MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Witajcie - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Witajcie (/temat-witajcie--29553)



Witajcie - Intelectronic - 4.06.2021

Cześć Wam. :) Przeglądałem kiedyś to forum, ale jakoś nigdy nie miałem odwagi wrzucić tu czegokolwiek, bo w porównaniu do reszty brzmiało źle moim zdaniem... (a może mi się wydawało). Nieistotne... W każdym razie mam nadzieję wrócić do muzyki, bo zaniedbałem ją trochę i jedyne co zrobiłem, to wertowałem masę poradników jak poprawnie miksować w gatunkach muzyki elektronicznej i tak naprawdę nie znalazłem sposobów na problemy, z którymi się zawsze borykałem czyli głównie czysto brzmiący miks. Później człowiek odpalał DAW (FL Stufio) i po 10 minutach był poirytowany, bo nie był w stanie wykręcić dźwięku, który grał w głowie. Mam niestety przypadłość taką, że nie znam nut i tworzę głównie bazując na ponadprzeciętnym słuchu, więc jest mi trudniej. Głównie interesuje mnie Melodic Progressive bez względu na to czy jest to House czy Trance. Wiem, że te gatunki są bardzo trudne jeśli chodzi o techniczne wykonanie. Słucham takiej muzyki od dziecka. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś czymś Was zaskoczyć. Pozdrawiam i jeszcze raz witam. :)


RE: Witajcie - OProject - 4.06.2021

Szalom xD
Tak to jest w muzyce, najwięcej nauczysz się przez praktykę, ja po wielu latach jak słucham swoich starszych kawałków to dopiero teraz słyszę błędy których wcześniej nie dostrzegałem :P


RE: Witajcie - Intelectronic - 4.06.2021

(4.06.2021, 19:55)OProject napisał(a): Szalom xD
Tak to jest w muzyce, najwięcej nauczysz się przez praktykę, ja po wielu latach jak słucham swoich starszych kawałków to dopiero teraz słyszę błędy których wcześniej nie dostrzegałem :P

Ja je słyszę cały czas, ale nie mam pojęcia jak sobie z nimi radzić. :)


RE: Witajcie - Recoil83 - 4.06.2021

Również witam, nie ma sensu oglądać poradników bo to strata czasu, trzeba odpalić DAW i produkować do skutku aż się nauczysz na swoich błędach, i jestem pewien że samemu dojdziesz do wniosku co jest nie tak, bo przecież każdy DAW ma zaimplementowaną instrukcję obsługi, nie ma innej drogi, to znaczy jest jak się ma pieniądze to sobie kupisz wszystko i wszystkich.


RE: Witajcie - OProject - 4.06.2021

(4.06.2021, 20:03)Intelectronic napisał(a): Ja je słyszę cały czas, ale nie mam pojęcia jak sobie z nimi radzić. :)
I to jest kolejny problem;)
Trzeci etap to jak słyszysz co jest źle, wiesz co zrobić ale nie wychodzi :)


RE: Witajcie - Kamil Misiak - 6.06.2021

(4.06.2021, 17:48)Intelectronic napisał(a): Cześć Wam. :) Przeglądałem kiedyś to forum, ale jakoś nigdy nie miałem odwagi wrzucić tu czegokolwiek, bo w porównaniu do reszty brzmiało źle moim zdaniem... (a może mi się wydawało). Nieistotne... W każdym razie mam nadzieję wrócić do muzyki, bo zaniedbałem ją trochę i jedyne co zrobiłem, to wertowałem masę poradników jak poprawnie miksować w gatunkach muzyki elektronicznej i tak naprawdę nie znalazłem sposobów na problemy, z którymi się zawsze borykałem czyli głównie czysto brzmiący miks. Później człowiek odpalał DAW (FL Stufio) i po 10 minutach był poirytowany, bo nie był w stanie wykręcić dźwięku, który grał w głowie. Mam niestety przypadłość taką, że nie znam nut i tworzę głównie bazując na ponadprzeciętnym słuchu, więc jest mi trudniej. Głównie interesuje mnie Melodic Progressive bez względu na to czy jest to House czy Trance. Wiem, że te gatunki są bardzo trudne jeśli chodzi o techniczne wykonanie. Słucham takiej muzyki od dziecka. Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś czymś Was zaskoczyć. Pozdrawiam i jeszcze raz witam. :)
Cześć. Miłego pobytu na forum.


RE: Witajcie - agro - 6.06.2021

hej, mam na koncie jeden trancek nie jest to takie trudne jak by się wydawało, życze powodzenia :)