MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going (/temat-electronica-miram-ft-abby-diamond-keep-on-going)



Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - themiiram - 21.10.2019

Witam :) co sądzicie? W sumie to nie wiedziałem jakiego prefiksu użyć, bo ani to house, ani edm, ani nie hip hop xd



RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - themiiram - 25.10.2019

Ktoś coś powie w ogóle? Bo Noe wiem co o tym myśleć xd


RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - qnebra - 25.10.2019

Najbardziej to zbliżone do jakiejś hybrydy house/idm. Po prostu zrobiłeś to co ci się podobało, to na co miałeś właśnie ochotę i w ramach tego wyszło ci to naprawdę dobrze. Przyjemny utwór do odsłuchu, produkcja na bardzo dobrym poziomie, podoba mi się to.


RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - Fantasmagorian - 26.10.2019

Użyłeś fajne sample wokalne. Ja osobiście lubię taki śpiew i wykonanie. Jeśli chodzi o aspekty aranżacyjne i sam
pomysł to nie do końca przypadł mi do gustu. le to kwestia indywidualna... techniczne nie mam się do czego przyczepić.


RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - Mocade - 28.10.2019

Podkład jest w porządku, dobrze dopasowany pod wokal którego brzmienie niestety boli. Pani śpiewa ładnie ale EQ jest spartolone, mocno momentami syczy, to trochę dziwne bo instrumental wyszedł ci bez zarzutu.

Pozdrawiam.


RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - themiiram - 28.10.2019

Kluczem jest to, że wokal przeszedł zabieg wyciszenia instrumentalu sposobem korekcji mid/side. Tutaj nie dało się już wiele zrobic


RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - hudson462 - 2.11.2019

Cześć ;) W pierwszym dropie bass troche za bardzo sie wyroznia- bardziej by tam pasowala zwykla sinusoida ewentualnie delikatnie nasycona. Bo na ten moment to bass jest blizej sluchacza niz lead, a tak byc nie powinno. W drugim dropie jest straszny balagan. Nie wiadomo na czym sie skupic, co gra "pierwsze skrzypce". Wokal miejscami nie pasuje melodycznie do reszty. No i obu dropach nie ma hi hatów, przez co całość jest mniej ekscytująca. W 2:05 wkradlo sie jakies stukniecie- chyba nieporzadane. Melodie tez nie sa jakies porywajace. Calosc ma rece i nogi, ale mogloby byc znacznie lepiej. Popracujesz jeszcze troche i beda bangery spod twoich palcow wychodzic. A co do gatunku to ja bym to pod Future Bass zakwalifikowal. Pozdrawiam


RE: Miram ft. Abby Diamond - Keep on Going - Sajtrus - 2.11.2019

Klasyczny uśmieszek na masterze. Stary znany z wież HIFI , żeby lepiej brzmiało. Tzw Kontur. Podbijacz basu i wysokich. Ale tu za dużo wysokich na wokalu.Automat nie załatwi sprawy- szczególnie wokal jest trudny do masteringu. Pozdro