MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
FILM APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Muzyka klasyczna (https://musicproducers.pl/forum-muzyka-klasyczna)
+--- Wątek: FILM APvJ - Metapop Produce This #39 Competition (/temat-film-apvj-metapop-produce-this-39-competition)



APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - panko - 23.10.2019

To mój pierwszy utwór, który wrzucam tu na forum. Stworzyłem to niedawno na konkurs organizowany przez serwis Metapop we współpracy z Native Instruments. Było ponad 800 zgłoszeń, więc się nawet nie łudziłem na zajęcie czegokolwiek :)  Ogólnie mija jakoś pierwszy rok, odkąd zacząłem się zajmować produkcją muzyki. Miłego słuchania.





RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - musiclabs - 23.10.2019

Jak taki utwor zrobiles po roku to az strach pomyslecco bedzie w nastepnych latach. brawo ladne moze troche niektore brzmienia zbyt komputerem mi daja ale bardzo ladnie, fajnie z obrazem muzyka wspolpracuje ,szkoda ze tak krotko.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - Voel - 24.10.2019

Bardzo fajną muzykę ilustracyjną nam tu zaserwowałeś :) Całość mi się podoba, urzekła mnie ta aura lekkiej, podniosłej z deka atmosfery. Podoba mi się, że nie ma tu zjawiska muzycznej egzaltacji, sztucznego napompowania, wszystko płynie od Ciebie naturalnie, a obraz, który się przeziera spośród nut jest nad wyraz spójny :) Pomimo tego że sam preferuję kompozycję przeładowane w każdy możliwy sposób, to ten track, mnie kupił. Tak jak napisał Musiclabs, ciekawe, jak będą wyglądały, Twoje następne kompozycje.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - panko - 24.10.2019

(23.10.2019, 22:18)musiclabs napisał(a): Jak taki utwor zrobiles po roku  to az strach pomyslecco bedzie w nastepnych latach.  brawo ladne  moze troche  niektore brzmienia zbyt komputerem  mi daja  ale  bardzo ladnie, fajnie z obrazem muzyka wspolpracuje ,szkoda ze tak krotko.

Dziękuję! Muzyką zajmuję się trochę dłużej, ale samą produkcją i kompozycją właśnie jakoś od roku. Co do brzmienia, to nie mam jakichś super vstków, tylko stockowe instrumenty ze Studio One, więc nie ma szału. Oprócz tych wokali, które były dostarczone przez organizatorów konkursu i był obowiązek ich wykorzystania.


(24.10.2019, 2:29)Voel napisał(a): Bardzo fajną muzykę ilustracyjną nam tu zaserwowałeś :) Całość mi się podoba, urzekła mnie ta aura lekkiej, podniosłej z deka atmosfery. Podoba mi się, że nie ma tu zjawiska muzycznej egzaltacji, sztucznego napompowania, wszystko płynie od Ciebie naturalnie, a obraz, który się przeziera spośród nut jest nad wyraz spójny :) Pomimo tego że sam preferuję kompozycję przeładowane w każdy możliwy sposób, to ten track, mnie kupił. Tak jak napisał Musiclabs, ciekawe, jak będą wyglądały, Twoje następne kompozycje.

Dzięki! Właśnie skończyłem robić soundtrack do filmu fantasy krótkometrażowego, jak będzie opublikowany, to się pochwalę :)


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - Mandalar - 24.10.2019

Pięknie to brzmi. Bardzo ładny krótki utwór, dojrzały i lekki. Chór doskonały, ale też udało Ci się skleić z nim swoje dźwięki, które w ogóle nie odstają i tworzą spójną całość. Brawo, też czekam na rozwój Twojej twórczości.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - Fantasmagorian - 26.10.2019

