MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
AMBIENT Izydor Ber - Hope - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: AMBIENT Izydor Ber - Hope (/temat-ambient-izydor-ber-hope)



Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 28.06.2020

Zapraszam na coś w miarę delikatnego :))

https://youtu.be/ufOvTKmUx5w


RE: Izydor Ber - Hope - Fantasmagorian - 28.06.2020

Klimacik fajny, mroczny i tajemniczy. Powiem Ci, że potencjał duży ale nie do końca wykorzystany... Co mi się nie podoba? Zbyt mocna stopa - ładuje bezlitośnie po uszach przyćmiewając tym samym pozostałe dźwięki i w niektórych miejscach załamanie chórku - moim zdaniem takie rozwiązanie nie bardzo pasuje. Natomiast bardzo spodobało mi się tło, które nadaje całą mrocznośc temu kawałkowi. Ogólnie kompozycja udana - ale.... Pozdrawiam :)


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 30.06.2020

(28.06.2020, 19:57)Dzięki Fantasy, może kiedyś przyjdzie taki dzień że wszystko będzie ok ale nie sądzę :))) pozdrawiam cieFantasmagorian napisał(a): Klimacik fajny, mroczny i tajemniczy. Powiem Ci, że potencjał duży ale nie do końca wykorzystany... Co mi się nie podoba? Zbyt mocna stopa - ładuje bezlitośnie po uszach przyćmiewając tym samym pozostałe dźwięki i w niektórych miejscach załamanie chórku - moim zdaniem takie rozwiązanie nie bardzo pasuje. Natomiast bardzo spodobało mi się tło, które nadaje całą mrocznośc temu kawałkowi. Ogólnie kompozycja udana - ale.... Pozdrawiam :)



RE: Izydor Ber - Hope - Maciek - 30.06.2020

Skupię się na tym co mi się podoba - klimat stworzony przez te delikatne dźwięki - ich poziomy bym widział nieco inaczej, ale to każdego osobista wizja. Może faktycznie ta stopa za bardzo się wysuwa do przodu, ale poza tym bardzo fajna, delikatna perkusja wyśmienicie pasująca do reszty.


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 30.06.2020

(30.06.2020, 12:59)Maciek napisał(a): Skupię się na tym co mi się podoba - klimat stworzony przez te delikatne dźwięki - ich poziomy bym widział nieco inaczej, ale to każdego osobista wizja. Może faktycznie ta stopa za bardzo się wysuwa do przodu, ale poza tym bardzo fajna, delikatna perkusja wyśmienicie pasująca do reszty.

Dzieki Panie Macku ! Choc wczesniej uwazalem ze na sluchawkach mozna cuda to teraz jak sa monitory uwazam zem glupiec pospolity byl ! Pozdrawiam aserdecznie


RE: Izydor Ber - Hope - Plague - 30.06.2020

Podoba mi się, jest bardzo klimatycznie. Chórki mają super barwę. Stopa mi nie przeszkadza, miejscami tło powinno być głośniej.
Ogół jednak ciekawy i nietuzinkowy. Dalej jednak uważam że aranż masz często w swoich utworach lekko chaotyczny.
Ale słychać postęp :)


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 30.06.2020

(30.06.2020, 16:38)Plague napisał(a): Podoba mi się, jest bardzo klimatycznie. Chórki mają super barwę. Stopa mi nie przeszkadza, miejscami tło powinno być głośniej.
Ogół jednak ciekawy i nietuzinkowy. Dalej jednak uważam że aranż masz często w swoich utworach lekko chaotyczny.
Ale słychać postęp  :)

tak ma zdecydowanie bo nie ukrywam ze tak jakby na poczatku wlasnie jakos tak buntowalem sie ze po swojemu ze nie wedlug schematow ale teraz wiem ze to nie zawsze jest dobre i staram sie dostosowac w miare ;) to tez wymaga czasu ale pracuje nad tym i dzieki za chwilke odsluchu, pozdrawiam Plagueeeee; 9


