MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum
Lipcowa zniżka -40% na produkty od Image-Line - Wersja do druku

+- MusicProducers.pl / Produkcja muzyki / Poradniki / Forum (https://musicproducers.pl)
+-- Dział: FORUM (https://musicproducers.pl/forum-forum)
+--- Dział: Aktualności (https://musicproducers.pl/forum-aktualnosci)
+--- Wątek: Lipcowa zniżka -40% na produkty od Image-Line (/temat-lipcowa-znizka-40-na-produkty-od-image-line)



Lipcowa zniżka -40% na produkty od Image-Line - K - 1.07.2012

Lipiec zaczyna się od wielkiej zniżki na większość produktów Image-Line.

Wystarczy kliknąć w link Yardsale2012, aby przejść bezpośrednio do sklepu z możliwością zakupu dowolnego produktu z 40% obniżką.

Jeżeli kliknięcie w link nie przeniesie Was do sklepu z zatwierdzonym kuponem, możecie zrobić to manualnie: http://www.image-line.com/innovaeditor/assets/Yardsale2012Coupon.jpg.


Przykłady cen produktów po obniżce:
- FL Studio Producer Edition 199$ teraz 119$ (oszczędzasz 80$)
- FL Studio Signature Bundle 299$ teraz 179$ (oszczędzasz dodatkowo 120$, to oszczędność aż 656$!)
- Aktualizacja z FL Studio Producer do Signature Bundle 110$ teraz 66$ (oszczędzasz 44$)
- Harmor 149$ teraz 89$ (oszczędzasz 60$)
- Maximus 189$ teraz 113$ (oszczędzasz 76$)
- Sytrus 179$ teraz 107$ (oszczędzasz 72$)

...i wszystko inne również z 40% obniżką!

Czas trwania: od 1.07 do 13.07 włącznie.
Wysokość minimalnego zamówienia: 49$.
Kod kuponu: Yardsale2012



RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - Jack Orlando - 1.07.2012

Kupiłbym, ale to jeszcze nie mój czas, poczekam rok, może podobna promocja się powtórzy :D


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - piral - 4.07.2012

była kiedyś chyba -60% :)


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - sowa - 4.07.2012

zapewne w okresie letnim nie tylko FL będzie miał zniżki... Presonus też jakieś ma :) kurde szkoda, że w sierpniu tej zniżki nie będzie bo miałbym oryginalnego FLka a tak... może na święta coś obniżą :D


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - Divine Frequency - 5.07.2012

Co do znizek to do 8mego lipca Native instruments ma -50% :)


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - Michau1995 - 16.09.2012

i tak nikt z was tego nie kupi nie oszukujmy sie panowie piracimy i tyle. widac tez po ankiecie na forum ktora byla kto jest za piractwem a kto przeciw wiec nie kryjmy sie. przeciez to tylko kopiowanie a nie kradziez


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - piral - 16.09.2012

Ale zachęcać do kupna można ;)


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - F3edo - 16.09.2012

Kradzież jest wtedy, kiedy producent jakiegoś dobra (muzyki, oprogramowania, laptopów, jogurtu Bakomy) ponosi faktyczne straty. Czyli jak pójdziesz do sklepu i zwędzisz jogurt, to właściciel sklepu będzie musiał pokryć koszty tego jogurtu. Jak przyjdziesz z maszyną do klonowania, wrzucisz do niej jogurt, sklonujesz go i odstawisz na półkę wychodząc ze sklepu ze sklonowanym jogurtem to nie jest kradzież. Dlatego że sprzedawca nie poniósł żadnych kosztów, które musi z tego faktu pokryć.

Piractwo na pewno jest czynem nieetycznym i niemoralnym, ale kradzieżą nie możesz tego nazwać. Koniec tematu


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - piral - 16.09.2012

Dude, dlaczego ty ciągle przekonujesz na siłę do swoich racji. Nikt nie chce tutaj czytać twoich wypocin.


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - Herman - 16.09.2012

Dude, dlaczego ty ciągle przekonujesz na siłę do swoich racji. Nikt nie chce tutaj czytać twoich wypocin.


