MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Kamy - Time (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: TRANCE Kamy - Time (Original Mix) (/temat-trance-kamy-time-original-mix)



Kamy - Time (Original Mix) - Airva7 - 31.01.2012

Witam jako pierwszy prezentuje wam moje najnowsze dzieło, nutę ukończyłem już kilka dni temu.

Tytuł:Kamy - Time(Original Mix)
Gatunek: Trance
BPM:136




RE: Kamy - Time(Original Mix) - sowa - 31.01.2012

lubię twoje kawałki :) trzymają dobry poziom i mają dobry klimat... no label znajdzie raczej bez problemu :))


RE: Kamy - Time(Original Mix) - Mixee - 3.02.2012

Fajny klimacik, melodia bardzo siada. Gratuluję :)


RE: Kamy - Time(Original Mix) - BlueHawkins - 7.02.2012

wszystko ladnie pieknie :)
kawalek idealny pod wzgledem kompozycji niemozna sie niczego przyczepic
jest wyrazny wstep rozwiniecie zakonczenie
przyjemny delikatny klimat utworu
4.32 to tzw sedno sprawy cudownie
ale sluchalem przed chwila innego kawalka i wydaje mi sie ze Twój jest troche za cicho ;)
pozdrówka


RE: Kamy - Time(Original Mix) - ZOOn'r - 7.02.2012

Początek fajny, ciutek ścisz te percussion'y. Dobry arp, kick też w porządku. Pianko takie delikatne, lubię takie. Wchodzą te pady i wtedy kick nie wytrzymuje i się "chowa". Ciekawe ułożenia dźwięków jak to na dobry trance przystało. Przejście do padowej części za ciche troche. Znów działa piano, zajebi*** ułożenie. Nie wiem czy tylko ja to słyszę ale skrzypcami zawiewa lekko. Główny motyw wymiata. Dopracuj trochę szczegóły i uderzaj na jakiś trance'owy labelek, gwarantują Ci wydanie <dance3>.


RE: Kamy - Time(Original Mix) - Paul van Perllo - 8.02.2012

Ziomek :) moim zdaniem poziom bardzo wysoki =) wszystko ładnie leci :) nie słysze tutaj przesterów :) wszystko pieknie gra =) tak jak powinno grac =) Gratuluje :)


RE: Kamy - Time (Original Mix) - Cammel - 20.03.2012

1:00 bardzo ladnie gra ten lead ma dobra glebie :)
Perka ladnie przejrzyscie gra , Clapa wogole nie slychac chyba ze wogole go nie ma xD
Porozkminiaj z Arpem pozmieniaj mu tonacje.
1:45 piano ktore tam gra w tle bardzo slabo slychac.
Wałek troszke monotonny ale dopracujesz troszke i bedzie dobry ;)
Tak jak koledzy mowia wyzej label powinienes znalezc spokojnie ;D
Pozdrawiam ;) <slucham>



RE: Kamy - Time (Original Mix) - Airva7 - 20.03.2012

Dziękuje wszystkim za opinie, tu Wam napisze ze coś wyśle dalej ale jakoś nie mogę się za to zabrać,
pod koniec tego miesiąca może coś będzie ;)


RE: Kamy - Time (Original Mix) - cinekkk1 - 21.03.2012

1:36 ten clap cos mi nie pasuje do reszty, moze pomogla by jakas dodatkowa warstwa snare'u. Trochę przynudzające intro, ten arp powinienes dac w tym malym dropie od 2:12, schociaz to tylko taka moja sugestia. Break - fajna barwa skrzypiec, tylko za malo wyeksponowane sa te skrzypce mam wrażenie. Hat w glownym motywie, dodaj mu delay i reverb (a może dałeś?), haty bez tych efektow zazwyczaj brzmia malo masywnie, nieatrakcyjnie, jak dodasz zobaczysz bedzie lepiej. Glowny motyw - fajny czysty miks i technika też przyzwoita. Pracuj dalej, a niedługo pewnie gdzieś coś wydasz.


RE: Kamy - Time (Original Mix) - crystalsense - 24.03.2012

To co lubie:D Pianino i elementy symfoniczne! Świetny break! Spróbuj w 4:04 wrzucić większy reverb na tego arpa ( taka tylko moja sugestia).
Całość bardzo ładnie. Przyjemnie się słucha.


RE: Kamy - Time (Original Mix) - K.o.N - 25.03.2012

Fajny Klimat zrobiłeś. ;) Fajnie się słucha i można się zrelaksować. Moim zdaniem pianinko trochę za cicho gra. Perfekt kawałek. 8,5/10