MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Powrót na stare śmieci - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Offtop (https://musicproducers.pl/forum-offtop)
+---- Dział: Przedstaw się (https://musicproducers.pl/forum-przedstaw-sie)
+---- Wątek: Powrót na stare śmieci (/temat-powrot-na-stare-smieci)



Powrót na stare śmieci - Tech.Nixa(2) - 14.01.2024

Siemano. Powracam na forum po latach. Kiedyś przesiadywałam na nim często pod nickiem GetFreaky gdy zaczynałam swoją przygodę z produkcją. Miałam wtedy jakieś 14-15 lat, obecnie mam 24 więc trochę czasu minęło :D Jestem totalnym samoukiem i swoją wiedzę czerpię tylko i wyłącznie z internetu oraz własnych doświadczeń. Tworzę głównie w stylu Techno, Trance, House ale staram się nie ograniczać gatunkowo chociaż zdecydowanie przeważają u mnie brzmienia lat 90-00. Zdarzało mi się produkować DnB, Ambienty a nawet bity Hip Hopowe (ale to już przeszłość) ;) Uwielbiam głęboki, mroczny i narkotyczny klimat zabierający podczas słuchania w inne miejsce. W tym roku zaczęłam również spełniać swoje marzenie, które miałam od dzieciństwa czyli DJka chociaż póki co gram głównie w domowym zaciszu.
Chciałabym zacząć grać klubowo oraz wydawać swoje kawałki ale jak pewnie wiecie to nie są proste rzeczy hehe
Mam nadzieję, że forum wciąż żyje i będę się tu mogła trochę poudzielać :D


RE: Powrót na stare śmieci - Wasp - 14.01.2024

Witaj z powrotem ;)


RE: Powrót na stare śmieci - Kamil Misiak - 14.01.2024

Czołem. Czekamy zatem na produkcje i częste przesiadywanie. Miło Cię gościć.


RE: Powrót na stare śmieci - Zirds - 14.01.2024

Cześć @Tech.Nixa, fajnie, że wróciłaś. Obserwuje Twój profil na SC i bardzo lubię to co produkujesz. Rób to co robisz, bo robisz to dobrze!


RE: Powrót na stare śmieci - Tech.Nixa(2) - 14.01.2024

(14.01.2024, 12:53)Zirds napisał(a): Cześć @Tech.Nixa, fajnie, że wróciłaś. Obserwuje Twój profil na SC i bardzo lubię to co produkujesz. Rób to co robisz, bo robisz to dobrze!
Dzięki :D Też nie raz zaglądam na Twojego SC chociaż rzadko daję znać o swojej aktywności na takich portalach, jestem niczym internetowy ninja hah 
I bardzo mi miło, że coś tam jednak potrafię i może się podobać :D Dużo to dla mnie znaczy jako samouka i osoby, która nigdy nie była postrzegana jako muzykalna. Jak przypominam sobie swoje stare produkcje i jak je tu wrzucałam do oceny to dziwie sie że nie były jechane po całości xD


RE: Powrót na stare śmieci - Zirds - 14.01.2024

(14.01.2024, 18:39)Tech.Nixa napisał(a):
(14.01.2024, 12:53)Zirds napisał(a): Cześć @Tech.Nixa, fajnie, że wróciłaś. Obserwuje Twój profil na SC i bardzo lubię to co produkujesz. Rób to co robisz, bo robisz to dobrze!
Dzięki :D Też nie raz zaglądam na Twojego SC chociaż rzadko daję znać o swojej aktywności na takich portalach, jestem niczym internetowy ninja hah 
I bardzo mi miło, że coś tam jednak potrafię i może się podobać :D Dużo to dla mnie znaczy jako samouka i osoby, która nigdy nie była postrzegana jako muzykalna. Jak przypominam sobie swoje stare produkcje i jak je tu wrzucałam do oceny to dziwie sie że nie były jechane po całości xD

Dejże spokój, tutaj powinna być obiektywna opinia utworu, jedni je recenzują a inni oceniają technicznie. Gorzej jest jak się trafi jakiś upierdliwiec, któremu nie przegadasz ;).

Bardzo mi się podobała Twoja wersja utworu @Mocade, zajebisty tribal z tego wyszedł!


