MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Das2sin - Anything You Want (Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: UPLIFTING Das2sin - Anything You Want (Andy Elliass pres. Skylove Remix) (/temat-uplifting-das2sin-anything-you-want-andy-elliass-pres-skylove-remix)



Das2sin - Anything You Want (Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Andy Elliass - 19.02.2012

Cześć, chciałbym zaprezentować wam mój starszy utwór który jest do kupienia na beatport został on wydany w Ellipticall Recordings ;) oczywiście jest on utrzymany w stylu Uplifting Melodic Trance ;)




RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - ZOOn'r - 19.02.2012

Oł jea, jest moc, jest! Zastrzeżeń takowych nie mam, bassik troche smętny a tak to good.


RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - sowa - 19.02.2012

wow super kawałek widze, że będę miał od kogo się uczyć upliftu :D


RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Andy Elliass - 19.02.2012

(19.02.2012, 14:04)sowa napisał(a): wow super kawałek widze, że będę miał od kogo się uczyć upliftu :D

Ten utwór jest dosyć stary, za nie długo może udostępnię wam jakiś prevwiev z utworu w collabie z Mattem Bukovskim ale to wkrótce, w maju wychodzi mój autorski utwór pod szyldem wytwórni Nile Tunes Recordings ;)


RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Patioo - 19.02.2012

(19.02.2012, 14:23)Andy Elliass napisał(a): Ten utwór jest dosyć stary, za nie długo może udostępnię wam jakiś prevwiev z utworu w collabie z Mattem Bukovskim ale to wkrótce, w maju wychodzi mój autorski utwór pod szyldem wytwórni Nile Tunes Recordings ;)

Z Mattem :D ?? No wow :) gratulacje :)

numerek świetny - właśnie o to chodzi w uplifcie ;)




RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Tommy Reid - 19.02.2012

no no tego collabu z MAtem nic nie przebije xD


RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - TooTeck - 19.02.2012

(19.02.2012, 14:04)sowa napisał(a): wow super kawałek widze, że będę miał od kogo się uczyć upliftu :D


to ja ustawiam się 2 w kolejce :D
super utworek





RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Andy Elliass - 19.02.2012

(19.02.2012, 15:19)Patioo napisał(a):
(19.02.2012, 14:23)Andy Elliass napisał(a): Ten utwór jest dosyć stary, za nie długo może udostępnię wam jakiś prevwiev z utworu w collabie z Mattem Bukovskim ale to wkrótce, w maju wychodzi mój autorski utwór pod szyldem wytwórni Nile Tunes Recordings ;)

Z Mattem :D ?? No wow :) gratulacje :)

numerek świetny - właśnie o to chodzi w uplifcie ;)

Tak z Mattem :) tutaj krótki teaser ;)


RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Patioo - 19.02.2012

Tez próbowałem swoich sił w trance :D ale raczej HARD :D hah

i co? i zostałem przy electro :P

teaser świetny :) kiedy wychodzi :) ?


RE: Das2sin-Anything You Want(Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Andy Elliass - 19.02.2012

(19.02.2012, 15:30)Patioo napisał(a): Tez próbowałem swoich sił w trance :D ale raczej HARD :D hah

i co? i zostałem przy electro :P

teaser świetny :) kiedy wychodzi :) ?

Teaser hmm , na razie szukamy labela ale myślę że za około pół roku może więcej ;)


RE: Das2sin - Anything You Want (Andy Elliass pres. Skylove Remix) - Bootyshine - 21.02.2012

Zaje**scie to brzmi :D Gratuluje <slucham>


RE: Das2sin - Anything You Want (Andy Elliass pres. Skylove Remix) - das2sin - 21.02.2012

Widze ze moja melodia się spodobała;), Kundzio sie postarał z remixem:P


RE: Das2sin - Anything You Want (Andy Elliass pres. Skylove Remix) - shadowfinder - 21.02.2012

trance to nie dla mnie, dlatego jedyne co mogę powiedzieć o kawałku to, że melodia sidechainu całkiem fajna