MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
ELECTRONICA Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: ELECTRONICA Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset (/temat-electronica-wasp-gitara-sajtrus-the-long-sunset)



Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Wasp - 24.10.2019

taki nowy collab
na gitarze Sajtrus

https://soundcloud.com/glitch/feat-sajtrus-the-long-sunset


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Mandalar - 24.10.2019

Fajnie, tak jakby się zapowiadało, jakbyście trochę nieśmiało macali temat, jakby odwagi zabrakło. Dajcie czadu, dajcie więcej.


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Sajtrus - 24.10.2019

Macanie to mało powiedziane, po prostu nie przeszkadzać sobie.Miło ze Waspowi się spodobało i te sklejki wypuścił. wg mnie coś nie tak z SC, bo zaniża jakość nagrania. U mnie to brzmi o co najmniej 1 lewel wyżej. Ale Tnx dla Wasp, za ten track, bo mnie zmusił do porannej kawy i dogrania tych paru nut. Ale go szanuję, no to co mogłem, to dodałem do jego kompo. Pozdro


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Wasp - 25.10.2019

przedłużyłem i urozmaiciłem projekt i gitarka jest teraz głośniej
kawałek jest reupnięty do odtwarzacza w pierwszym poscie


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Sajtrus - 25.10.2019

Następnym razem to poproszę nie nazywać gitarka, bo to mnie trochę uwłacza. To dla Waspa wiadomości only. A że byle co dograłem, no cóż nie czuje się w takich klimatach. Palcem pojechałem tam w wolnej przestrzeni, aby nie psuć Waspowskiego flowa. Ale w sumie średniówka jakaś wyszła. Mnie to nie imponuje niestety. Dogadamy, spokój, brak ADHD dla Wasp, i ok. Pozdro


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Sajtrus - 25.10.2019

(25.10.2019, 13:34)Sajtrus napisał(a): Następnym razem  to poproszę nie nazywać gitarka, bo to mnie trochę uwłacza.Mam parę gitar, ale nie  gitarek J akby na forte piano gadać pianinko. To dla Waspa wiadomości only. A, że byle co dograłem, no cóż nie czuje się w takich klimatach. Palcem pojechałem tam w wolnej przestrzeni, aby nie psuć Waspowskiego flowa. Ale w sumie średniówka jakaś wyszła. Mnie to nie imponuje niestety. Dogadamy, spokój, brak ADHD dla Wasp, i ok. Pozdro



RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Wasp - 25.10.2019

ok, sorry z tą gitarką
10 lat temu inny kolega mi dogrywał gitarę i wtedy używaliśmy słowa "gitarka"
tak więc bez obrazy , to tylko przyzwyczajenie


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - qnebra - 25.10.2019

Ma to ładny waspowy flow połamanego lekkiego d&b, lecz przy tym raczej nie będzie w annałach najlepszych utworów Waspa. Ogólnie solidna produkcja przy której miło spędza się te kilka minut.


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Luke303 - 25.10.2019

Fajny traczek, fajna gitarka, brejkbiciki, chordziki i melodyjki hyhy. Podoba mi się, lubię taki klimat.


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Mocade - 28.10.2019

@Sajtrus jesteś mentalny, wpierw idziesz na współpracę a potem kręcisz nosem, to już chyba drugi czy trzeci raz. Ale jak na "średniawkę" to skala jest prawidłowa do podkładu, ten z kolei na tradycyjnym zrównoważonym poziomie.

Pozdrawiam.


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Sajtrus - 29.10.2019

@Mocade
Sie okaże jak dowalimy , a powoli się na to zanosi. Pozdrawiam


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Fantasmagorian - 29.10.2019

Ciężko cokolwiek pisać na temat Waszej współpracy ponieważ @Sajtrus jest ciągle niezadowolony z postępów. Mi osobiście się podoba to co razem stworzyliście. Wszystko spójnie i na temat. Aranżacyjnie też wszystko na miejscu. Więc jeśli @Sajtrus nie jesteś z tego zadowolony, to musisz się po prostu na przyszłość bardziej postarać. Utwór jest naprawdę udany. Pozdrawiam. :)


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Sajtrus - 29.10.2019

@Fantasmagorian a Ty spotkałeś kiedyś zadowolonego ze swojego dzieła? Zawsze i zawsze jest ten niedosyt, i tak w kółko. Pozdro


RE: Wasp (gitara: Sajtrus) - The Long Sunset - Fantasmagorian - 30.10.2019

(29.10.2019, 19:41)Sajtrus napisał(a): @Fantasmagorian a Ty spotkałeś kiedyś zadowolonego ze swojego dzieła? Zawsze i zawsze jest ten niedosyt, i tak w kółko. Pozdro

Ja zazwyczaj spotykam ludzi, którzy doceniają swoje dzieła. Rzadko spotykam tych, którzy graja to co im się samym nie podoba... Ale cóż. ;)