MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
DISCO Diven - Take Me Away (demko) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: DISCO Diven - Take Me Away (demko) (/temat-disco-diven-take-me-away-demko)



Diven - Take Me Away (demko) - Diven - 21.06.2012

Witam
Oto mój traczek nowy :)
Wokal z paczki venegeance i pewnie zaraz napiszecie żeście ten wokal słyszeli z 100 razy , ale ja i tak zrobiłem remix bo mi się on bardzo podoba :)
Wiem , wiem mix słaby ale proszę o wyrozumiałość nie siedzę długo w fl'u dodatkowo robię wszystko na głośnikach...
W sumie cały track ale wrzucam tu byście mi podpowiedzieli coś poprawić etc...
Proszę o komenty



RE: Diven - Take Me Away (demko) - Futushimo - 21.06.2012

Wszystko jako tako pasuje...ale od 1:58 źle pasowany wokal...no i wyrzyć ten moment gdzie ten koleś śpiewa "go yes go"...bo też nie pasuje...no i więcej nie powiem,bo więcej powiem jak będzie full ;)


RE: Diven - Take Me Away (demko) - Yes I Am - 22.06.2012

Musisz popracować nad equalizacją dźwięków...
Do tego jeszcze panorama by się przydała...
Melo jakoś nie porywa... jest banalne a to w HU nie świadczy dobrze...
W drugiej części wokal za wcześnie dałeś i jest krzywo.


RE: Diven - Take Me Away (demko) - ProCkers - 22.06.2012

Kawałek trochę na THT stylizowany :D Początek jak i pierwsza zwrotka dobra, ciekawe masz pomysły, tylko lekka pustka jest. Pad jakiś by się przydał na sidechainie, chórki żeby zapełnić przestrzeń. Przejścia do dopracowania. Melo a takie średnie. To że banalne to nie jest źle bo lepiej zrobić proste a wpadające w ucho niż przekombinować :) No w drugiej części wokal za szybko wszedł i jest fałsz. Ten cut wox Just Go, mogłeś trochę przerobić, nie gotowego loopa wsadzić, by dodać coś od siebie :) Wstawka jumpstylowa nie jest zbyt dobra, powinna na koniec tak do*ebać słuchacza, żeby zechciał przesłuchać to jeszcze raz :) Ogółem nie jest źle, jak sam wiesz nad mixem musisz popracować, nad panoramą i resztą takich spraw :)


RE: Diven - Take Me Away (demko) - MaxR - 22.06.2012

Ciekawa nuta, ale już wszystko zostało przede mną powiedziane co i jak. Keep goin' : )


RE: Diven - Take Me Away (demko) - Diven - 22.06.2012

Dzięki wielki postaram się wszystko poprawić:) No cóż niby mam słuchawki i wiem że na nich się lepiej wszystko słyszy itd.., ale 1 muszla nie działa i lipa:(.Hmm melo , no miałem z nim problem bo za bardzo nie wiedziałem jak się za nie zabrać .Wyszło jakie wyszło postaram się poprawić , żeby było ciekawsze. Z tą drugą zwrotka to też byłem niepewny z początku wydawało mi się że jest nie dopasowana ,ale po wielokrotnym katowaniu miałem tak zmęczony słuch że wydawało mi się wszystko dobrze :).Co do tego wzorowania... hm chyba każdy na początku się na kimś wzoruje:).Ja się nie tyle wzrouje na THT co na Cascadzie lub Tune Up!.Myślę że z biegiem czasu postaram się wykreować własny styl ,lecz nie powiem bardzo podobają mi się remix w oldschoolu cascady i będę niekiedy robił takie podobne traczki.