MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
TRANCE Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: PRODUKCJE (https://musicproducers.pl/forum-produkcje)
+--- Dział: Trance (https://musicproducers.pl/forum-trance)
+--- Wątek: TRANCE Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix (/temat-trance-simon-o-shine-your-distant-world-paul-de-fol-remix)



Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - defol - 20.10.2023

Hej, 

Na tym forum nie było mnie pewnie parę lat. Zaraz posłucham co tam macie :D
Jakieś pół roku temu powiedziałem, że będę kończył swoje utwory i wrzucał do neta [Obrazek: 1f642.png] Hihi [Obrazek: 1f603.png] Chyba nie jestem konsekwentny [Obrazek: 1f603.png] Z małym opóźnieniem ale wrzucam. 



Do pobrania wersja extended:
Soundcloud - pobierz


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - BeatsWithLove - 20.10.2023

Nie jestem ekspertem zeby oceniać pod względem technicznym nutka mi się bardzo podoba tylko ten kick troszkę mi w uszy bil nie w sensie ze jest za głośno mógłby być inny, ale to tylko moja opinia.
Nutka sztosik


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - musiclabs - 20.10.2023

Nie ze ja zlosliwy serio.. ale tak mi sie nawinelo jak Twojego remixu slucham ;) "Dla mnie przede wszystkim muzycznie mało się dzieje. Jeden powtarzający się motyw to zdecydowanie za mało. Dodatkowo brzmi to bardzo klasycznie. Bliżej w sumie do dance niż trance." Swoimi slowami ujme tak: no do orginalu troche brakuje ;) Pozdr


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - defol - 20.10.2023

(20.10.2023, 20:30)musiclabs napisał(a): Nie ze ja zlosliwy  serio.. ale tak mi sie nawinelo jak  Twojego remixu slucham ;) "Dla mnie przede wszystkim muzycznie mało się dzieje. Jeden powtarzający się motyw to zdecydowanie za mało. Dodatkowo brzmi to bardzo klasycznie. Bliżej w sumie do dance niż trance."  Swoimi slowami ujme tak:  no  do orginalu troche brakuje ;) Pozdr
Pierwsza sprawa musisz oddzielić emocje, które Ci towarzyszą po mojej ocenie utworu, w innym wątku. Utworu, który ma bardzo duże braki muzyczne, aranżacyjne i w mixie. Rozumiem, że nie zdajesz sobie sprawę z tego i chcesz właśnie złośliwie cytować to co napisałem. Nie przejmuj się będzie lepiej! 

Co do mojego utworu to nie widzę nic sensownego co byś napisał i miałoby mi się przydać :) "Do oryginału trochę brakuje" <- no to Ci się udało, bo to nie miał być remake tylko remix. W całkiem innej odsłonie. Nie będę bronił i opisywał swojego kawałka bo to mija się z celem. Uspokój emocje i miłego wieczoru Panie złośliwiec :)


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - defol - 20.10.2023

(20.10.2023, 19:35)BeatsWithLove napisał(a): Nie jestem ekspertem zeby oceniać pod względem technicznym nutka mi się bardzo podoba tylko ten kick troszkę mi w uszy bil nie w sensie ze jest za głośno mógłby być inny, ale to tylko moja opinia.
Nutka sztosik
Zawsze mógłby być inny :) Never ending story z szukaniem kicka :)


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - musiclabs - 20.10.2023

Kompletnie blednie podchodzisz do mojej opini o Twoim Remiksie znanego mi utworu. Chyba za wysokie progi jak na mnie takze bez odbioru Powodzenia


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - Ben Schotte - 30.10.2023

Witam .

Ogólnie lekki do słuchania kawałek. Ładna separacja Kicka od reszty ,co do barwy trochę można by było dopracować ale kwestia gustu.

Ogólnie brawo ładnie i czysto i przestrzennie


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - defol - 11.01.2024

Wrzucam jeszcze uzupełnienie. Takie tam zamulanie na temat tego kawałka. Z czego się składa. Może komuś się spodoba. https://www.youtube.com/watch?v=i5dqEjhb7OQ


RE: Simon O'Shine - Your Distant World - Paul De Fol Remix - agro - 12.01.2024

Dzięki wielkie za podzielenie się filmikiem w jaki sposób powstała piosenka natomiast jestem w lekkim szoku że nie wbileś ostrego trójkącika minus kilka decybeli w dół w subbas, gdy go usłyszałem wręcz zadziałała u mnie pamięć mięśniowa i tak od razu  bym zrobił :D.

Poza tym cały kawałek fajny ładny zgrabny :)