MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRAP Nody Beats - Blast V2 - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Hip Hop (https://musicproducers.pl/forum-hip-hop)
+--- Wątek: TRAP Nody Beats - Blast V2 (/temat-trap-nody-beats-blast-v2)



Nody Beats - Blast V2 - n0dy beatz - 1.11.2021

Przerobiłem, zmieniłem - poprawiłem i to jest oficjalny beat :)
https://soundcloud.com/nodybeats/blast-v2?si=92d74e29f8034f1f81141e6571e3725b


RE: Nody Beats - Blast V2 - INFERNO - 3.11.2021

Poprawiony i to bardziej , teraz jest zajebisty ;)


RE: Nody Beats - Blast V2 - Maciek - 3.11.2021

Jakbym nie wiedział że robisz świetne rzeczy, to nie wiem czy przebrnął bym przez intro... a było by warto bo dalej jest znakomicie
pytanie mam - czy to Ty jesteś na nowym Sokole?


RE: Nody Beats - Blast V2 - n0dy beatz - 5.11.2021

(3.11.2021, 20:09)Maciek napisał(a): Jakbym nie wiedział że robisz świetne rzeczy, to nie wiem czy przebrnął bym przez intro... a było by warto bo dalej jest znakomicie
pytanie mam - czy to Ty jesteś na nowym Sokole?
Kurczę no takie to intro trochę biedne i nie do końca miałem pomysł na nie. Odpowiedz: Tak jestem :) to ja tyle, że bez " Beats "
15. Na cały świat feat. Quebonafide, Pezet – prod. Shuko / DAWQS / Nody


RE: Nody Beats - Blast V2 - Maciek - 5.11.2021

No to gratuluję! To tylko potwierdza Twoje umiejętności i stanowi piękne odznaczenie. Mam nadzieję że nasi użytkownicy nauczą się od Ciebie czegoś.
Nie ma rzeczy nie możliwych, trzeba tylko ciężko pracować i wyznaczać sobie konkretne cele.


RE: Nody Beats - Blast V2 - n0dy beatz - 5.11.2021

(5.11.2021, 7:37)Maciek napisał(a): No to gratuluję! To tylko potwierdza Twoje umiejętności i stanowi piękne odznaczenie. Mam nadzieję że nasi użytkownicy nauczą się od Ciebie czegoś.
Nie ma rzeczy nie możliwych, trzeba tylko ciężko pracować i wyznaczać sobie konkretne cele.
Dziękuję i zgadzam się w 100 % z Tobą nie ma rzeczy niemożliwych a wszystko czego potrzebujemy do osiągnięcia marzeń i celów jest wiara w siebie i swój talent :) 
P.S
Zaznaczam, że zanim zacząłem jakąkolwiek współpracę muzyczną i sprzedaż swoich bitów zaczynałem tutaj i pierwsze wyróżnienie tutaj w * jeszcze wtedy Top3 - uskrzydliło mnie i zapoczątkowało poczucie świadomości że jestem na prawdę całkiem dobry w tworzeniu muzyki i mogę osiągnąć dużó jeżęli się na tym skoncentruję ibędę ciężko pracował ucząc się mixu, kompozycji, harmonii, masteringu itd :) Polecam robić muzykę pod siebie nie wzorować się na standardach i robić z serducha bez żadnych ograniczneń czy ram nałożonych odgórnie przez gatunek muzyczny i środowisko :) 

Pozdrawiam ! a szczególne podziękowania ślę do Shabbo Harper za wsparcie mentalne na początkach mojej przygody z muzyką i jej mixem oraz mojemu bliskiemu kumplowi YouGotMe, którego rónież poznałem tutaj na grupie a znajomość utrzymujemy nie przerwanie do dzisiaj na FB i pomimo różnicy gatunków muzycznych obydwoje wymieniamy się nadal opiniami i swoimi odczuciami co do kompozycji mixu - masteringu :)
yo


RE: Nody Beats - Blast V2 - dejfdj - 10.11.2021

Rewelacyjnie. Chętnie bym się czegoś od Ciebie nauczył, w wielu kwestiach. Daj troszkę szczegółów związanych z tworzeniem, szczególnie tak precyzyjnie dobranych brzmień i doboru szokującej ułożeniem perkusji. Trap rządzi. 5!