RE: Izydor Ber - Hope - Materia Prima - 30.06.2020

Ale mnie to kołysze :-)
Tła są wyśmienite. Troszkę tylko z tego klimatu wyprowadza mnie rytm basu. Ale to moja opinia :-)


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 30.06.2020

(30.06.2020, 20:53)Materia Prima napisał(a): Ale mnie to kołysze :-)
Tła są wyśmienite. Troszkę tylko z tego klimatu wyprowadza mnie rytm basu. Ale to moja opinia :-)
 no i gra hehe pozdrawiam i dziekuje ;)


RE: Izydor Ber - Hope - Sajtrus - 30.06.2020

Wydaje mi się że to prosta sklejanka z DAW Reason. Specjalnie się nic nie dzieje, ale skoro Autorowi to sprawia przyjemność. Taka trochę zabawa i w zasadzie nic ciekawego. Lepsze są te wideo. Pozdro


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 30.06.2020

(30.06.2020, 21:16)Sajtrus napisał(a): Wydaje mi się że to prosta sklejanka z DAW Reason. Specjalnie się nic nie dzieje, ale skoro Autorowi to sprawia przyjemność. Taka trochę zabawa i w zasadzie nic ciekawego. Lepsze są te wideo. Pozdro
no bardziej tutaj nie ukrywam czasu poswiecilem juz na jakis tam master niz sama melodia i perka  Pozdro Sajtrusa


RE: Izydor Ber - Hope - Niflheim - 3.07.2020

Witam.
Utwór całkiem przyzwoity, przyjemnie wszystko płynie. Spełnia to swoją role jako podkład jako tło podczas wykonywania innych czynności. Na pewno przy pierwszej możliwej okazji włączę sobie go podczas spaceru nocą po mieście. Utwór wypada zaś nieco gorzej gdy swoją uwagę skupiam w stu procentach tylko na nim. Wydaje się on nieco nużący i monotonny, w szczególności za drugą połową. Końcówka wydaje mi się strasznie bezpłciowa, brakuje jej "czegoś"; elementu zaskoczenia (nie potrafię tego inaczej nazwać i doprecyzować).
Pozdrawiam.


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 3.07.2020

(3.07.2020, 21:17)Niflheim napisał(a): Witam.
Utwór całkiem przyzwoity, przyjemnie wszystko płynie. Spełnia to swoją role jako podkład jako tło podczas wykonywania innych czynności. Na pewno przy pierwszej możliwej okazji włączę sobie go podczas spaceru nocą po mieście. Utwór wypada zaś nieco gorzej gdy swoją uwagę skupiam w stu procentach tylko na nim. Wydaje się on nieco nużący i monotonny, w szczególności za drugą połową. Końcówka wydaje mi się strasznie bezpłciowa, brakuje jej "czegoś"; elementu zaskoczenia (nie potrafię tego inaczej nazwać  i doprecyzować).
Pozdrawiam.
 dzieki ja to musze przyyznac ze wlasciwie po przejsciu z reason 5 do 11 no i oczywiscie caly sprzet  czyli monitory mkrofony karte odswiezylem i to inna bajka ogolnie pracy bawet


RE: Izydor Ber - Hope - Sajtrus - 3.07.2020

No teraz się zacznie jazda :)


RE: Izydor Ber - Hope - Mocade - 5.07.2020

Dźwięki brzmieniowo są jeszcze chude ale słychać tu znaczny postęp w ich rozstawieniu, idziesz w dobrą stronę.
Pozdrawiam.


RE: Izydor Ber - Hope - IzydorBer - 5.07.2020

(5.07.2020, 14:15)Mocade napisał(a): Dźwięki brzmieniowo są jeszcze chude ale słychać tu znaczny postęp w ich rozstawieniu, idziesz w dobrą stronę.
Pozdrawiam.

no dzieki mocade. im wiecej dzwiekow tym czwicze cierpliwosc,
Pozdrawiam