MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Luke Skywalker - Asteriod - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: UPLIFTING Luke Skywalker - Asteriod (/temat-uplifting-luke-skywalker-asteriod)



Luke Skywalker - Asteriod - Skywalker95 - 11.09.2022

https://soundcloud.com/user-853949983/asteroid
Asteroida to kolejny numer od Luka ,wbijac


RE: Luke Skywalker - Asteriod - Shizzlematic - 11.09.2022

Jak juz mowilem nie znam sie na trance, ale nie myslales czasem o jakichs wokalach? Nie wiem czy w upliftach one tak czesto wystepuja. Strasznie przypominaja mi sie czasy gdy sluchalem pierwszych energymixow i tam bylo sporo trance i handsup, niektore kawalki mialy jakis nawet krotki sampel wokalny ktory pozwalal bardziej zapamietac ten track na dluzej :D


RE: Luke Skywalker - Asteriod - Skywalker95 - 11.09.2022

(11.09.2022, 17:25)Shizzlematic napisał(a): Jak juz mowilem nie znam sie na trance, ale nie myslales czasem o jakichs wokalach? Nie wiem czy w upliftach one tak czesto wystepuja. Strasznie przypominaja mi sie czasy gdy sluchalem pierwszych energymixow i tam bylo sporo trance i handsup, niektore kawalki mialy jakis nawet krotki sampel wokalny ktory pozwalal bardziej zapamietac ten track na dluzej :D
Następny utwór stworzę z wokalem obiecuje ?


RE: Luke Skywalker - Asteriod - Shizzlematic - 11.09.2022

Nie obiecuj, to tylko mala sugestia :D


RE: Luke Skywalker - Asteriod - e-max - 11.09.2022

Dobry kawałek, od trance w tym upliftingu zaczynałem swoją przygodę z muzyką, mam nawet sporo vinyli z tamtych lat. Słuchając go przypominają się stare czasy...
Aranżacyjnie sztos, choć nie pasuje mi tu kick - ale może za dużo słucham techno :P Bardziej podoba mi się kick w "Magic Moment". Balans i dynamika dobrym poziomie - brawo


RE: Luke Skywalker - Asteriod - Kamil Misiak - 12.09.2022

Słyszałem ostatnio od Ciebie lepszą produkcję, ale wiem też, że masz ją wydać dlatego bardzo Ci gratuluję i życzę samych sukcesów.

Pomimo tego, że tym numerem melodyjnie nie przebiłeś ostatniego (ciężko chyba będzie to szybko zrobić) to Twoje kawałki cechuje bardzo przemyślany i różnorodny aranż. Bardzo podoba mi się panorama całego miksu, przestrzeń jaka jest niczym nie odbiega od numerów jakie słucham od największych producentów gatunku. Z jednej strony robisz to na takim poziomie jak wielu w tej branży, a z drugiej jest to poziom naprawdę wysoki, który nie powoduje, że nie jesteś oryginalny. Wręcz przeciwnie, dla mnie jesteś jednym z lepszych producentów na tym forum i mam nadzieję, że przebijesz się dalej. Z całego serca Ci tego życzę.


RE: Luke Skywalker - Asteriod - Skywalker95 - 12.09.2022

(12.09.2022, 19:33)Kamil Misiak napisał(a): Słyszałem ostatnio od Ciebie lepszą produkcję, ale wiem też, że masz ją wydać dlatego bardzo Ci gratuluję i życzę samych sukcesów.

Pomimo tego, że tym numerem melodyjnie nie przebiłeś ostatniego (ciężko chyba będzie to szybko zrobić) to Twoje kawałki cechuje bardzo przemyślany i różnorodny aranż. Bardzo podoba mi się panorama całego miksu, przestrzeń jaka jest niczym nie odbiega od numerów jakie słucham od największych producentów gatunku. Z jednej strony robisz to na takim poziomie jak wielu w tej branży, a z drugiej jest to poziom naprawdę wysoki, który nie powoduje, że nie jesteś oryginalny. Wręcz przeciwnie, dla mnie jesteś jednym z lepszych producentów na tym forum i mam nadzieję, że przebijesz się dalej. Z całego serca Ci tego życzę.
Naprawdę, aż łezka w oku mi się pojawiła ? taki ciepłych słów jeszcze nie słyszałem . Miło mi, to naprawdę dla mnie wiele znaczy i cieszę się ,że się podoba.To wielką motywacja dla mnie .Pozdrawiam


RE: Luke Skywalker - Asteriod - Kamil Misiak - 12.09.2022

(12.09.2022, 19:44)Skywalker95 napisał(a):
(12.09.2022, 19:33)Kamil Misiak napisał(a): Słyszałem ostatnio od Ciebie lepszą produkcję, ale wiem też, że masz ją wydać dlatego bardzo Ci gratuluję i życzę samych sukcesów.

Pomimo tego, że tym numerem melodyjnie nie przebiłeś ostatniego (ciężko chyba będzie to szybko zrobić) to Twoje kawałki cechuje bardzo przemyślany i różnorodny aranż. Bardzo podoba mi się panorama całego miksu, przestrzeń jaka jest niczym nie odbiega od numerów jakie słucham od największych producentów gatunku. Z jednej strony robisz to na takim poziomie jak wielu w tej branży, a z drugiej jest to poziom naprawdę wysoki, który nie powoduje, że nie jesteś oryginalny. Wręcz przeciwnie, dla mnie jesteś jednym z lepszych producentów na tym forum i mam nadzieję, że przebijesz się dalej. Z całego serca Ci tego życzę.
Naprawdę, aż łezka w oku mi się pojawiła ? taki ciepłych słów jeszcze nie słyszałem . Miło mi, to naprawdę dla mnie wiele znaczy i cieszę się ,że się podoba.To wielką motywacja dla mnie .Pozdrawiam
Idź po swoje. Trzymam kciuki i przestań się mazać, producenci nie płaczą ;)


RE: Luke Skywalker - Asteriod - M. Mann - 16.09.2022

Kolejny dobry track. Jak pisałem wcześniej na kwestiach technicznych nie skupiam się bo sam nie potrafię lepiej. Bardzo fajny upliftingtrance. Tutaj to kwestia gustu kto co lubi. Albo komuś się podoba albo mniej. Nie zawsze robi się same hiciory. Ten track jest dla mnie bardzo dobry miło się go słucha, melo fajnie gra. Ja ze wole progressive trance nie lubię tych twardych kicków ale one do upliftingu świetni pasuje a ja musze w swoich trackach walczyć z kickami by to pasowało.
Zresztą najnowszy track który wyszedł kilka dni temu i może go wrzucę, poddałem się i dałemj upliftingowe kicki.
Podsumowując bardzo fajny track