MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HANDS UP Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HANDS UP Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) (/temat-hands-up-cosmic-gate-exploration-of-space-2k12-futushimo-remix)



Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - Futushimo - 12.06.2012

Witam! ;) przedstawiam Wam moje nowe dziecko,znany dobrze wszystkim kawałek Cosmic Gate,tym razem w mojej wersji ;) Zapraszam ;)



RE: Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - wlewandowsky - 8.07.2012

kolejny dobre odświeżenie EoS :D podoba się :)


RE: Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - Cris - 9.07.2012

kurcze ten sam pad grający nie podoba mi się zbytnio, gdyby na nim pojawił się jakiś pluck to nabrał by głębi, motyw melodii no w sumie taki pośrednio dobry, bo z jednej strony to melo jest kultowe i klasyczne i głupio go zmieniać, ale z drugiej takich podobnych temu remixowi kawałków jest na tony i tak na prawdę nie wyróżnia się on niczym


RE: Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - Futushimo - 9.07.2012

Cris,o to mi właśnie chodziło...słowa,które dotkna bardziej...wiesz,owszem są remixy,tak jak mówisz (na tonę)...ale uważam że to po prostu już klasyk,i nie powinno się zmieniać głównego motywu,ponieważ sami panowie z Cosmic Gate,postawili jak na swój czas,wysoko poprzeczkę...ale doceniam tą krytykę,naprawdę :) cieszę się że jest ktoś,kto powiedział (moimi słowami) "żałosny remix"...dzięki temu,człowiek wie co zmieniać,co poprawiać,czego nie uczyć się na przyszłość...;) sposób w który powiedziałeś to wszystko,nie wiem czy trafi do tych którzy "tworzą,bo tworzą"...a ja chciałbym do czegoś dojść...niestety...sytuacja rodzinna,miejsce pracy jak i jej warunki,nie pozwalają się zbytnio zagłębić w tajemniki "tworzenia muzyki"...jeśli mam być szczery,jeden kawałek,zajął by mi ok roku,czasem nawet więcej...a to wiadomo,jest nie najlepiej traktowane,jeśli chodzi o ciągłe "producerstwo"...jeszcze raz dzięki za opinię ;)


RE: Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - Cris - 10.07.2012

ja mógłbym się zagłebić bardziej w ocenę techniczną , ale nie mam zbytnio dobrych odsłuchów, poza tym bardziej znam się na aranżu, klimacie niż na stronie technicznej, Co prawda hands up tworzyłem ponad 4 lata, mimo wszystko jeśli Cię kręci produkcja muzyki to rób to :) nic nie stoi na przeszkodzie :) nawet 20 min dziennie przy utworze to już dobry wynik jeśli się czegoś uczysz przy tym :) a nie jest to tylko otwarcie Fl'a (czy innego programu) i przeglądanie face'a przy okazji :)działaj bo stojąc w miejscu nikt jeszcze niczego nie osiągnął :)


RE: Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - SILVA - 14.07.2012

Wg mnie kawałek jest świetny... :)

Pozdrawiam i czekam na kolejne piękne HU! od pana Futushimo ^^


RE: Cosmic Gate-Exploration Of Space 2k12(Futushimo Remix) - psx - 10.08.2012

nie jest najgorszy, melodię mogłeś wziąć z midi orginalną bo mi się wydaje nieco inna od orginalu
co do techniki, haty przyciszyc i ten pad na początku dluzszymi nutami grac bo się tak urywa za szybko :)
a no i zmieniłbym clapsy bo mi nie podobają się, ale to mój taki gust :D