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - F3edo - 16.09.2012

Dude, dlaczego ty ciągle przekonujesz na siłę do swoich wypocin. Nikt nie chce tutaj czytać twoich racji.


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - RaNi/Works - 18.09.2012

jestem biednym dzieciakiem któremu się muzyki zachciało tworzyć nie kupie tego. Bo nie mam konta bankowego. :3


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - Brest - 18.09.2012

Nie kłóć się ze mną, że to nie jest kradzież, bo wiem lepiej.
Producent włożył trud w to co robi, i to, że nie jest to produkowane w postaci hardware'owej nie znaczy, że możesz sobie przywłaszczać kopię tego, bo autor sobie tego nie życzy. Spytałeś się, czy możesz tego używać, czytasz licencje?
djgspee, jeżeli zachciało się tobie tworzyć muzykę, a nie masz funduszy, to tworzysz na tym co udostępniono za darmo do użytku. Jeżeli tego nie rozumiesz, to tym dzieckiem nadal jesteś.


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - F3edo - 18.09.2012

(18.09.2012, 17:33)Brest napisał(a): bo wiem lepiej.

Niepodważalne argumenty xD


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - Brest - 18.09.2012

Wy niczego nie pojmujecie. Dajcie spokój z takimi ludźmi...
Proponuje tak:
Stwórz jakiś super program do czegoś tam, który będzie kosztował Cię wiele pieniędzy oraz wysiłku i udostępnij na stronie do kupna. Po czym jedna osoba kupi ten program i udostępni na torrentach, warezach, itp i na tym się skończą twoje zyski. Teraz po tych zarobionych 200zł, a straconych wiele więcej twórz uaktualnienia do programu, które będą cię kosztować kolejny czas, energię i pieniądze. Miło by ci było?


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - F3edo - 18.09.2012

No to Cię zmartwię Brest, ale w wielu przypadkach twoja "kradzież" jest najlepszą formą promocji muzyki, gier, programowania i filmów. Osobiście, gdybym na początku nie ściągnął przez p2p niektórych albumów, to nigdy bym ich nie kupił w sklepie. Podobnie jeśli chodzi o oprogramowanie, często ściągam, testuję a dopiero potem decyduję się na kupno.

Książek z biblioteki też nie mogę kserować jeśli jestem studentem? Czy mam Twoje pozwolenie?


RE: Lipcowa zniżka na produkty od Image-Line (-40%) - RDZK - 18.09.2012

(16.09.2012, 18:17)Brest napisał(a): Jeżeli jeszcze nie wiesz, powtórzę - mając kopię oprogramowania, która jest normalnie sprzedawana jest kradzieżą i nie ma co oszukiwać się co do tego.;)

Jeżeli są rzeczy ważne i ważniejsze, a tymi mniej ważnymi jest wyposażenie do produkcji, to najzwyczajniej w świecie zaprzestajesz tworzeniu na ten czas, jeśli nie możesz zastąpić płatnego darmowym.


No japierdole. Ten koleś jest mega -.-
Ja na ten przyklad nie wyobrazam sobie, ze moglbym zaprzestac robic tjuny, tylko ze wzgledu na to, ze nie stac mnie na oryginalnego DAW'a i na doposazenie go. Nie wyobrazam sobie dnia, zebym choc na chwile nie odpalil FL'a .
Kwestia czasu jest, kiedy wiekszosc z nas, userow tego forum, kupi oryginalne oprogramowanie. Wyobraz sobie, ze wiekszosc osob na tym forum to mlodzi ludzie, nie pracujacy, nie zarabiajacy, uczacy sie nadal. A nie wszystkich stac, zeby od tak wybulic tak duza kase. Jezeli Ciebie bylo stac od samego poczatku, kiedy sie tylko zainteresowales produkcja, na zakup programu to pozostaje mi tylko pozazdroscic. Wiec nie wciskaj ludzia na chama swoich racji, bo to nie ma najwiekszego sensu. Nie wiem co chcesz przez to osiagnac. Wmowic nam, ze jestesmy zlodziejami? To jest Twoj cel?