MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TECHNO Nemek - Game - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Electronica (https://musicproducers.pl/forum-electronica)
+--- Wątek: TECHNO Nemek - Game (/temat-techno-nemek-game)



Nemek - Game - nemek - 21.10.2021

Nemek - Game


RE: Nemek - Game - nemek - 22.10.2021

W dość rekordowym czasie znalazł sie label który chce wydac ten kawałek.


RE: Nemek - Game - David SundKings - 29.10.2021

Skoro planujesz o wydac to w takim razie chyba nie powinien być w necie pokazywany :)


RE: Nemek - Game - nemek - 29.10.2021

(29.10.2021, 1:59)David SundKings napisał(a): Skoro planujesz o wydac to w takim razie chyba nie powinien być w necie pokazywany :)
Jest w trybie prywatnym, ale tak bedzie wydane


RE: Nemek - Game - David SundKings - 30.10.2021

Acha to luzik pozdrawiam


RE: Nemek - Game - e-max - 31.10.2021

Kawałek sztos, jak większość od Ciebie, pozdro


RE: Nemek - Game - nemek - 3.11.2021

(31.10.2021, 17:06)e-max napisał(a): Kawałek sztos, jak większość od Ciebie, pozdro
Dziękuję


RE: Nemek - Game - OProject - 5.11.2021

Fajne tylko stopa cos mi nie pasuje do reszty [attack/klick] (chociaz nie jakoś przesadnie) :P
Może by na niego reverb dac?
Vokal jezeli chodzi o rytm i tonacje? xD mi nie pasuje.
Reszta solidna, srogi klimat (a nie to co te nowe crapy co nie wiadomo czy discopolo czy co :E )


RE: Nemek - Game - nemek - 6.11.2021

(5.11.2021, 21:12)OProject napisał(a): Fajne tylko stopa cos mi nie pasuje do reszty [attack/klick] (chociaz nie jakoś przesadnie) :P
Może by na niego reverb dac?
Vokal jezeli chodzi o rytm i tonacje? xD mi nie pasuje.
Reszta solidna, srogi klimat (a nie to co te nowe crapy co nie wiadomo czy discopolo czy co :E )
Dziękuję za komentarz.


RE: Nemek - Game - droom - 17.11.2021

Mam identyczne spostrzeżenia co OProject :)
Stopa zbyt kwadratowa, dodałbym jej miękkości ale utrzymując jednocześnie pierdolnięcie.
Vokal z czapy wrzucony, zmieniłbym go na coś innego, albo przynajmniej okrasił go jakimś kwaśnym modulatorem no i podstroił pod tonacje utworu, bo gryzie się to strasznie. Nie znam nut, ale słyszę na kilometr jak coś nie halo.
Reszta trzyma fajny dark klimat, jest mrocznie i posępnie - tak lubię!
Pozdrawiam
DrooM


RE: Nemek - Game - nemek - 17.11.2021

(17.11.2021, 20:00)droom napisał(a): Mam identyczne spostrzeżenia co OProject :)
Stopa zbyt kwadratowa, dodałbym jej miękkości ale utrzymując jednocześnie pierdolnięcie.
Vokal z czapy wrzucony, zmieniłbym go na coś innego, albo przynajmniej okrasił go jakimś kwaśnym modulatorem no i podstroił pod tonacje utworu, bo gryzie się to strasznie. Nie znam nut, ale słyszę na kilometr jak coś nie halo.
Reszta trzyma fajny dark klimat, jest mrocznie i posępnie - tak lubię!
Pozdrawiam
DrooM
Dzięki za komentarz, staram sie nie trzymać sztywnych ram akurat mi ten vocal fajnie podszedł także został, wytwornia zadowolona także tak zostanie.