozpisywał nad detalami, bardzo mi się podoba ogólnie, fortepian podobny do Erika Satie (<3). faktycznie w 4:20 zabrakło mi trochę pogłosu, i pod sam koniec też.

daję 5


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Mocade - 23.08.2019

Twoja muzyka to kawałek nieba na ziemi. Nie a za bardzo co komentować, aby tylko się zasłuchiwać. 5/5
Pozdrawiam.


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Wasp - 23.08.2019

rzeczywiście trochę jak Satie tylko dodatkowo są smyczki które brzmią jak żywe
w połowie jak kawałek się rozkręca jest super.. optymistyczne akordy
brzmi to jak żywa orkiestra


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Fantasmagorian - 23.08.2019

musiclabs! Z nieba spadł mi Twój utwór. Niesamowita przestrzeń, piękna dynamika, to wszystko takie żywe... uwierz mi ale słuchałem Twojej kompozycji z zapartym tchem. Stworzyłeś coś niesamowitego! Brawa i ogromny szaun za jakość! (5)


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Recoil83 - 23.08.2019

Mam jedno pytanie z jakich bibliotek pochodzą te smyczki? East West? bo soundfonty to nie są, żeby mieć takie brzmienia musiałem przez 6 miesięcy wklepywać pojedyncze sample do samplera. Ale brzmi to naprawdę profesjonalnie.


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Fantasmagorian - 24.08.2019

(23.08.2019, 22:19)Recoil83 napisał(a): Mam jedno pytanie z jakich bibliotek pochodzą te smyczki?(...)
Wydaje mi się, że to pytanie jest bardzo na miejscu, ale też może pozostać bez odpowiedzi. Każdy ma swój klucz do sukcesu, czy to przez dźwięki, profesjonalizm czy też przez wyobraźnię. Wstawił mega ciekawy utwór z bardzo profesjonalnymi brzmieniami. Chwała mu za to! Bo to dzięki niemu liznęliśmy kawałek świata Jego wyobraźni... i to na bardzo wysokim poziomie. :)


RE: Radek Samson - Blind Pianist - musiclabs - 24.08.2019

Dzieki za wszystkie opinie! az chce sie robic muze jak sie czyta takie komentarze !
utwor powstal w 2009 r wtedy z tego co pamietam skorzystalem z the grand 2, ewql gold i ewql strings ale co do ostatniego nie jestem pewny ale na pewno bylo kilka sf2 tez. Przyznam zegdybym mial mozliwosc czyli te wszystkie duze vst to bym cos tam popoprawial bo z czasem cos moze draznic cos by sie zmienilo do czegos sie dojrzalo itp dlatego tymbardziej cieszy ze mimo niedorobek utwor potrafi sie spodobac. Pozdr!


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Recoil83 - 24.08.2019

@Fantasmagorian spytałem z ciekawości bo byłem pewny że to EQWL, to jest forum dla producentów muzycznych, więc dlaczego nie pytać? A utwór jest świetny i dałem 5.


RE: Radek Samson - Blind Pianist - Voel - 28.08.2019

Witam
Ten utwór brzmi b.dobrze, bardzo filmowo. W sam raz do jakiegoś filmu o słodko-gorzkim zakończeniu. Widzę komentującym również się spodobał, jednakże może jestem dziwny, ale dużo bardziej podobał mi się Twój track z tymi trąbkami o 'cyrkowym' klimacie, he he. Widać, że każdy człowiek, posiada inny gust. No więcej napisać, to się nie da, bo już wszystko co trzeba zostało powiedziane przez innych. Daję 5, pozdrawiam.