Bardzo ładnie zaaranżowałeś to wszystko. Jeśli sam zajmowałeś się też wideo to szacun. Jeśli to gotowiec to idealnie wybrałeś temat. Jeśli chodzi o samą kompozycję to jest ona zdecydowanie za krótka. Kiedy wyłapuje kolejne dźwięki - utwór się już kończy. Poza tym zabrakło mi tu troszkę większej głębi i przestrzeni. Obraz, który dodałeś wywiera na odbiorcy wrażenie ogromnej przestrzeni, świata, piękna... muzyka z kolei sama w sobie jest ładna ale zbyt płytka. Myślę, że dodając troszkę więcej reverbu, odbiór był by lepszy.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - abyssMB - 26.10.2019

Bardzo dobry utwór, tak pięknie się rozwija i chciałoby się słuchać dalej i dalej, a tu koniec. Chciałbym usłyszeć kontynuacje i rozwinięcie . Brzmi świetnie nic dodać nic ująć . Efekty są idealnie dopasowane, nie zgodzę się z Fantasmagorianem, że jest płytko , bo tu czuć przestrzeń.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - panko - 27.10.2019

(24.10.2019, 11:31)Mandalar napisał(a): Pięknie to brzmi. Bardzo ładny krótki utwór, dojrzały i lekki. Chór doskonały, ale też udało Ci się skleić z nim swoje dźwięki, które w ogóle nie odstają i tworzą spójną całość. Brawo, też czekam na rozwój Twojej twórczości.

(26.10.2019, 12:00)Fantasmagorian napisał(a): Bardzo ładnie zaaranżowałeś to wszystko. Jeśli sam zajmowałeś się też wideo to szacun. Jeśli to gotowiec to idealnie wybrałeś temat. Jeśli chodzi o samą kompozycję to jest ona zdecydowanie za krótka. Kiedy wyłapuje kolejne dźwięki - utwór się już kończy. Poza tym zabrakło mi tu troszkę większej głębi i przestrzeni. Obraz, który dodałeś wywiera na odbiorcy wrażenie ogromnej przestrzeni, świata, piękna... muzyka z kolei sama w sobie jest ładna ale zbyt płytka. Myślę, że dodając troszkę więcej reverbu, odbiór był by lepszy.

(26.10.2019, 21:27)abyssMB napisał(a): Bardzo dobry utwór, tak pięknie się rozwija i chciałoby się słuchać dalej i dalej, a tu koniec. Chciałbym usłyszeć kontynuacje i rozwinięcie . Brzmi świetnie  nic dodać nic ująć .  Efekty są idealnie dopasowane, nie zgodzę się z Fantasmagorianem,  że jest płytko , bo tu czuć przestrzeń.


Dzięki! Film był dostarczony przez organizatorów konkursu i za bardzo nie mogłem przekroczyć czasu jego trwania, stąd też długość muzyki. Tak czy inaczej, dzięki za miłe słowa!


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - Mocade - 28.10.2019

ZA KRÓTKIE. 0:15 zajebisty krukęłę. Co tu dużo mówić, masz potencjał. Piękny wokal w 1:05, więcej poproszę.
Pozdrawiam.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - Recoil83 - 28.10.2019

A mi się podoba taki krótki ale treściwy przekaz, nie mam zastrzeżeń co do tek kompozycji, ale mógłbyś dodać delikatnie reverbu na instrumentach szczególnie na smyczkach, powodzenia na konkursie.


RE: APvJ - Metapop Produce This #39 Competition - panko - 29.10.2019

(28.10.2019, 17:16)Mocade napisał(a): ZA KRÓTKIE. 0:15 zajebisty krukęłę. Co tu dużo mówić, masz potencjał. Piękny wokal w 1:05, więcej poproszę.
Pozdrawiam.

(28.10.2019, 21:36)Recoil83 napisał(a): A mi się podoba taki krótki ale treściwy przekaz, nie mam zastrzeżeń co do tek kompozycji, ale mógłbyś dodać delikatnie reverbu na instrumentach szczególnie na smyczkach, powodzenia na konkursie.


Dzięki! Jak pisałem, długość wynikała z wymagań konkursowych :)