MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Japanese Type Beat x Chinese - Kotonaru (Asian Type Beat 2019) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: TRAP Japanese Type Beat x Chinese - Kotonaru (Asian Type Beat 2019) (/temat-trap-japanese-type-beat-x-chinese-kotonaru-asian-type-beat-2019)



Japanese Type Beat x Chinese - Kotonaru (Asian Type Beat 2019) - In-Tegral - 30.08.2019




RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - Wasp - 30.08.2019

fajne
a te azjatyckie instrumenty to vst czy loopy?


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - In-Tegral - 30.08.2019

Wszystko jest autorskie. Instrumenty to kontakt.


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - suds - 30.08.2019

kotonaru to słowo japońskie więc wzmianka o Chinach w tytule trochę nietrafiona

ale skupiając się czysto na muzyce, to jest naprawdę fajnie - bit ładnie napędzony przez smyczki grane pizzicato, wszystkie instrumenty brzmią przekonująco, no nie mam się do czego przyczepić. może tylko ciut brakuje mi przestrzeni, tak jak w "Controls", ale poza tym miks świetny. 5


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - rev - 31.08.2019

Hej. Bit wpada jak najbardziej w ucho. Bardzo podoba mi się linia bassu jaką tutaj zrobiłeś, nadaje takiego pozytywnie-motywującego flow. Wyżej wspominałeś, że wszystko jest robione przez Ciebie bez żadnych sampli, więc i za to duży plus. Jedną rzecz bym tutaj zmienił, ale kompletnie nie wpływała by na przebieg kawałka. Podsumowując świetna produkcja!


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - In-Tegral - 31.08.2019

(30.08.2019, 21:18)suds napisał(a): kotonaru to słowo japońskie więc wzmianka o Chinach w tytule trochę nietrafiona

ale skupiając się czysto na muzyce, to jest naprawdę fajnie - bit ładnie napędzony przez smyczki grane pizzicato, wszystkie instrumenty brzmią przekonująco, no nie mam się do czego przyczepić. może tylko ciut brakuje mi przestrzeni, tak jak w "Controls", ale poza tym miks świetny. 5


Hehehe :D jak najbardziej się zgadzam z tym, że to japońskie słowo, ale ja w to nie wnikam, patrzę na tagi/tytuły pod względem pozycjonowania, cała reszta jest dla mnie bez znaczenia. Co do przestrzeni to kurcze, chyba masz rację, kiedyś robiłem bardziej przestrzenne miksy, teraz jakby pogłos mnie irytuje i zawsze go mocno odciągam od dźwięku.


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - suds - 31.08.2019

Haha, rozumiem powód. Ale z drugiej strony to trochę tak, jakby ktoś reklamował w internecie swoją knajpę z kuchnią polską ale odwoływał się w swoich postach do Rosji, tylko dlatego że jest częściej wyszukiwana ;) Mała zmiana perspektywy - przytaczam Rosję i Polskę tylko dlatego że między tymi dwoma narodami jest podobna dynamika, jak między Japonią i Chinami (patrz choćby masakra nankińska czy Jednostka 731). Lekko mówiąc, Japończycy nie są ulubionym narodem Chińczyków

Koniec dygresji. Ostatecznie liczą się tylko kliknięcia :E


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - tommbeat@95 - 31.08.2019

Ja dałbym góry więcej i tych gości śpiewających głośniej. Miks nawet czysty. Ale jakby rozpatrywać to jako bit pod rap to trochę ta chińszczyzna jest tutaj dziwna a poza tym jakiś tam słowiański flet chyba gra. xD xD Za bardzo nawaliłeś tych dźwięków. Co do panoramy to słaba szerokość dzwięków. Dla mnie jest za wąsko. O ile pamiętam ty siedziałeś w hardstylu. Chyba jednak tamta muza lepiej ci wychodziła. Ale nic nie broni próbować. ^P Pracuj i słuchaj innych bitów - końcu wyczujesz floł HH. :P Beer


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - In-Tegral - 31.08.2019

(31.08.2019, 15:43)tommbeat@95 napisał(a): Ja dałbym góry więcej i tych gości śpiewających głośniej. Miks nawet czysty. Ale jakby rozpatrywać to jako bit pod rap to trochę ta chińszczyzna jest tutaj dziwna a poza tym jakiś tam słowiański flet chyba gra. xD xD Za bardzo nawaliłeś tych dźwięków. Co do panoramy to słaba szerokość dzwięków. Dla mnie jest za wąsko. O ile pamiętam ty siedziałeś w hardstylu. Chyba jednak tamta muza lepiej ci wychodziła. Ale nic nie broni próbować. ^P Pracuj i słuchaj innych bitów - końcu wyczujesz floł HH. :P Beer

Widocznie mało o mnie wiesz i słabe masz wyczucie, bo przy hardzie cały czas działałem z beatami jako ghosty i są w 2 największych rap labelach w pl. Dodatkowo flet jest chiński (Dizi), także słuchaj innych instrumentów i różnych beatów, może kiedyś będziesz w stanie to rozróżniać i znać się na beatach HH.


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - Korg0@o2.pl - 31.08.2019

To nie jest Fajny Bit. Jak dla mnie, nie można nawet go porównać do większości bitów. Ten bit jest po prostu PIĘKNY. moje zdanie jest mało wartę, ale popłynąłem razem z tym bitem :)

Edit 22:02

2:15 minuta bitu, stary normalnie ciary.
Jaram się w ch*j


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - Maciek - 31.08.2019

dawno tutaj nie słyszałem czegoś na tak wysokim poziomie, już nie mówię o świetnie dobranych elementach i mistrzowskiej aranżacji - po prostu tutaj jest TO COŚ
6/5


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - tommbeat@95 - 2.09.2019

Widocznie mało o mnie wiesz i słabe masz wyczucie, bo przy hardzie cały czas działałem z beatami jako ghosty i są w 2 największych rap labelach w pl. Dodatkowo flet jest chiński (Dizi), także słuchaj innych instrumentów i różnych beatów, może kiedyś będziesz w stanie to rozróżniać i znać się na beatach HH.[quote]

No proszę -ja też jestem ghostem i to od paru dobrych lat. Udzielam się w sumie 4 labelach. Kto wie może w tych samych co ty??? Beer xD A co do bitu - nie ważne jaki flet - dla mnie numer przeładowany pod rap. Ale to moje zdanie. Każdy robi jak chce. I spoko słucham baaaardzo dużo i mam już niezły dorobek. Ty robisz po swojemu - a ja po mojemu i leci. PIS! Beer ^P


RE: Japanese Type Beat x Chinese "Kotonaru" | Asian Type Beat 2019 | - tks21 - 3.09.2019

Ogień! przypomina mi to styl Trochę Matheo, faktycznie ludzie napisali, że taki motywacyjny kawałek, na prawdę wysoki poziom, chyba nie można było zrobić tego lepiej, miks jak zawsze świetny aż pozazdrościć :P Utwór naprawdę MEGA fantastyczny :) 5/5 bo głowa boli od bujania :) Pozdro