MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
UPLIFTING Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: UPLIFTING Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) (/temat-uplifting-kamil-misiak-exhaust-original-mix)



Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - Kamil Misiak - 17.10.2022

Czołem producenci!
Poniedziałek to dobry czas na premierę nowego kawałka. Styl doskonale Wam znany, bo uplifting trance od długiego czasu to coś co wychodzi spod mojej ręki.

Tym razem dużo energii, dużo mięcha w basie i mam nadzieję-porywające melo, które buduje całego dropa. W tym miesiącu w planie jeszcze jedna premiera utworu Resonance, który obecnie przechodzi ostatnie szlify masteringowe.

Dzięki za wszystkie wskazówki od Lukeskywalker, M. Mann i innych użytkowników. 

https://soundcloud.com/firstmindmusic/kamil-misiak-exhaust-original-mix


RE: Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - Skywalker95 - 18.10.2022

Świetny materiał ,brzmi naprawdę pro .Ciekawi mnie czy korzystałeś z tych sampli które ci podsyłałem ?na czym kręciłeś bassy?


RE: Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - Kamil Misiak - 18.10.2022

(18.10.2022, 9:46)Skywalker95 napisał(a): Świetny materiał ,brzmi naprawdę pro .Ciekawi mnie czy korzystałeś z tych sampli które ci podsyłałem ?na czym kręciłeś bassy?
Oczywiście, że korzystałem z Dave, ale póki co tylko z jednej paczki bo czekam na jakieś promo. Faktycznie jednak przyznam, że są mega. Tylko po wrzuceniu i sprawdzeniu kilku brzmień od razu jakby więcej pomysłów :) Bassy są z Sylentha. Subbass i arp z prezentu squezed sample i przy nich szczerze mówiąc wiele pracy nie było. Ucialem jedynie trochę góry i pobawilem się filtrami. Dzięki za czas poświęcony na odsłuch i ocenę.


RE: Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - pumadesign - 18.10.2022

To mój drugi twój utwór który przesłuchuję , aranżacyjnie ponownie jest bardzo fajnie :)


RE: Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - Kamil Misiak - 18.10.2022

(18.10.2022, 17:13)pumadesign napisał(a): To mój drugi twój utwór który przesłuchuję , aranżacyjnie ponownie jest bardzo fajnie :)
Dziękuję. Pracuję nad brzmieniami i Twoje lekcje przy masteringu mocno mi pomogły, szanuję i dziękuję za Twój czas.


RE: Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - M. Mann - 4.11.2022

Cześć. Cieszę się, ze tym razem wziołes sobie do serca wskazówki moje i innych. Naprawdę słychać to od początku. Track od samego początku jest ciekawy nie nudzi ciągle się cos dzieje. Tak jak Ci pisałem długie tracki i długie rozkręcanie nie sa zbyt lubiane. Podoba mi się pod Melo. Są przejścia już 0:30 wchodzą dźwięki i zachęca to słuchacza do dalszego słuchania. Main Melo wyciszenie, intro wszystko pasuje i się uzupełnia. Przejścia są płynne, nic na silę. Cała budowa tracka w końcu jest uporządkowana i ma schemat. Bardzo fajny track, Duzy progres ( na ten moment najlepszy twój track wg mnie ;) )


RE: Kamil Misiak-Exhaust (Original Mix) - Kamil Misiak - 5.11.2022

(4.11.2022, 17:23)M. Mann napisał(a): Cześć. Cieszę się, ze tym razem wziołes sobie do serca wskazówki moje i innych. Naprawdę słychać to od początku. Track od samego początku jest ciekawy nie nudzi ciągle się cos dzieje. Tak jak Ci pisałem długie tracki i długie rozkręcanie nie sa zbyt lubiane. Podoba mi się pod Melo. Są przejścia już 0:30 wchodzą dźwięki i zachęca to słuchacza do dalszego słuchania. Main Melo wyciszenie, intro wszystko pasuje i się uzupełnia. Przejścia są płynne, nic na silę. Cała budowa tracka w końcu jest uporządkowana i ma schemat. Bardzo fajny track, Duzy progres ( na ten moment najlepszy twój track wg mnie ;) )
Zdecydowanie dziękuję za rady. Cieszę się, że jestem w takim miejscu w którym mogę się rozwijać dzięki wskazówkom ludzi doświadczonych i to procentuje. Nadal pomimo tego, że numery są amatorskie to czuję, że faktycznie progres się zwiększa, a numery brzmią lepiej. Bardzo dziękuję za wszystkie porady dziś i w przyszłości.