RE: Nody Beats - Blast V2 - n0dy beatz - 11.11.2021

Dobór instrumentów to indywidualny smak, który latami wypracowujesz sam w sobie tak naprawdę nie ma złotego środka na to. Dobierasz brzmienia które współgrają ze sobą i się uzupełniają nawzajem w miejscach gdzie na przykład PLUCK już nie wybrzmiewa dobrze lub jest gra jedynie w danym paśmie ( używam dużo Eq - SPAN ANALYZER żeby obserwować gdzie się robi pusto, gdzie się robi za ciemno a gdzie za jasno, gdzie jest za dużo instrumentów a gdzie za mało gra ) ale to i tak wszystko zależy od tego czy tworzysz instrumental pełny kompletny czy beat pod rapera bo to są 2 kolosalne wybory w pierwszym wiadomo że może wszystko wybrzmiewać pełniej głośniej itd ale w drugiej opcji już nie może a to jest kolejna sztuka kompromisu i balansu ja sam jeszcze osobiście uważam, że muszę mocniej popracować nad balansem instrumentów tak by stworzyć więcej miejsca dla rapera - potencjalnego klienta ;)


RE: Nody Beats - Blast V2 - Reverse Amx - 11.11.2021

Ja ze swojej strony dodam że ludzie często sami na swoje życzenie podcinają sobie skrzydła, na siłę starają się kogoś skopiować, boją się zaryzykować pokazać siebie w swoich utworach. Przecież nikt nikogo nie zabije za to że w miksie jest coś nie zgodne z etyka. Jest 8 miliardów ludzi na tym świecie społeczeństwo jest na tyle podzielone że styłów, gatunkow jest od cholery. Jeden woli mocny bass tak że w w 316i cała klapa lata a drugi woli subtelniej, jeden woli mocne bębny drugi woli rozmywajace sie atmosferyczne brzmienia perkusji. Według mnie mix to ma być coś co jest dla siebie samego to jest ucho którym sie chwalimy innym ludzią którym je sprzedajemy w postaci własnie tego miksu czy juz wyprodukowanej muzyki. Ja z perspektywy czasu zacząłem się zastanawiać dlaczego mam coś zmienić w miksie bo ktoś mi tak powiedział czy napisał. To moje ucho moje decyzje czas zweryfikuje progres.

@Nody
Gratuluje, zapracowałeś sobie na ten sukces. Kibicuje od dawna, może teraz troszeczkę mniej ze względu na czas ale zawsze jak kogos spotkam na drodze kto ma zajawke na rap to polecam oczywiscie najpierw siebie :D a potem ciebie żeby nie było haha!
Piona i lecisz z tą gierką.


RE: Nody Beats - Blast V2 - Voel - 17.11.2021

Jest poziom, już z poza tego forum, można by rzec. A intro i brejk takie zrobiłeś pewnie, żeby raper się mógł wykazać. Nie wiem co więcej napisać, może tyle że mi się podoba sound-design xD


RE: Nody Beats - Blast V2 - n0dy beatz - 18.11.2021

(17.11.2021, 22:46)Voel napisał(a): Jest poziom, już z poza tego forum, można by rzec. A intro i brejk takie zrobiłeś pewnie, żeby raper się mógł wykazać. Nie wiem co więcej napisać, może tyle że mi się podoba sound-design xD
Dziękuję co prawda cały czas się uczę kręcić i dłubać od zera instrumenty ale całkiem zgrabnie mi to już na ten moment wychodzi tak uważam :) a intro tak założeniem było by stworzyć możliwość i miejsce na jakieś przyśpiewki i zbudowanie rapem wejścia w bit :)