MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
BREAKBEAT rmx - spy - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Drum & Bass (https://musicproducers.pl/forum-drum-bass)
+--- Wątek: BREAKBEAT rmx - spy (/temat-breakbeat-rmx-spy--27071)



rmx - spy - pumadesign - 28.08.2019

kolejny odświeżony trak , tym razem breakbeat




RE: rmx - spy - Dj 1982 - 28.08.2019

Coś jest nie tak z playerem, nie chce odtwarzać.


RE: rmx - spy - pumadesign - 28.08.2019

coś nie tak jest z soundcloud , od rana chyba takie akcje są


RE: rmx - spy - suds - 29.08.2019

fajne wejście koło 0:39, podoba mi się barwa tej stopy i basu (osobiście widziałbym bit zbudowany właśnie na tej kombinacji), jak i wszystkie drobne wstawki, kojarzą mi się z muzyką Amona Tobina

niestety podobnie jak w "device" jest nudno - do bardzo fajnego wejścia w 2:40 malutko się dzieje. potem jest za to fajniej, wchodzi dobry bas, choć po czasie dobrze byłoby dorzucić do niego jakąś harmonię za pomocą innego instrumentu

przejście na początku 4 minuty niezręczne, czaję zmianę klimatu ale wyszło jakoś nieskładnie. wejście tego samego tape stopu co w 2:40 już nie jest takie fajne, no i końcówka to niepotrzebnie przeciągnięta żonglerka w aranżacji

tutaj perkusja brzmi lepiej niż w "device", ale aranżacyjnie jest jeszcze nudniej (może przez niższe tempo). ogólnie mnie nie porwało niestety

3


RE: rmx - spy - pumadesign - 29.08.2019

(29.08.2019, 21:32)suds napisał(a): fajne wejście koło 0:39, podoba mi się barwa tej stopy i basu (osobiście widziałbym bit zbudowany właśnie na tej kombinacji), jak i wszystkie drobne wstawki, kojarzą mi się z muzyką Amona Tobina

niestety podobnie jak w "device" jest nudno - do bardzo fajnego wejścia w 2:40 malutko się dzieje. potem jest za to fajniej, wchodzi dobry bas, choć po czasie dobrze byłoby dorzucić do niego jakąś harmonię za pomocą innego instrumentu

przejście na początku 4 minuty niezręczne, czaję zmianę klimatu ale wyszło jakoś nieskładnie. wejście tego samego tape stopu co w 2:40 już nie jest takie fajne, no i końcówka to niepotrzebnie przeciągnięta żonglerka w aranżacji

tutaj perkusja brzmi lepiej niż w "device", ale aranżacyjnie jest jeszcze nudniej (może przez niższe tempo). ogólnie mnie nie porwało niestety

3

hicior czy nie hicior ważne że 3 :D dzięki


RE: rmx - spy - suds - 29.08.2019

naczy mi się podoba ogólnie Twoja wizja, myślę że jest tu sporo potencjału, tylko te 2 kawałki od Ciebie, które przesłuchałem, wydają mi się dość mocno niedokończone. ja bym je urozmaicił i przyprawił :D


RE: rmx - spy - pumadesign - 29.08.2019

(29.08.2019, 22:16)suds napisał(a): naczy mi się podoba ogólnie Twoja wizja, myślę że jest tu sporo potencjału, tylko te 2 kawałki od Ciebie, które przesłuchałem, wydają mi się dość mocno niedokończone. ja bym je urozmaicił i przyprawił :D

zgadza się , ogólnie to kiepsko mi wychodzi produkcja muzyki , ale bejslajny całkiem niezłe robie :D


RE: rmx - spy - IzydorBer - 5.09.2019

ten beat co wchodzi jest soczysty podoba mi sie ;) Tylko cos dolozyc do niego dla urozmaicenia 4ka na konto leci !