RE: Powrót na stare śmieci - Tech.Nixa(2) - 14.01.2024

A dziękuje :D Też miło wspominam tę kolaborację i wciąż uważam, że to jeden z bardziej udanych traczków mimo upływu lat ;) Właśnie dlatego wróciłam na forum bo brakowało mi jakiejś komunikacji i obcowania z innymi artystami, kolaboracji i wzajemnego wsparcia. Jakiś czas starałam się znaleźć to na grupkach na FB ale tam ludzie z reguły tylko postują, a nie komentują, a jak już to niezbyt konstruktywnie. Każdy patrzy by tylko "zabłysnąć". A tutaj zawsze dostałam chociaż pare konstruktywnych komentarzy nawet jak wrzucałam totalny szit :D
Mam nadzieję, że wyniknie z tego powrotu choć trochę owocnych kolaboracji :D


RE: Powrót na stare śmieci - Mocade - 14.01.2024

Witaj z powrotem. :-)
Jedno pytanie, chcesz wrócić na stare konto @GetFreaky z zaktualizowanym nickiem, czy wolisz pisać z obecnego? Ze względu na zasady forum jedno z nich trzeba będzie zamknąć, osobiście polecam powrót na stare jeśli najdzie cię na wspominanie, ale decyzja jest twoja :-)


RE: Powrót na stare śmieci - Wasp - 15.01.2024

jak z konta Tech.Nixa to pasowałoby zmienić z user na lady


RE: Powrót na stare śmieci - DNRBW - 15.01.2024

Jeżeli tworzysz BigRoom/Progressive House to bardzo chętnie możemy coś razem spróbować zdziałać :D


RE: Powrót na stare śmieci - agro - 15.01.2024

Dzień dobry :)


RE: Powrót na stare śmieci - Tech.Nixa(2) - 16.01.2024

(15.01.2024, 22:12)DNRBW napisał(a): Jeżeli tworzysz BigRoom/Progressive House to bardzo chętnie możemy coś razem spróbować zdziałać :D

Bardziej Progressive ale raczej oldschoolowy ;)


RE: Powrót na stare śmieci - Tech.Nixa(2) - 16.01.2024

(14.01.2024, 21:57)Mocade napisał(a): Witaj z powrotem. :-) 
Jedno pytanie, chcesz wrócić na stare konto @GetFreaky z zaktualizowanym nickiem, czy wolisz pisać z obecnego? Ze względu na zasady forum jedno z nich trzeba będzie zamknąć, osobiście polecam powrót na stare jeśli najdzie cię na wspominanie, ale decyzja jest twoja :-)
O proszę nie wiedziałam bo szczerze myślałam, że już tamto konto przepadło i nie próbowałam się na nie logować bo nie używam już tamtego maila. Jeśli mi się uda to mogę wrócić na tamto z nowym nickiem ale pamiętam, że już był raz zmieniany i nie wiem czy można kolejny raz?


RE: Powrót na stare śmieci - DNRBW - 16.01.2024

(16.01.2024, 19:16)Tech.Nixa napisał(a):
(15.01.2024, 22:12)DNRBW napisał(a): Jeżeli tworzysz BigRoom/Progressive House to bardzo chętnie możemy coś razem spróbować zdziałać :D

Bardziej Progressive ale raczej oldschoolowy ;)
2013-2015 coś takiego? złota era? może się coś uda w takim razie nagrać razem :D


RE: Powrót na stare śmieci - Tech.Nixa(2) - 16.01.2024

(16.01.2024, 23:13)DNRBW napisał(a):
(16.01.2024, 19:16)Tech.Nixa napisał(a):
(15.01.2024, 22:12)DNRBW napisał(a): Jeżeli tworzysz BigRoom/Progressive House to bardzo chętnie możemy coś razem spróbować zdziałać :D

Bardziej Progressive ale raczej oldschoolowy ;)
2013-2015 coś takiego? złota era? może się coś uda w takim razie nagrać razem :D
 Raczej 1990-2005 ;P Ale spróbować można :)


RE: Powrót na stare śmieci - DNRBW - 17.01.2024

(16.01.2024, 23:36)Tech.Nixa(2) napisał(a):
(16.01.2024, 23:13)DNRBW napisał(a):
(16.01.2024, 19:16)Tech.Nixa napisał(a):
(15.01.2024, 22:12)DNRBW napisał(a): Jeżeli tworzysz BigRoom/Progressive House to bardzo chętnie możemy coś razem spróbować zdziałać :D

Bardziej Progressive ale raczej oldschoolowy ;)
2013-2015 coś takiego? złota era? może się coś uda w takim razie nagrać razem :D
 Raczej 1990-2005 ;P Ale spróbować można :)
Ouu :D a dzisiejszy progressive house słuchasz? jesteś w miarę na czasie? może przejdźmy gdzieś na prywatne wiadomości, żeby tu spamu nie robić? :D