MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
HARDCORE Dj Domenek - Death in war - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Archiwum (https://musicproducers.pl/forum-archiwum)
+--- Wątek: HARDCORE Dj Domenek - Death in war (/temat-hardcore-dj-domenek-death-in-war)



Dj Domenek - Death in war - djdomenek - 29.06.2012

[Obrazek: t294592_bez1.jpg]
Dj Domenek - Death in war

a oto mój nowy track :)


RE: Dj Domenek - Death in war - Castiel - 29.06.2012

Teraz tak domenek :) OD 1:01 czuć dopiero "moc" bo wchodzą fajne dźwięki później fajny klimat ale późnie utwór gubi go po przejściu w 2:04 i właśnie od 2:04 do końca praktycznie już nutki bym jeszcze popracował nad tym klimatem .Nie jestem specem w tym gatunku ale to mi nie pasi po prostu :)Tyle ode mnie.


RE: Dj Domenek - Death in war - Knifeman - 1.07.2012

3:34 Tez takie "ciach" wstawiałem - super brzmi :D
3:35 Jakoś ten snare mi do kicka nie pasuje :/
1:10 i dalej... taki vocal operowy, puls i trochę perki to troszkę za mało
1:59 i dalej... nie wiem czy to wina basdrumu, ale brakuje tu czegoś - takiego rzkrwu

Butów nie zrywa, ale technicznie sto procent normy


RE: Dj Domenek - Death in war - djdomenek - 3.07.2012

@manreas: jak teraz słucham kawałka to myślę, że od 2.04 mógłbym dodac jakieś strzały i krzyki
@Knifeman: co do perki to nie miałem pomysłu na jej urozmaicenie

ja jakoś czasami tak mam, ze jak robię jakiś projekt co mi się nudzi to chce go skończyć jak najszybciej i zapominam o końcowych poprawkach :)


RE: Dj Domenek - Death in war - Knifeman - 3.07.2012

Cytat:ja jakoś czasami tak mam, ze jak robię jakiś projekt co mi się nudzi to chce go skończyć jak najszybciej i zapominam o końcowych poprawkach Smile
<truestory>
Dokładnie tak samo mam.
Szybko skończyć i wziąć się za następną siekę.


BTW: mało znaczący fakt - ale wiesz że masz urodziny tego samego dnia co ja :D


RE: Dj Domenek - Death in war - Yes I Am - 3.07.2012

Jawnie nie rozumiem takiej muzyki :D... Ale na mój gust za mało fx'ów. Nie słucham takiej siepaniny bo to już na prawdę :D
Ja bym dał jakieś odgłosy walki żeby nawiązać to tytułu, wiesz prócz miecza jakieś tanki, pioruny... Ogólnie np. helikopter pod koniec jest prawda? Mało wyraźnie osadziłeś go w mixie...


RE: Dj Domenek - Death in war - djdomenek - 3.07.2012

(3.07.2012, 17:05)Yes I Am napisał(a): Jawnie nie rozumiem takiej muzyki :D... Ale na mój gust za mało fx'ów. Nie słucham takiej siepaniny bo to już na prawdę :D
Ja bym dał jakieś odgłosy walki żeby nawiązać to tytułu, wiesz prócz miecza jakieś tanki, pioruny... Ogólnie np. helikopter pod koniec jest prawda? Mało wyraźnie osadziłeś go w mixie...

chciałem zeby te odgłosy zbytnio nie zagłuszały padów
ale spróbuję jak ty mowisz wywalic te odgłosy bardziej na wierzch :)


RE: Dj Domenek - Death in war - B-Sick - 5.07.2012

Mogłeś pokusić się o jakieś łagodniejsze przejście w 1:53, imo ten pisk aż się prosi żeby wykręcić z niego leada :D No ale w każdym razie technicznie jest dobrze, ogółem track na +


RE: Dj Domenek - Death in war - 3Deck - 7.07.2012

0:35 i wszystko git a później temat się rozmazuje ;/ od 1:10 mogłeś coś więcej dodać choć też jest git :)


RE: Dj Domenek - Death in war - dominik1946 - 31.07.2012

no ogolnie to ten traczek mi nie podszedl jakos specjalnie kick bez mocy nie buja jak powinno ale od 1:59 mi sie najbardziej podoba tylko ten bassdrum bez mocy ehh


RE: Dj Domenek - Death in war - Dj HardPato - 18.08.2012

DOBRA NUTKA